💪"Игри на волята: България" - сезон 3, тема 8 (17.10. - 24.10.2021)

  • 75 331
  • 1 784
  •   1
Отговори
# 1 530
  • Мнения: 2 026
Браво на Кремена. Игра спокойно методично , . Малкото злобарче от яд и пренавиване не
можеше да си намести кануто.
А как излъга, че проблемите в отбора започнал от Симеон , леле това интригантите наистина ли не усещат , че са такива и не го съзнават. Опита се да го плюе и черни, но Марто много деликатно прекрати темата, да не пада на нивото и.
Стискам му палци на Марто, въпреки , че за пръв път ще бъде застрашен

# 1 531
  • Мнения: 4 479
Интересно ми е как ли са се чувствали тогава и сега хората от Бойците - пращаш Мани четири пъти на елиминации и тя четири пъти се връща с грошове, а отборните битки ги проваля, дали са се усещали, че е държана като дразнител?
Много искам и Мартин, и Елизабет да останат в играта, но май той си е просто касичка. Не виждам как може да се завърти сюжетна линия при негово връщане, освен като разкаже истината за Симеон.

# 1 532
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Участниците пишат



# 1 533
  • София
  • Мнения: 2 478
Всъщност, Приключенците пишат.

Нещо от лагера на жълтите?

# 1 534
  • Мнения: 552
Елизабет остана 4та на пъзела.. Въпреки че беше ясно, че първа ще се шмугне под дънера заради размерите си.. А пъзела с 4-те кубчета, който Неделчо нареди за 2 минути, тя сигурно се мъчи половин час. В тази битка не знам кое е беше двигател - голям хъс или пък женската злоба, която показваше толкова време. Факт е че Димо коментираше само на нея колко й е тежко и на Кремена й беше ама не си го показваше толкова театрално . Кремена е на реката на джанки, Елизабет си хапна добре преди битката. И относно номинацията не виждам защо се сърди на Симеон - не го харесвам ама грам, обаче не може предната седмица да се биеш в гърдите колко си добра щото висиш на греда или пък побеждаваш падналата духом Елена.. А сега хич не й се ходеше на елиминация уж искаше да отстранява Красима а се уплаши нещо като я видя как се представя в битките дори на един крак. Елизабет може да има физически данни, но определено не мога да й кажа браво - трябваше да си реши пъзела

# 1 535
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Всъщност, Приключенците пишат.

Нещо от лагера на жълтите?

Не, и няма защо да пишат те.

Може би Габриела и, евентуално, Елена. Но Габриела публикува обичайните си сторите с наргиле.

# 1 536
  • USA
  • Мнения: 7 367
Всички имаме очи и виждаме,че Елизабет многократно се доказа и дори в последната битка игра като звяр.
Отново неравностойна,защото двете мъкнеха еднаква тежест,а разликата в килограмите са поне 15-20 кг в полза на Кремена.
Браво и на Кремена,за мен тя ми се издигна едно ниво.

За Мана,съжалявам я - толкова е смехотворна и вина има само Продукцията.Половин игра предимство и редене на три кубчета.Да беше си заминала първите седмици,да не се излага!
Всички поздравяват Елизабет и има защо,а я поздравяват тези,които имат "топки" да си преглътнат егото и срама,пък и от уважение към един достовен играч.
Борбеност и воля,това видях в нея тази вечер.

# 1 537
  • София
  • Мнения: 27 356
Никаква мярка нямат от продукцията. И в дозировката на игрите и по начина по който вдигат или сриват даден участник. Имам много неприятно усещане за Мартин, а го харесвам и не желая да отпада, но точно такива опасения имам. А от Елизабет могат много лесно да направят героя на сезона, който така упорито търсят, но не намират.
И като говорим за дозировка, ето сега масово се възхвалява Елизабет, а Кремена кучета я яли. А тя също се би. Да, имаше предимство заради килограмите и грубата си сила, но не е виновна тя за това, не си е избрала тя играта. Отнесе се много човешки с Бети на финала.
И тя заслужава добри думи и похвали. Но се получава точно обратното.
И цялата тази каша само и само Мани да остане в играта, за да трови живота на съотборниците си.

# 1 538
  • София
  • Мнения: 5 551
La Vikinga, Елизабет е много по-мъничка от Ваня. Просто се изгавриха с нея и тия тежести.
Да, знам това. В една сравнителна класация между Елизабет и Ваня Bengun беше определил, че по сила са равностойни. За мен това, че Елизабет е "по-мъничка" е аргумент (не единственият) за предимството на Ваня, що се отнася до сила.

# 1 539
  • Мнения: 20 233
Ами, жълтите си заслужиха да ги разцепят.
Много се надявам Елизабет да се върне, и да си тръгне след Симеон.

# 1 540
  • USA
  • Мнения: 7 367
Да,и на мен ми направи впечатление колко човешки и добронамерено се отнесе с Елизабет.

# 1 541
  • Мнения: 1 073
В случая, Елизабет не е ядосана, че е на елиминации. А че Симеон толкова се тупа в гърдите, че ще ходи на елиминации, че ще бие. Накрая си остана вкъщи да готви.

# 1 542
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Жълтите се разцепиха, благодарение на Елизабет.

Снощи публикувах линк към интервю с Мани. Сега се сетих за отговора ѝ на един от въпросите.

– Кое е най-слабото звено в отбора на „Бойците“?

– Най-слабото звено в нашето племе определено съм аз, но само откъм физическата част. Никога не съм се занимавала със спорт, освен като ученичка. Още на втората ни седмица се запитах какво правя в предаването, наистина не бях за там, но нямаше как да се обърна и да си тръгна. Има неустойки по договора и нямаше начин да напусна. Опитвах се много често да обясня на племето, че не съм силна, но когато започнаха да ме тъпча, аз реших да ги ядовам с това, че ще остана и ще бия всеки. Това много ги напрягаше, но аз бях наясно, че не съм силна. Давах всичко от себе си, наистина в повечето неща не ми се получаваше, но каквото можех, съм го направила.

# 1 543
  • София
  • Мнения: 27 356
5 от 258 или 2% за Кремена. 😮
Ама сме големи познавачи, хаха 😉
И то при положение, че цели три участнички се върнаха в племената си.

# 1 544
  • София
  • Мнения: 5 551
Искам да помогна на продукцията с предложение каква игра да дадат следващия път на Мани, когато е номинирана
Скрит текст:
SobSobSob

Общи условия

Активация на акаунт