От каква възраст на пиано?

  • 1 944
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 2 388
От около три седмици Кейти ходи на едни музикални занимания, предназначени за деца от 3г.  Grinning
Може ли да кажеш къде се провеждат заниманията?

# 16
  • Мнения: 15 213
Бях почти на 6, когато започнах. Една година учих само солфеж, следващата цигулка и солфеж. Занимавах се сериозно до 7 клас, когато реших, че не искам да ставам музикант. Още 4 години свирих после. Музиката е хубаво нещо, но е мноооого труд.

# 17
  • Мнения: 8 769
От около три седмици Кейти ходи на едни музикални занимания, предназначени за деца от 3г.  Grinning
Може ли да кажеш къде се провеждат заниманията?
В Асоциация Орф-Шулверк. Ако те интересува нещо повече, мога да ти пратя на ЛС тел. номер и адрес.

# 18
  • Мнения: 3 595
Аз винаги съм искала да свиря на пиано и ми беше много мъчно, че си нямахме и не можех да ходя на уроци... Като забременях реших, че така или иначе е хубаво детето да слуша музика и да се гледат красиви картини тръгнах и на пиано  Mr. Green Сега издирвам откога бих могла да я запиша някъде. Откакто се е родила всички ми повтарят, че е много музикална, а ние си имаме музиканти ... то не са песни и танци и свирене на детското и пиано... а е на 1г.2м... Мнооого сме далеч и ще чакам да стане поне на 3, ако има интерес и желание ще се радвам да има музикална култура някаква. Моля се да не стане музикант  Praynig не че е лошо, то каквото си реши, но никак не ми се иска. За сметка на това бих искала да може да свири на пиано...Ужас май съм от амбициозните родители, горкото ми дете  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт