Коледа 2021/2022

  • 89 125
  • 1 123
  •   1
Отговори
# 1 065
  • In transit
  • Мнения: 11 868
И аз скоро си мислех, че Коледа наближава. Като дойде времето на ябълките и канелата, значи идват и коледните празници. Даже тези дни се каня да пробвам две вида нови сладки, на които се каня от миналата година.

Масло не съм запасила много, но все излиза някоя промоция. Иначе маслото на Пармареджо е хубаво, ама много му надуха цената. Sad

# 1 066
  • Мнения: 6 005
Здравейте и от мен! Точно снощи си мислех за темата, бях в Джъмбо и разглеждах какво коледно са пуснали за сладки ☺️
Миналата година по препоръка от темата тук купих и аз италианското масло, изобщо не ми хареса. Развали ми едните сладки.
Ще си чакам промоция на Президент.

Вчера бях и в Лидъл, но не се сетих да погледна за марципан. Има, казвате?

# 1 067
  • Мнения: 6 740
chrissy, съжалявам, че не мога да дам линк, но пиша от телефона. Влизаш в "На пазар" и там е темата "Коледни подаръци 2022-2023".
Дано съм била полезна.

# 1 068
  • София
  • Мнения: 6 275

Вчера бях и в Лидъл, но не се сетих да погледна за марципан. Има, казвате?

Вчера имаше със сигурност, съветвам ви да си купите сега, защото повече не пускат, а е хубав марципан. Аз и корички лимонови и портокалови заредих.

За маслото - болна тема ми е, даже това на Пилос е вече 7 лв. Иначе заредих от Пармиджаното във фризера. Миналата година пак го ползвах, не помя да съм имала фал. И аз вече се настройвам за Коледа, обичам това време на годината - есента, мириса на канела и ябълка, подготовката за сладките, направата им, купуването на подаръци.

# 1 069
  • под тепетата
  • Мнения: 9 320
Нищо лично, благодаря! Като видях шишенцето се сетих за приятелки, дето обичат да забъркват сладки като мен и декорирани с още нещо биха били чудесни подаръчета. Ето , че омешах двете теми Smiley
Поръчах, но от натуралните, цвят не ми трябва.Взех и портокалова.

Последна редакция: нд, 16 окт 2022, 13:56 от bilqna_69

# 1 070
  • Мнения: 3 275
Явно всички почваме да мислим по едно и също време. Аз съм на нова работа, в нов град така че съвсем ще имам поводи за подаръци.

# 1 071
  • Мнения: 8 533
И аз скоро си мислех, че Коледа наближава. Като дойде времето на ябълките и канелата, значи идват и коледните празници. Даже тези дни се каня да пробвам две вида нови сладки, на които се каня от миналата година.

Масло не съм запасила много, но все излиза някоя промоция. Иначе маслото на Пармареджо е хубаво, ама много му надуха цената. Sad


Не знаех,че Пармиджано имат масло?Къде го продават?

# 1 072
  • под тепетата
  • Мнения: 9 320
Пармареджо, не Пармиджано.

# 1 073
  • In transit
  • Мнения: 11 868
MG18, за това масло става дума. Не видях къде съм написала пармиджано? Simple Smile


Иначе го продават в Метро и Кауфланд. В София може и на други места.

# 1 074
  • Мнения: 8 533
MG18, за това масло става дума. Не видях къде съм написала пармиджано? Simple Smile


Иначе го продават в Метро и Кауфланд. В София може и на други места.
А не съм го виждала в метро,ще го потърся,благодаря!

# 1 075
  • Велико Търново
  • Мнения: 166
Не знайно защо аз от средата на миналият месец започнах да мисля за Коледа 😅 все още обаче не съм започнала да пазарувам за сладкоправенето, но пък съм започнала да купувам коледна украса, че имам една малка госпожица вкъщи, която миналата година опустоши всичко, включително и елхата 😅🤣
 
В издирване съм на есенция мента. В някоя от темите момичета ми бяха дали линкове откъде са купували. Няма да се разсърдя, ако пак ми подскажат.  В реални магазини не мога да намеря.
bilqna_69 миналата година бях поръчала от Зоя.бг, ако не се лъжа. Бяха 4 малки шишенца, като тези на ванилията.

# 1 076
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 751
Нова темичка няма ли да е по-добре?  Simple Smile

# 1 077
  • под тепетата
  • Мнения: 9 320
Avror4eto, благодаря! Заплюла съм си и нея . Видях къде има реален магазин и този месец ще го посетя.

# 1 078
  • София
  • Мнения: 11 721
Записвам се и аз, въпреки че онзи ден се прибрах от морето, ама не нашето море, и там вечер беше 20 градуса, топло хубаво, чудно есенно слънце  без да те гори, ама ето ,че и Коледа бавно наближава, та се записвам, казах ли го вече...???

# 1 079
  • София
  • Мнения: 2 866
Хайде и аз да се запиша, макар да не съм сигурна, че ще направя нещо тази година. Но поне ще ви следя.

Общи условия

Активация на акаунт