За киселините през бременноста

  • 1 855
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 271
Аз получавах киселини от подправки,бобови  храни. Облекчаваше ме чаша айран!

# 16
  • Мнения: 11 005
На мен ми помагат сода бикарбонат или дъвка. А киселини получавам предимно вечер и ако ям картофи или мазни и тежки неща.

# 17
  • Мнения: 1 259
Стопацид,айрян.

# 18
  • София
  • Мнения: 5 079
Незнам колко такива теми се пуснаха тук... На всички съм отговаряла, че мен само бирата ме спасяваше от тези "гадове". По една чаша на вечеря и забравях неразположенията.
Наздраве! cheers

# 19
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
На мен Талцид- а ми помага само за около 10 мин, но като цяло единственото, което може малко да помогне е да не яде късно вечер и да не се налива с много течности преди лягане. А това за повръщането - правя го редовно Peace и никой не може да ме убеди, че е вредно. По-вредно ми се струва да оставя всичките тези стомашни сокове да ми разяждат лигавицата на стомаха, когато нищо друго не помага.

# 20
  • Мнения: 143
И аз съм така, като огнедишащ дракон съм  Rage Само газирана вода ми помага

# 21
  • Мнения: 1 064
Талцид и дъвки "Орбит" Peace

# 22
  • Варна.
  • Мнения: 1 101
имах ужасни киселини, помагаше ми Талцид и в най-тежките случаи чаена лъжичка сода.
ще мине като роди.
късмет!

# 23
  • Мнения: 503
мен ме спасява само талцит

# 24
  • Мнения: 603
ами до края си ги имах и май -нищо не ми помагаше-доста отвратително беше,пареше ми ,абе ужас  Tired

# 25
  • Мнения: 5 468
Това е нещото, за което не искам да си спомням докато бях бременна.
И мен ме мъчеха ужасно Confused. От самото начало... Нищо не ми помагаше. В 9-ти месец вече, когато вечер ставах на всеки кръгъл час да ходя до тоалетна #Cussing out hahaha, подивяла от киселините пиех сода с вода и ме облекчаваше, докато да задремя до следващия кръгъл час ooooh!.
Дали ще е така, ако пак забременея?! От сега ме е шубе от тези киселини Tired.

# 26
  • Мнения: 1 243
аз си взех Stopacid за киселините вчера вечерта преди да легна си сдъфках едно и тая нощ не съм се будила от тия гадни киселини Sick ,каква е разликата между Талцид и Стопацид Rolling Eyes






# 27
  • Мнения: 13 815
Това е нещото, за което не искам да си спомням докато бях бременна.Не можех да издържам понякога киселините и си ревях.Имах киселини от самото забременяване.Всъщност това ме накара да си направя тест и така разбрах.Когато отидох да раждам пак бях с адски киселини, пиех Талцид който спря да ми действа след двумесечна употреба.Гълтах сода бикарбонат и пак нищо.От диетите се убедих че полза също няма.Вечер си лягах с киселини и сутрин с тях ставах - нямаше отърване.През последните 4 мес. от бременността не съм имала нито един ден без киселини.Тичах в тоалетната и си бърках в гърлото да повръщам, за да спрат, но не, след известно време пак се появяваха.ОХ!Гадно беше, на мен нищо не помогна, дано на приятелката ти разни ябълки и газирани води да й помагат!
Дано само това да й е проблема - преживява се!Леко бременеене!!!
Ох Ох Ох и аз съм така.Надявах се тази бременност да е по различна но е даже по зле. В 7 месец съм и няма отпускане нито в повръщането нито в киселините независимо от всички лекарства и хитринки- нищо не помага. Вечер започнах да спя да две възглавници в полуседнало положение за да мога поне вечерта да почивам от постоянното оригване и парене "под лъжичката". Един ден повръщам вторият ден не - това е подобрението общо взето ....
Леко бременеене на всички майчета...

# 28
  • Мнения: 3 334
Киселини имах от самото начало на бременноста,с тях лягах и с тях ставах.Не искам да си спомням.Помагаше ми в началото кисело мляко,след това газираната вода или сода бикарбонат ме облекчаваха,но за кратко.

# 29
  • Мнения: 603
Аз също стигах до повръщане. Спасяваха ме таблетки активен въглен. Не хапвах домати, пържени храни, а също и пикантни. Дъвките орбит също помагат, но ефекта е за кратко.

Общи условия

Активация на акаунт