Коледни календари 2

  • 56 168
  • 753
  •   1
Отговори
# 330
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Тези календари,които са Хари Потър,приятели и т.н... са пълна скръб.
Ужас просто,толкова скъпи,вътре нищо.
Този първият е с толкова еднотипни продукти,детето ще се радва на един,два,три,четири ключодържателя и ще му омръзне.
Знам,че децата искат нещата докато ги получат и после чааак толкова не се радват,но се възмущавам на производителите и рекламите.

# 331
  • Мнения: 36 489
Ако бях дете, сигурно щях да се кефя на Фънко - толкова много фигурки - могат да се разиграват сюжети с тях Grinning
Утре започвам да отварям моите два (Есенс и Балеа)- не съм ги пипала (освен този на Есенс, когато го опаковах, но от тогава не съм).
Додис изкараха Дисни колекцията и е на по-високи цени, в сравнение с Пинк панда (да не говорим за чужбина).

# 332
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Аз имам на Дъглас.
Изобщо и не си играх да отварям прозорче по прозорче,извадих пластмасовите поставки с продукти,изчоплих продуктите и си ги ползвам...
Много обичам Коледа и коледната магия,но май с календарите развалям романтиката.
Само с шоколад някак ги отварям прозорче по прозорче,но не съм купила още такива с шоколад.
Няма проблем и след средата на месеца да се купи и да се ядат по няколко бонбона наведнъж...

И елха няма да направя сигурно,котката само това и чака.
Провали ми плановете картонената кутия от Дъглас да е за украса...Скочи няколко пъти върху нея и я сплеска...
Но пък котката ме радва повече от всякаква украса.

# 333
  • Мнения: 36 489
Аз пък като си направя елхата (пластмасова е), все се сещам за моята покойна котка. Много симпатично й налиташе, сваляше гирляндите и дриблираше с топките (също пластмасови, умишлено).
Не си избрах шоколадов календар. Може да взема някой намален и да го ям като обикновена кутия с бонбони. Взех един на Метро, но само заради томболата им (шоколадът не е хубав).

# 334
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
И за колко лв имаш ваучер от календара на Метро?

# 335
  • Мнения: 32
Аз на Балеа не се сдържах и отворих всички, но пък имам календар с чайове, които ще отварям ден по ден

# 336
  • Мнения: 36 489
И за колко лв имаш ваучер от календара на Метро?
За 5; всяка година взимам и винаги е за 5 лева.

# 337
  • София
  • Мнения: 1 914
И на мен все се падат по 5 лв.

# 338
  • Мнения: 2 078
Аз пък като един "търпелив" овен дочаках 1-ви декември.


Балеата и той е за мен. На детето напълних за сега само нечетните номера.

Последна редакция: ср, 01 дек 2021, 16:40 от Pink Dress

# 339
  • София
  • Мнения: 22 948
Аз съм с най-голямата воля. 🤣 Неделя имам имен ден и понеже съм си нарекла календара да е за тогава- тогава ще отворя направо от 01до 05.12.
Днес го взех, много ми харесва, а и на детето най-вече де и се радвам, че го поръчах. 😃

# 340
  • София
  • Мнения: 1 914
Моите от Sinsay дойдоха единият ок, другият с полуотворени десетина кутийки...

# 341
  • Мнения: 8 952
Аз пък като един търпелив овен дочаках 1-ви декември.
Скрит текст:


Балеата и той е за мен. На детето напълних за сега само нечетните номера.

Pink Dress, забравила си да сложиш "търпелив" в кавички! Но браво, че си дочакала!
Ние, овните, най-много страдаме от липсата на търпение.

Приятно отваряне!

# 342
  • София
  • Мнения: 451
И аз да се похваля с търпение. 😃
Днес си отворих прозорчето за деня от марципаните на Niederegger и оттам изпаднаха цели два бонбона🍬🍬. Едва днес разбрах, че в част от прозорчетата са слагали по две лакомства (то при календар от половин кило трябваше да го очаквам). Чаеният календар ми е стар познайник и там няма големи изненади 😃. 

Много приятно е чувството, когато спазиш традицията и успееш да се зарадваш на дребните неща, които правят очакването за празника пълно с толкова топли емоции.

# 343
  • Мнения: 8 952

Много приятно е чувството, когато спазиш традицията и успееш да се зарадваш на дребните неща, които правят очакването за празника пълно с толкова топли емоции.

В България нямаме такава традиция.
Но в това гадно пандемично време - всичко, което носи радост, е добре дошло!

Вкъщи адвент календарите не се отварят ден за ден, а наведнъж. Innocent
И сега съм взела за коледен подарък на двете ми дъщери календари на Дъглас.

# 344
  • Мнения: 2 078
Утро77,  поправих се...Joy то от нетърпение да напиша това, което ми е в мислите и съгреших с принципите на зодията НИ! Hug

Момичетата с котки, я обяснете защо котаците толкова се дразнят на тия елхи?

Приятно отваряне, хапване и пиене. пръскане, мазане и въобще големи забавления да имате с адвентите.

Аз сутринта бях заета със служебните задължения и сега намирам време да пиша в темата по спокойно... още един календар съм сложила под малката елха.. ще снимам по-късно.
А сутринта моето дете толкова сънено нищо не забеляза. Изми се, закуси, и чак като тръгна за стаята си ги забеляза ...не мога да забравя грейналата усмивка на лицето й!  Знак, че съм я изненадала!
Улисана за малко да закъснее за час.

Последна редакция: ср, 01 дек 2021, 21:30 от Pink Dress

Общи условия

Активация на акаунт