за сиренето в попарата

  • 1 461
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Ние и до ден днешен за цялото семейство използваме обикновено краве сирене, изкиснато, защото иначе ми идва много солено  Crazy

# 16
  • Мнения: 4 428
Какво друго освен попара давате на 7 месечни бебоци за разнообразие

Маги не беше особено очарована от попарата и съм давала само няколко пъти. Закуската ни основно е грис /обожава го/, овесени ядки и кус-кус на Плазмон. Към тях слагам различно плодово пюре, АМ, понякога слагам и извара или обезсолено сирене. Към 8м мисля да я пробвам с кисело мляко и тогава ще го включа и него, като закуска

# 17
  • Мнения: 6 164
Свежо сирене. Има такова на Хелиос - обезсолено и обезмаслено.

# 18
  • Мнения: 5 362
Задължително обезсолено давам.Поне един ден да е стояло във вода и тогава.

# 19
  • Мнения: 532
Аз обезсолявам сиренето поне 2 дни(на втория ден сменям водата) като го режа на филиики по 1 пръст дебели и пак преди да го дам го опитвам  - да няма и грам сол.А иначе давам обикновено краве сирене от магазина.Попринцип съм чувала,че не е добре да се дава неузряло сирене.Дори при възрастни понякога дава реакция стомаха.

# 20
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Ние и до ден днешен за цялото семейство използваме обикновено краве сирене, изкиснато, защото иначе ми идва много солено  Crazy

И в нас положението е същото  Peace

# 21
  • Мнения: 1 006
Обикновено солено сирене, което е добре обезсолено. Напоследък от Кауфлад взимаме едно с много добро качество Peace, но забравих марката Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт