Решихме да се приберем в България

  • 5 323
  • 95
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 914
Успех, за всяко подобно решение се изисква много воля! Peace

# 16
  • Мнения: 2 891
Поздравления за смелото решение!Момичета не мисля,че е редно да я разубеждаваме,все пак на България и трябват такива хора,които са живяли в чужбина,да допринесат опита в родината.Радвам се че има хора които решават и се връщат,както каза един познат решението да се върнеш в Бг е най-трудно,от там нататък....каквото сабя покаже.Успех!

 newsm10

# 17
  • Мнения: 2 825
Поздравления за смелото решение и много късмет в осъществяването му  Peace

# 18
  • Мнения: 4 053
късмет newsm10

# 19
  • Мнения: 811
Дано се сбъднат ме4тите ви и успеШна адаптация на цялото ви семейство. newsm10

# 20
  • Мнения: 3 098
Uspeh vi pogelavam!!! Praynig

# 21
  • Мнения: 1 063
И там се раждат и отглеждат успешно деца.
Има голямо разнообразие на частни , държавни и тн детски градини, училища  и др.
Цените на услугите са символични, като слезеш от къщи няма нужда да пътуваш 30 километра до пицарията.
Евтино е, има работа и реализация за учили, знаещи и можещи хора!
Големите градове ( София, Варна, Пловдив) дръпнаха много и в стандарта.

Съжалявам за Off-а, но нещата извън България сигурно изглеждат по този начин, но когато живееш тук не е съвсем така.Определено ни е много трудно и дали пицарията ще е на 30 км или на 3 м няма такова значение, стига да имаш пари да отидеш на заведение.Вярно е, че има и хора, които са добре и то най-вече в големите градове, но мисля, че мизерстващите са много повече.Това е причина повечето от нас да искат да се махнат, за да могат да отгледат децата си нормално без лишения. Извинявай не искам да те обидя  bouquet, но това в момента ми е болен въпрос Hug!

Относно темата- желая успех на авторката и дано да има повече късмет в България, най-хубавото от всичко тук е, че си близо до най-скъпите си хора. fingerscrossed

# 22
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Поздравления за решението ви!! Hug Hug Според мен това е едно от най-трудните решения за хората излезли от БГ - да се върнат ли?!? Браво за смелостта Hug

Цитат
Ne iskam da vidq 4e sled vreme decata mi se sramuvat 4e sa bulgari ili da ne znaqt maj4iniq si ezik.
Za6toto na to4no tova sum bila svidetelka-deca, rodeni v Amerika, ne zavisimo ot koq durjava sa roditelite ne jelaqt da govorqt na maj4iniq si ezik.

Това, мила, зависи само и единствено от вас. Ако вие се срамувате, че сте БГ и не си говорите майчиния език - естествено е и вашите деца да се срамуват от произхода си. Но това е най-тъпото нещо, което съм чувала да се срамуваш от произхода си!!! Срещала съм тук такива БГ и, честно да ви кажа - съжалявам ги тия хора, много са жалки!!!!

Поздрави  bouquet

# 23
  • Мнения: 4 390
Лени, моля те, от асистент все още нямам нужда.

За пояснение:
Момичето, написало първия постинг, няма нищо общо с постингите за пързалката.
А този, който го прави - още една шегичка и ще бъде баннат по IP!

Ще разчистя темата и ще ви помоля, когато не сте наясно, не прибързвайте с коментарите!

# 24
  • Мнения: 6 167
Imashte posing ot Rumba, no kakto i da e.
Asistent ne iskam da ti stavam, prava si.
 Peace

# 25
  • Мнения: 4 390
Imashte posing ot Rumba, no kakto i da e.
Asistent ne iskam da ti stavam, prava si.
 Peace

Не, Лени. Нямаше постинг от Rumba.
Имаше постинг от регистрирана потребителка, включила се анонимно, използвайки прякора на момичето, написало първия постинг.

# 26
  • Мнения: 6 167
Imashte posing ot Rumba, no kakto i da e.
Asistent ne iskam da ti stavam, prava si.
 Peace

Не, Лени. Нямаше постинг от Rumba.
Имаше постинг от регистрирана потребителка, включила се анонимно, използвайки прякора на момичето, написало първия постинг.


не ми се разправя.
реагирам, на това, което виждам.
радвам се, че нещата се изясниха.

# 27
  • Мнения: 4 390
Ами точно!
Не прокламирай, че е пързалка, без да знаеш дали е или не е. Peace

Моля те, нека не разводняваме повече темата на момичето!

Румба, успех и късмет от мен! Peace


# 28
  • Мнения: 7 837
Кураж, лесно и бързо адаптиране и здрави нерви...

# 29
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Румба,възхиЩавам ви се за куража  Blush  bouquet
Пожелавам ви много късмет и попътен вятър  Hug

Общи условия

Активация на акаунт