СПИРАЛА

  • 4 870
  • 106
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 028
Сподели после как ти стои,щото аз не се сработих с тази,но на всеки миглите са различни,даже и тема бях пуснала преди много време.

# 16
  • Мнения: 184
ИЗБРАХ СИ VOLUME SHOCKING НА L'OREAL!
БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ, КОИТО БЯХА ТАКА ДОБРИ ДА СПОДЕЛЯТ МНЕНИЯТА СИ ПО-ВЪПРОСА И ДА МИ ПОМОГНАТ В ИЗБОРА!ЩЕ ПРОБВАМ ВСИЧКИ ПРЕПОРЪЧАНИ, НО ВСЯКА ПО РЕДА СИ! Hug

не познавам човек на който точно тази да му е стояла добре! всички бяха разочаровани, ужасно много слепва и сплъстява!! ако можеш преди това пробвай някой тестер, защото тази спирала лично според мене е гадна  Naughty

# 17
  • Мнения: 2 897
ИЗБРАХ СИ VOLUME SHOCKING НА L'OREAL!
БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ, КОИТО БЯХА ТАКА ДОБРИ ДА СПОДЕЛЯТ МНЕНИЯТА СИ ПО-ВЪПРОСА И ДА МИ ПОМОГНАТ В ИЗБОРА!ЩЕ ПРОБВАМ ВСИЧКИ ПРЕПОРЪЧАНИ, НО ВСЯКА ПО РЕДА СИ! Hug

не познавам човек на който точно тази да му е стояла добре! всички бяха разочаровани, ужасно много слепва и сплъстява!! ако можеш преди това пробвай някой тестер, защото тази спирала лично според мене е гадна  Naughty

Аз пък познавам PeaceВключвам и себе си като пример,на мен ми прави миглите много хубави и съм доволна от нея Peace

# 18
  • Мнения: 730
ИЗБРАХ СИ VOLUME SHOCKING НА L'OREAL!
БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ, КОИТО БЯХА ТАКА ДОБРИ ДА СПОДЕЛЯТ МНЕНИЯТА СИ ПО-ВЪПРОСА И ДА МИ ПОМОГНАТ В ИЗБОРА!ЩЕ ПРОБВАМ ВСИЧКИ ПРЕПОРЪЧАНИ, НО ВСЯКА ПО РЕДА СИ! Hug

не познавам човек на който точно тази да му е стояла добре! всички бяха разочаровани, ужасно много слепва и сплъстява!! ако можеш преди това пробвай някой тестер, защото тази спирала лично според мене е гадна  Naughty

Аз пък познавам PeaceВключвам и себе си като пример,на мен ми прави миглите много хубави и съм доволна от нея Peace

И на мен ми прави миглите хубави,но много ме бавят тези две части и се изнервям ooooh!,така че не повторих с нея Crossing Arms

# 19
  • Мнения: 661
 newsm12 Сега като се замисля обаче се чудя дали на мен ми трябва спирала за обем или е по-добре да си взема за удължаване. Миглите ми не са хич дълги. Без спирала почти не се забелязват. Какво ще ме посъветвате?

# 20
  • Мнения: 184
естествено въпрос е на личен вкус

но лично аз предпочитам спиралите за дължина или тип архитект - с тях може и обем да постигнеш с умело наплъстяване. лореал архитект е много хубава Peace

да добавя също така че съм фен на повечето спирали за дължина (буржоа, мейбълин, макс фактор, севънтийн, аркансил и т .н. и т. н.)  Crazy

# 21
  • Мнения: 1 243
С две ръце за Lash Architect na L'oreal...Извива,удължава и придава обем... newsm10 newsm10

М/у другото има една съвсем обикновена спирала на Голдън Роуз,дори не знам за какво е, но помня че беше в кафяво самата тубичка, изненадващо добра за цената си от 3-4 лв. Тя удължаваше миглите на една приятелка до такава степен,че я питаха с изкуствени ли е,а имай предвид,че по принцип си е с много бледи и къси мигли,които почти не се забелязват..
Успех

# 22
  • Мнения: X
Аз си взех на Maybeline Volume Express turbo boost и съм много доволна. Не спластява и не се размазва, като я миеш, а става на власинки, както вече някой беше казал. Придава много хубав обем и миглите не изглеждат изкуствени.

# 23
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 826
2000 калории е добра както за обем, така и за удължаване.
Panoramic Curl също много добре подчертава миглите, не се напластява и прави чудесна извивка, като същевременно удължава.

# 24
  • София
  • Мнения: 1 481
Честита придобивка, дано ти хареса ! Аз лично съм много разочарована от тази спирала, преди година си я купих и след няколко нещастни опита я захвърлих. За мен няма по-добра от  Lash Architect на L'oreal  Peace Днес мисля да си купя Lash Architect  Midnight Black . Щом търсиш спирала за удължаване, няма да сгрешиш с Архитекта  Simple Smile

# 25
# 26
  • Мнения: 6 155
kiselina, каква е разликата на Midnight Black  с обикновения архитект?

# 27
  • Мнения: 4 428
Ще взема и аз да пробвам "архитекта". В момента ползвам Волюм експрес на Мейбълин и много ми харесва. Попринцип спиралите на Мейбълин ми стоят много добре, а аз трудно намирам такива, които въобще да придават някаква разлика на миглите ми. Лореал не съм пробвала, май е крайно време Grinning

# 28
  • София
  • Мнения: 1 481
kiselina, каква е разликата на Midnight Black  с обикновения архитект?
По-черна е, с по-наситени пигменти и подобрена четка .  Придава "вечерен"  вид  Flutter

# 29
  • Мнения: 1 290
Най-добрата спирала за мен също е Архитект  Peace

Общи условия

Активация на акаунт