Прахосмукачка робот - 22

  • 61 581
  • 751
  •   1
Отговори
# 300
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Аз гледам от самото приложение, там пише на колко процента са четките и филтрите.

# 301
  • София
  • Мнения: 1 078
От съвсем скоро и аз съм с i7+. Не мога да сравня с друг, но понеже и аз се чудех между i3, от магазина казаха, че 7-цата е по-мощна. Без килими сме и у нас. Пускаме го през приложените, даже ако искаме да изчисти и конкретна стая, а не навсякъде. Самопочиства се, тогава е и по-шумен. Почиствам страничната четка, че по нея се събират косми. Доволни сме, ползваме го ежедневно. Не минава да чисти около станцията. Тръгва и се след като изчисти се връща на място, но около нея не минава. Не знам дали неща не пропускам.

# 302
  • Мнения: 6 876
Аз гледам от самото приложение, там пише на колко процента са четките и филтрите.
Скрит текст:
Благодаря много! Намерих го!

# 303
  • Мнения: 2 133
От съвсем скоро и аз съм с i7+. Не мога да сравня с друг, но понеже и аз се чудех между i3, от магазина казаха, че 7-цата е по-мощна. Без килими сме и у нас. Пускаме го през приложените, даже ако искаме да изчисти и конкретна стая, а не навсякъде. Самопочиства се, тогава е и по-шумен. Почиствам страничната четка, че по нея се събират косми. Доволни сме, ползваме го ежедневно. Не минава да чисти около станцията. Тръгва и се след като изчисти се връща на място, но около нея не минава. Не знам дали неща не пропускам.
Нито един робот не минава да чисти плътно около станцията, всички заобикалят.
По време на самопочистването е по-шумен, защото минава в режим на изсмукване от контейнера към торбата в станцията, но този шум продължава около 10 секунди, та не е никакъв проблем.

# 304
  • Мнения: 82
Gailari, скоро бях писала, а сега и на теб да кажа. С и7+ съм. Самопочистването е голям плюс и облекчение, имам и несамопочистваща Румба - та съм видяла и двете страни.
Робота го чистя основно (колела, четки, екстрактори, контейнер, филтър) един път седмично. Но ако не си придирчива, можеш и на по-голям интервал. Контейнерът се изпразва автоматично след всеки цикъл на работа. Торбичката, която е в базата, издържа много време. Аз подмених моята на 6-я месец, но не защото беше светнала индикацията, че е пълна, ами просто така реших.
Ако имаш други въпроси, питай.
Мммда из искам ако може нищо да не правя и това самопочистване е чудесно, нооо  i7 с база не мога да си позволя , много са парите. i3 с база на цена в момента 1050 лв също ми е  малко много, но мога да ги дам. Сега ме вкарваш в размисъл ....

# 305
  • Мнения: 2 133
Gailari, скоро бях писала, а сега и на теб да кажа. С и7+ съм. Самопочистването е голям плюс и облекчение, имам и несамопочистваща Румба - та съм видяла и двете страни.
Робота го чистя основно (колела, четки, екстрактори, контейнер, филтър) един път седмично. Но ако не си придирчива, можеш и на по-голям интервал. Контейнерът се изпразва автоматично след всеки цикъл на работа. Торбичката, която е в базата, издържа много време. Аз подмених моята на 6-я месец, но не защото беше светнала индикацията, че е пълна, ами просто така реших.
Ако имаш други въпроси, питай.
Мммда из искам ако може нищо да не правя и това самопочистване е чудесно, нооо  i7 с база не мога да си позволя , много са парите. i3 с база на цена в момента 1050 лв също ми е  малко много, но мога да ги дам. Сега ме вкарваш в размисъл ....
Не те агитирам, но замисли се - всеки месец или всяка година ще купуваш нов робот. Такива инвестиции се правят за дълъг период от време, от тях не се пестят пари. Пари се пестят от преосмисляне на текущи/ежедневни разходи.

# 306
  • Мнения: 13 932
А специална торбичка ли се слага за това самопочистване?

# 307
  • Мнения: 2 133
А специална торбичка ли се слага за това самопочистване?
Разбира се. Продава се като консуматив.

# 308
  • Мнения: 4 571
Да, торбичка като на прахосмукачка.

# 309
  • Силистра
  • Мнения: 288
Мацки, всички ли сте доволни от покупките си на черен петък?
Мен вече ме е шубе да си поръчам

# 310
  • Мнения: 6 876
Аз съм доволна от моя Dreame.
Последните дни все излизам на разходка и го пускам да чисти, а сега съм се опънала на дована, че да не му преча да си върши работата на момчето. Joy
Може би защото преди не чистех всеки ден пода, сега съм много доволна и от сухо, и от мокро.
Само  един въпрос: Като е готов и се върне на дока, ми казва да му махна резервоара вода. Проблем ли е, ако не го махна веднага, а да речем след час?

# 311
  • Мнения: 1 090
Аз съм с по-простата i3, това е най-добрия робот, които съм ползвал.
Имал съм 2 китайски ilife, roomba 605, roomba combo.
i3 категорично ги бие всичките, имам един килим малък средно дебел, супер се справя и там. Няма пропуск, тествал съм в различни части от стаите с хартийки.
Отварям вратите, пускам я и излизам, благодарение на виртуалната стена с любезното съдействие на Djorda. Ограничих едно място в коридора при обувките и нищо не размествам само я пускам.

# 312
  • Мнения: 255
Здравейте имам dream d9, но още не съм го пробвала с моп, т.к. мисля да го направя тези дни имам въпрос. Като стигне до килим автоматично ли ще спре да пуска вода или трябват допълнителни настройки?

# 313
  • Мнения: 3 638
Купих roomba 981. Трябва ли постоянно да я държа на зарядно и да е включена в контакт?
Днес я пуснах за пръв път, като й свърши батерията не се върна на зарядното. Трябва ли да настройвам нещо в приложението, за да се връща?

# 314
  • Мнения: 13 932
Трябва да е постоянно включена в зарядното, в контакта разбира се 😀
Докато свикнат с маршрута имат някои грешки, не знаят добре пътя. Моята се мъчеше да "мине" през стената към станцията.

Общи условия

Активация на акаунт