Гинекологичен преглед при доцент Цветанка Дянкова, София

  • 1 787
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 31
Здравейте,предстой ми преглед при доцент Цветанка Дянкова,можели някой да сподели мнение,и каква е цената на прегледа в частният и кабинет? Благодаря ви предварително.

# 1
  • Мнения: 16 871
Ако е същата, за която си мисля, възрастна, кабинет около Шипченски проход, работи и в онкологията - бих била с едно на ум.
Преди години, имах тумор на единия яйчник и тя искаше да го махне целият,  а аз бях на 20 и не раждала.
Слава Богу, че не й се свързах и намерих лекар, който си свърши работата и запази част от яйчника.
Естествено не съм се връщала при нея повече, то няма и как да й повярвам никога вече.

# 2
  • Мнения: 31
Ако е същата, за която си мисля, възрастна, кабинет около Шипченски проход, работи и в онкологията - бих била с едно на ум.
Преди години, имах тумор на единия яйчник и тя искаше да го махне целият,  а аз бях на 20 и не раждала.
Слава Богу, че не й се свързах и намерих лекар, който си свърши работата и запази част от яйчника.
Естествено не съм се връщала при нея повече, то няма и как да й повярвам никога вече.

Същата лекарка е ,моят случай е друг ,добре че сте потърсили и друго мнение.Благодаря ви за отговора.

# 3
  • Мнения: 165
И аз не съм доволна, направи ми конизация без да е имало нужда.

# 4
  • Мнения: 31
И аз не съм доволна, направи ми конизация без да е имало нужда.
Съжалявам ,че се получило при вас така

# 5
  • Мнения: 357
По отношение на професионалните й качества - може да помогне само с операция на доброкачествен или злокачествен тумор. Всички останали гинекологични проблеми/а те  са много/ не са от нейната компетентност. Проблеми с хормони, проблемна бременност, кожно-венерически, менопауза и др. не са за нейната специализация и опит. Лично аз считам, че трябва да се възприема като хирург. А целта на повечето хирурзи е да ви оперират. И да ви вземат парите.

# 6
  • Мнения: 16 871
Спорен е моментът колко е компетентна и там. Аз писах назад, искаше да ми махне единия яйчник. За нея не съществуше вариант да се запази.
Слава Богу, че не й се доверих да ме осакати безпричинно.  Намерих лекар, който направи по-сложна операция и по -времеемка,  но пък в полза на пациента!

# 7
  • Мнения: 357
Мисля, че се изразих ясно. Помага само при операция за тумори, а не за яйчници. Като цяло това е възрастовата група 50 + год., в която съм и аз. Изказвам мнение от личен опит.
В България останаха много малко лекари, и то от старата държавна съветска школа, младите избягаха. Лично аз имам и втора операция в "Пирогов", ами и там е същия батак. Зная че е направено всичко за мое добро.
Все пак са животоспасяващи операции, но е старата държавна съветска школа.....
Лекуват последствия, а трябва да се търси причината. Все пак има много алтернативни методи както в Русия, така и в България.

Последна редакция: вт, 02 авг 2022, 20:10 от lana26

# 8
  • Мнения: 16 871
Ами аз имах туморно образование на яйчника, писала съм назад.
Не може на 20г нераждала жена да решиш на режеш без да направиш опит да спасиш нещо там.

Все пак е АГ, ако не се занимава с яйчниците и матка с какво ....
Мисля ясно се изразих. Казвам го от личен опит и няма нужда да ме убеждаване колко е велика. Въпросът е читателите да видят всякакви случаи и да си направят изводи.

# 9
  • Мнения: 357
Съчувствам ви за преживяното. Потвърждавам, че лекарката е комерсиална личност.
Мисля че вашият проблем е за по-млад лекар, от поколението с практика след 1990та година. И лекар тясно специализиран по даден проблем.

А като алтернативна медицина препоръчвам книгата на Хулда Кларк. И доктор Надежда Григорова.

Последна редакция: вт, 02 авг 2022, 20:46 от lana26

# 10
  • Мнения: 6
Не съм доволна от нея. Преди години попаднах случайно при нея. Имах резултат на цитонамазка III Б
Това се води граничен резултат и трябваше да се прави биопсия. Спомням си, че ме изкара с поликистозни яйчници и инсулинова резистентност. Истината е, че много ме наплаши, но ѝ нямах доверие и реших да се обърна към нейн колега, светило в областта на онкогинекологията. В крайна сметка той ме излекува чрез изгаряне на иначе огромната рана по шийката на матката. Като видя хормоналните ми резултати каза: “Това са глупости. Нито имаш инсулинова резистентност нито поликистозни яйчници. Аз не съм специалист по хормони, а Цеца Дянкова е 10 пъти по-малко от мен. Ако имаше данни за проблем, лично ще те изпратя при водещ специалист, но такъв няма”. В последствие за моя изненада установих, че е оглавила клиниката по гинекология в Онкологията след смъртта на проф. Чакалова. Професор Чакалова беше отличен лекар и хирург за разлика от Дянкова.

# 11
  • Мнения: 1
Аз пък съм много доволна от доц. Дянкова. От години ходя в частния й кабинет, когато имам проблем.
В началото ходех за второ мнение, след това първо отивах при нея.
Първият път беше, когато ми казаха, че имам полип. Ще трябва да вляза в болница и т.н.
Отидох при нея-оказа се, че полип няма.
Вторият път беше, когато ми казаха, че трябва да ми направят кюртаж.
Пак се оказа, че не трябва.
След това изобщо не си губех времето, а при проблем веднага отивах при нея.
И досега е така..почти 15 години.
В този смисъл,  тя не иска да ви оперира или да ви вземе пари за ненужни манипулации, както искаха да направят с мен.
Препоръча ми я приятелка със сериозен проблем, който доц. Дянкова е решила.

Не съм лекар и не мога да коментирам горните мнения.
Споделям само и единствено собствения си опит.
И имената ми са истински..по лична карта и паспорт.

Последна редакция: вт, 05 мар 2024, 12:17 от Ваня Маврова

Общи условия

Активация на акаунт