Колко килограма....

  • 1 975
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 897
Повечето ми приятелки,които кърмиха децата си свалиха много по-бързо излишните килограми,аз също,но съм съгласна и с Чета,че е индивидуално Peace

# 16
  • Мнения: 1 353
до момента 25кг-остават още 7кг

# 17
  • Мнения: 2 849
Качих 29  Blush,свалих до момента  24 .Не съм спазвала диети ,имам още , за да се почувствам в кожата си пак .По-добре бавно и сигурно сваляне . Peace

# 18
  • Мнения: 5 708
9 килограма за 9 месеца свалих

# 19
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
почти хич  Cry

# 20
След раждането 69.0кг,след това качих до 75.0кг и в момента съм в процес на слабеене(кърмя) и съм на НВД режим.

# 21
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Качих 12кг и много лесно ги отслабнах,но наистина е много индивидуално!

# 22
  • Мнения: 673
Смъкнах повече отколкото бях качила, но не веднага разбира се.

# 23
  • Мнения: 242
20 килограма за няма и три месеца.
Беше много рязко и МНОГО вредно, но тогава не го осъзнавах.
Радвах се на резултатите и на това че стигнах 49 кг при ръст 172. Преди да забременея винаги съм била 55-60.
Смених си целия гардероб, бях страшно горда със себе си....докато не започнах да припадам под път и над път,, да събирам граници на кръвно...здравето ми се влоши драстично. Почнах да боледувам непрекъснато.
И така лека по лека започнах да си хапвам. Ама стабилно. От страх да не припадна някъде по улиците.
И неусетно ....за една година си ги върнах обратно тези кила. Shocked
Сега пак съм на диета, пак сменям гардероба и пак ме е хванала манията.
Та с две думи - съвет от мен - отслабвайте БАВНО и разумно. Защото природата си знае работата и ти го връща двойно в най- неочакван момент.   Peace

# 24
  • Мнения: 517
незнам колко килограма свалих..бях качила около 15 по време на бременността..но за 13 дни..влязах в старите си дрехи..корема ми се прибра..и даже е по-малък от преди:)) явно бременността на мен ми се отрази добре..смятам,че ще стана по-слаба от преди да забременея Simple Smile) С килограмите незнам как съм, но и не ме засягат..важното е да се харесвам и чувствам добре и удобно в дрехите, които нося.. Mr. Green

# 25
  • Мнения: 3 042
А има ли такива от вас,които са напълняли след раждането newsm78
 И,вярно ли е,че кърмещите майки свалят по-бързо килограми-ако да,на какво се дължи според вас Thinking

Докато кърмех щерката свалях килограми, но не много бързо. През бременноста качих около 20 кг и свалих 15 от тях за около 2г. Преди да забременея бях малко кльощава  Wink  и ми дойдоха добре тези килца.

Докато кърмех малкият пълнеех. Кърмех 2м и бях станала толкова килограми, колкото бях отишла да раждам. През бременността бях качила около 16 -17 кг, от няколко месеца /още преди дребният да стане на 2г/ тежа толкова колкото и преди да забременея.
Сега искам да кача няколко килограма, но от тичане по дребния май няма да се получи в момента.

Свалям килограми без усилия и  диети. Сега искам да кача няколко килца отгоре. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт