💪"Игри на волята: България" - сезон 3, тема 8 (17.10. - 24.10.2021)

  • 75 337
  • 1 784
  •   1
Отговори
# 1 515
  • Мнения: 1 327
Поне Кремена се доказа. Беше доста подценявана до момента. Сега победата ѝ ще бъде омаловажена за съжаление.
Абе гледаха мъжете като попикано мушкато.
Да отстраниш Елизабет... Как един нямаше топки да и каже Евала.
Май ще дойде мъжете да са проблема в червения отбор, а не жените.

# 1 516
  • София
  • Мнения: 27 357
За съжаление Елизабет сама си го направи. Вкара си няколко автогола подред. Първо, да бе гласувала за Борис, нали той това искаше. И нямаше да отиде на елиминация.
Второ, избра си най-сложния пъзел. Анаграмата е по-лесна, защото може да се сетиш по-бързо, докато нейното си отнема време.

Но пък какъв хъс само, шампионско сърце! Simple Smile
И да отпадне, ще остане ярък спомен в този сезон.
Аз съм против обаче да си го изкарват на Мартин и там пък да бутат Елизабет. Да им изберат равностойна битка спрямо половете и килограмите и да го няма елементът шанс. И Мартин и Елизабет не заслужава да отпадат на фона на не малка част от останалите в играта.

Браво и на Кремена. Да, заради килограмите и, имаше явно превъзходство, но все пак малко жени биха издържали. Запази самообладание, когато на 2-ия курс бе изостанала с много, събра се и се върна в играта.

За Джуджи всичко е казано.

Чакам с нетърпение как Андрей ще смачка мутрата на Арената!

Ако Иван и Андрей бяха продуценти на това предаване такива гаври нямаше да има. Най-малкото (но и най-важното) игрите щяха да са честни. А пък когато имаме компоненти с мъкнене на килограми, то при тях отдавна е измислено решение. Мъкне се тежест, равна на 30% от теглото на участника и така, всичко е изравнено.

# 1 517
  • Мнения: 95
Поне Мартин се показа в обичайната си приветлива форма, посрещна я гостоприемно.  Де да имаше шанс и двамата да останат.

Може и да има.Не се знае какво са измислили продукцията,но Мартин не е конфликтна личност и си мислят,че сигурно няма да е толкова интересен.

# 1 518
  • Мнения: 4 532
Не искам Елизабет да остава и да се мъчи на този плаж. Мартин по го бива за тази част, а и той голям добряк. Как ги посреща и храни.
Хареса ми как реагира Андрей. Вместо да прави сцени като Вайс се отдръпна и си изкара негативната енергия тихо и кротко с плуване.

# 1 519
  • Варна
  • Мнения: 2 039
Евала на момичетата за показаната игра. Надявах се Елизабет да спечели, но колкото и да се опита нямаше как да нанесе пробойни в сценария. Отдавна е написан и чинно се изпълнява.

Честита победа на Кремена и на нея не и беше лесно, но се справи. Simple Smile

# 1 520
  • Мнения: 5 832
Не искам Мартин да си отиде, а ми мирише, че точно това подготвят. Заслужава да е в общото племе, но все пак не е Симеончо.

# 1 521
  • Мнения: 5 897
Мани да не спи с Тупарев?

# 1 522
  • Мнения: 104
Тази игра беше доказателството за това, че една добра игра може да заличи всичката неприязън към Елизабет.
Аз винаги съм харесвала Елизабет, Андрей и Боби от жълтите. Ясно е, че това, което ни показват не е цялата истина. Тези тримата се раздават в игрите. Красима и Симеон са ми страшно неприятни, хлъзгави, лицемерни.

# 1 523
  • London
  • Мнения: 6 732
Да, Елизабет се бори се до последно в игра, която е много далеч от зоната и на комфорт.
Но при Тъпарев е така - каквато музика им пуснат, на такава мечките танцуват.
Сега очаквам с нетърпение дуела на Елизабет и Мартин, за да видя каква ще е играта. Имам усещането, че ще е нужен добър баланс за нея.
.
А как  си представяме Елизабет да оцелява на плажа .....аз малко трудно.

# 1 524
  • Мнения: 262
Направо ме болеше мен като ги гледах момичетата. Как може да сложат 40 килограмовата, клечка за зъби Бети и назобаната, мускулеста фитнес инструкторка на такав силова игра. Извадиха й душата на Елизабет. Но за трите сезона, май не съм виждала истинска игра на волята и тя ни показа, как се прави. Евала. Не ми беше любимка, но това момиче им скъса шортите на всички участници до сега.

# 1 525
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Ние забравяме за камерите, ама да играеш на жега, Димо да се прави на умен и остроумен и да щъкат около теб оператори, е адски неприятно.

# 1 526
  • Мнения: 20 233
Аз винаги съм харесвала Елизабет, Андрей и Боби от жълтите. Ясно е, че това, което ни показват не е цялата истина. Тези тримата се раздават в игрите. Красима и Симеон са ми страшно неприятни, хлъзгави, лицемерни.
Той Бобката май е най-хлъзгав, дали няма да го видим и него в друга светлина....

# 1 527
  • Мнения: 1 528
Общо взето победи Мани!

# 1 528
  • София
  • Мнения: 5 551
Сега нищо чудно Елизабет да падне, да отиде да бие Мартин, да му вземе грошовете и да се върне в племето скоро. Ще бъде най-богата. И директно в обединеното племе.
Много страшна прогноза, хвърляй сол през рамо. Sweat Smile

# 1 529
  • Мнения: 9 700
Днес Кремена стана втора по богатство след Мартин с 200 гроша, не е за пренебрегване този факт.

На Елизабет не и предложиха нищо за парите и, явно така е трябвало да стане Simple Smile
Бори се с всички сили срещу Продукцията в Елиминацията, само се надявам това да не е последната страниица в сценария за нея, а тепърва да започват нова глава с нея Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт