Искам да купя за синът ми Sony Play Station 2, майка му НЕ дава.Подкрепете ме!!!

  • 7 220
  • 63
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 216
поне ще се научи на нещо отколкодо да блее само по екрана.
Ъъъ, на какво ще се научи, дай ми пример, моля те.


Ще се научи да печели и да губи- не е малко.

Нямаме Плей стейшън, но смятам, че е чудесно семейно забавление. Ние играем на компютъра, защото искам телевизора да се използва по предназначение, а и казват, че ти еф ти екраните били по- малко вредни.

# 16
  • Мнения: 1 426
поне ще се научи на нещо отколкодо да блее само по екрана.
Ъъъ, на какво ще се научи, дай ми пример, моля те.


Ще се научи да печели и да губи- не е малко.

Нямаме Плей стейшън, но смятам, че е чудесно семейно забавление. Ние играем на компютъра, защото искам телевизора да се използва по предназначение, а и казват, че ти еф ти екраните били по- малко вредни.

 newsm10 развива рефлексите

# 17
  • Мнения: 2 254
купи бе човеко.ще си пограете там,ще ви мине мерака,всяко чудо за 3 дни.


 

# 18
  • Мнения: 4 555
поне ще се научи на нещо отколкодо да блее само по екрана.
Ъъъ, на какво ще се научи, дай ми пример, моля те.


Ще се научи да печели и да губи- не е малко.

Нямаме Плей стейшън, но смятам, че е чудесно семейно забавление. Ние играем на компютъра, защото искам телевизора да се използва по предназначение, а и казват, че ти еф ти екраните били по- малко вредни.

 newsm10 развива рефлексите

За развиване на рефлекси и научаване да губи, по-скоро бих препоръчала спорт. Освен тези двете, той има и доста други положителни страни.
През последните десетина години съм заобиколена единствено с маниаци на компютърни игри. Нямам почти нито един близък  познат (независимо от пола), който да не играе компютърни игри. Аз също съм играла доста, особено на Playstatyion 2.
Въпреки това продължавам да не го смятам за най-доброто занимание за едно дете. По-скоро ми се струва, че то така и така ще стигне до игрите, така че ако може преди това родителите, докато е във властта им, да се погрижат да му осигурят малко по-разнообразни развлечения.

# 19
  • Мнения: 1 426
чакайте малко, кой казва, че като играеш на плей стейшъна, не трябва да се занимаваш със спорт или други игри

# 20
  • Мнения: 2 254
чакайте малко, кой казва, че като играеш на плей стейшъна, не трябва да се занимаваш със спорт или други игри
а де,а -и аз т'ва се питам Thinking

# 21
  • Мнения: 1 451
чакайте малко, кой казва, че като играеш на плей стейшъна, не трябва да се занимаваш със спорт или други игри
Добре известно е колко са пристрастяващи и обсебващи компютърните игри. Не усещаш как ти изяжда цялото свободно време. Това е проблема. Ако успеят да се отделят от плейстейшъна и намират време за спорт и излизане - добре. Ама силно ме съмнява, че ще успеят. И съвсем скоро съпругата на питащия баща ще пише тука сърцераздирателно как мъжа и не и обръща никакво внимание заради някаква игра.

# 22
  • Мнения: 2 254
... И съвсем скоро съпругата на питащия баща ще пише тука сърцераздирателно как мъжа и не и обръща никакво внимание заради някаква игра.
не ми се вярва.щом аз доживях да скътам PS и да си седи ей така от години...по-скоро бащата ще пише след време (когато му мине мерака  Mr. Green),че сам е допринесъл за поредната реплика на жена му започваща с "..аз като ти казвах ,че няма нужда да го купуваш..."
  дано автора на темата да не е от докачливите Winkа той искаше само едно съветче Mr. Green

# 23
  • Мнения: 1 425
... И съвсем скоро съпругата на питащия баща ще пише тука сърцераздирателно как мъжа и не и обръща никакво внимание заради някаква игра.
newsm50

Е хайде да не прекаляваме, според мен в този форум повечето мами пишат от дома си - т.е. със сигурност едно 90% имат компютър вкъщи. А които иска да играе игри - ще ги играе и на компютъра - няма нужда от PS. Вярно е че от време на време някоя майка се оплаква от прекалено внимание на мъжа към игрите ама не е чак толкова масово явление.  Laughing

# 24
  • Мнения: 3 268
Синът ми е полудял по тази игра и приятелите му също.Има си компютър с игри всякакви но те били нищо в сравнение с Плейстейшъна.Тъй като е на 16 и му казах,че вече е голям за такива игри и няма да му купим,той започна да си спестява и сам щял да си купи.Сега почти не яде заради тоя Плейстейшън.Купи на сина си щом толкова иска!Явно играта си заслужава.От това,което моя син ми обяснява,вече май и аз ще взема да му купя.

# 25
  • Мнения: 3 886
МОЯ син е на почти 6 и също много я иска даже вчера на първия сняг писа писмо на дядо коледа за ПЛЕИСТЕИШЪН #Crazy #Crazy.на мен не ми се нрави.Баща   му обаче нищо не казва.Споделете колко пари е моля  bouquet  bouquet

# 26
  • Мнения: 8 917
Аз подкрепям, но това едва ли върши работа пред майката Wink

# 27
Честно да ви кажа на всички които писахте тук,като автор на тази тема не вярвах че няма да ме подкрепите.Аз написах тази тема, защото хората за да драснат някой ред влизат от компютъра си тук.Аз се надявах ,че пишещите през интернет ще подкрепят –мен човекът които е поискал за малко пак да стане дете само ,че със своето дете  съгласно реалността наречена 2006 година./Не мога да играя на фунийки./
Аз очаквах ,че ще проявите чувство за хумор и разумна доза критика, но това НЕ стана.
Щях да бъда щастлив , ако имаше относително мнения за и против 50% на 50%,
и да се посмеем с жена ми и тя да види ,че аз съм прав и аз да й покажа ,че я разбирам и ,че тя е права.
Благодаря на хората които все пак написаха тук нещо в моя полза.
Аз няма да разкрия тази тема въобще ,че съществувала пред жена ми.
Не случайно си написах и фамилното име.
Явно моите надежди са били напразни.
Сега ще си купя не само проклетият Плей Стейшън , но и XBOX360!!!
Не вярвах че, хората използващи достижението на 20 и 21 век, са скучни псевдо пуритани които с охота се кикотят по ,темите с тройки , свирки и псувни ,но електронни игри – НЕ!!!
Да запазим децата – ама не го мислите!
Яд ме е на вас!!!
Няма кой да каже ,като е решило момчето нека си играе с детето, ще по играят и ще им мине на двамата.Хей – майката: Нека да си купят Sony Play Station 2, ти пък си поискай нещо друго. Можеше така да стане и с хумор и с усмивка, ама вие НЕ!!!
Сега това което ще направя , ама след няколко дни ще пусна почти същата тема , ама с двете ми имена и вие ще лобирате за мен и синът ми  - НАЛИ?
А тази тема ще се мушне надолу.Все едно не е съществувала.
Моля да ми помогнете при новата тема.
Поздрави Велизар Велков

# 28
  • Мнения: 386
Господине Велков, купете си играчката, нашият татко си купи накаква вчера, беше ми много смешен в магазина,очите му - лимки, но така е :растат момчетата, растат и играчките.

# 29
Честно да ви кажа на всички които писахте тук,като автор на тази тема не вярвах че няма да ме подкрепите.Аз написах тази тема, защото хората за да драснат някой ред влизат от компютъра си тук.Аз се надявах ,че пишещите през интернет ще подкрепят –мен човекът които е поискал за малко пак да стане дете само ,че със своето дете  съгласно реалността наречена 2006 година./Не мога да играя на фунийки./
Аз очаквах ,че ще проявите чувство за хумор и разумна доза критика, но това НЕ стана.
Щях да бъда щастлив , ако имаше относително мнения за и против 50% на 50%,
и да се посмеем с жена ми и тя да види ,че аз съм прав и аз да й покажа ,че я разбирам и ,че тя е права.
Благодаря на хората които все пак написаха тук нещо в моя полза.
Аз няма да разкрия тази тема въобще ,че съществувала пред жена ми.
Не случайно си написах и фамилното име.
Явно моите надежди са били напразни.
Сега ще си купя не само проклетият Плей Стейшън , но и XBOX360!!!
Не вярвах че, хората използващи достижението на 20 и 21 век, са скучни псевдо пуритани които с охота се кикотят по ,темите с тройки , свирки и псувни ,но електронни игри – НЕ!!!
Да запазим децата – ама не го мислите!
Яд ме е на вас!!!
Няма кой да каже ,като е решило момчето нека си играе с детето, ще по играят и ще им мине на двамата.
Хей – майката: Нека да си купят Sony Play Station 2, ти пък си поискай нещо друго. Можеше така да стане и с хумор и с усмивка, ама вие НЕ!!!
Сега това което ще направя , ама след няколко дни ще пусна почти същата тема , ама с двете ми имена и вие ще лобирате за мен и синът ми  - НАЛИ?!
А тази тема ще се мушне надолу.Все едно не е съществувала.
Моля да ми помогнете при новата тема.

Поздрави Велизар Велков

Общи условия

Активация на акаунт