Вашите красиви библиотеки

  • 2 553
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 001
Супер тема!
У дома има много книги и съответно - много библиотеки. Редовно правя дарения, но пак са много. Затова и съм ги затворила всичките, иначе чистенето е просто ужас.
Това са прословутите Били от Икеа
Скрит текст:
Ниша в стената, която затворихме с врати
Скрит текст:
и последната е по поръчка
Скрит текст:
Харесва ми да виждам какво има в тях.

# 31
  • Мнения: 15 960
Пепе, много хубави библиотеки!

# 32
  • София
  • Мнения: 1 001
Пепе, много хубави библиотеки!
Мерси, аз също много си ги харесвам. Понеже последната разделя стаята на две части, отзад също има шкаф, все едно на гърба на уредбата и дисковете. Понеже е дълбока, а за уредбата това не е нужно, пространството отзад също се ползва.

# 33
  • Мнения: 22 867
Мен направо завист ме полази и не съм сигурна, че е благородна! Joy Наистина са много красиви и е чудесно, че книгите се виждат!

# 34
  • София
  • Мнения: 1 001
Търсенето по магазини и сайтове ме убеди, че предлаганите мебели не отговарят на моите виждания (Били-то е единственото изключение). Сякаш въобще няма нещо, което е предназначено да бъде библиотека, родното производство се свежда до секции, които имат друго предназначение. Доколкото има някакви библиотеки, те са по-скоро някакви рафтове, в общия случай - отворени.

# 35
  • Мнения: 40 323
Поръчай си. Ето едни, работещи с масив основно. Повечето не са библиотеки, но ще поръчаш с модификации.

http://www.mebeli-oniks.com/new/index.php/portfolio/dining-room/



Последна редакция: пн, 18 окт 2021, 23:04 от Черна станция

# 36
  • Мнения: 16 868
Мен направо завист ме полази и не съм сигурна, че е благородна! Joy
И мен така!
Искам да имам отделна стая библиотека. И всички книги да са ми на показ. Имам страшно много.

Общи условия

Активация на акаунт