Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Йога за напреднали, ентусиасти и начинаещи - 2

• 8 401
  • 162
  •   1
Отговори
# 150
# 151
Мики, и аз правих тази поза преди дни, трудничка си е.

# 152
момичета, свършвам днес 30-дневното на Таня, с какво да продължа? като цяло мисля, че се справям.
Find your practice на Витас твърде трудна ли е за начинаещи?

# 153
    • In transit
    Жената, не е трудна.

# 154
    Аз правя с Касандра сега, има плейлисти за начинаещи и напреднали, лично на мен много ми допада

# 155
    Благодаря, ще поразгледам! Сега установих, че след месец гълъбът ми не е така сгърчен и успях да направя камила. Значи има напредък, малък, но напредък. Обаче някакъв нерв на гърба ми прави проблем, пфу.

# 156
    Декатлон имат онлайн йога вече цял месец. Ако иска някой може да се възползва.

# 157
    Минавам да кажа, че UDAYA са пуснали много добро намаление за годишен абонамент. Има всевъзможни практики, не само йога; има пилатес, бар, фитнес програми, медитации; класове с инструктори на различни езици- руски, български, испански, гръцки, турски, немски, английски за всякакви нива...
    Хвърлете око, ако ви е интересно- https://udaya.com/

# 158
    Тили, благодаря, че сподели!

Бохо също имат 40% намаление на програмите.

Вчера правих йогата с Витас по zoom.  Днес още нищо йогинско не съм правила.

Lady Laura, много приятен младеж!   Загледах неговите 30-дневни challenges и ще се опитам да направя поне няколко от практиките.

# 159
    Пробвах йогата с Тим - хареса ми - на моменти озвучаването куца, но като цяло е добре.

За ентусиастите, които се интересуват от йога ритрийт и харесват Витас, ето едно предложение за следващата година:
    https://thetravelyogi.com/yoga-retreats-adventures/nicaragua/

# 160
    • In transit
    Ауу, Спаркълс...колкото и да харесвам Витас, цената е просто УАУ. Ще му се радвам онлайн само. Sad

# 161
    • София
    Само като видях от колко почва цената и затворих Simple Smile

Последните 3 дни съм на Ин йога с Травис и един нов сладур, който открих, ама му забравих името и стречинг с Витас.

# 162
    Марина ще пуска авторска програма с фокус мобилност. Heart
    Интересно ми е какво ще представлява.

Общи условия

Активация на акаунт