Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Положителен тест, чтх и 5та седмица и гинеколога не го вижда

• 702
  • 7
  •   2
Отговори
Здравейте, дами! Искам вашето мнение. Началото на последния ми цикъл беше 16.09 , в момента вече ми закъснява с около 6-7 дни. Направих 4-ри уринални теста и всички са положителни, реших, че е време и за гинеколог. По календарите ми и ако не съм имала късна овулация, трябва да съм около 5та г.с, доктора не видя нищо все още, каза да ида след 10 дни и че има удебелан стена на матката (ако правилно запомних) , днес направих и ЧХГ и стойността им е 295. Всичко говори, че се е случило чудото, но ме притеснява , че усещам напрежение и в двата яйчника, миналия месец имах 3-4 дни закъснение и пак имах такива болки, стойносттие ми тогава бяха на ЧГХ едва 28 и ми дойде. Моля за вашето мнение сега дали съм бременна, след като нищо не се видя на ултразвука

# 1
  • София
Стойността е много ниска за 5 г.с. Или е късна овулация, или биохимична бременност.
На ехограф се вижда при стойност над 1000.
При повтарящи се биохимични, бих посъветвала за сериозни изследвания.

# 2
Благодаря, надявам да се да е късна овулация, ще изчакам

# 3
    Според мен, другата седмица вече трябва да се види. Успех!

# 4
    Според мен, другата седмица вече трябва да се види. Успех!

Благодаря! Ще направя след 2 дни пак ЧХГ да видя удвояват ли се! Не издържах и направих на 24 часа след първия, както казах беше 295, сега е 530

Последна редакция: чт, 21 окт 2021, 18:50 от Mery Kkr 669406

# 5
    Благодаря, надявам да се да е късна овулация, ще изчакам
    Направи си нов кръвен в същата лаборатория 48ч след първия и ще разбереш какво се случва.

# 6
    Просто е рано. За преглед при АГ са нужни поне 10 дни закъснение. Най-добре 14. Научих това от първата си бременност, когато отидох прекалено рано и трябваше да се върна пак след седмица. С втората отидох с около 15 дни закъснение, може и повече да бяха.

# 7
    Просто е рано. За преглед при АГ са нужни поне 10 дни закъснение. Най-добре 14. Научих това от първата си бременност, когато отидох прекалено рано и трябваше да се върна пак след седмица. С втората отидох с около 15 дни закъснение, може и повече да бяха.

Благодаря много! И моята надежда е това, все пак ще проверя дали се увеличават стойностите на кръвния! След 24 часа се увеличи на 530

Последна редакция: чт, 21 окт 2021, 18:51 от Mery Kkr 669406

Общи условия

Активация на акаунт