"БРАТЯ" - сезон 3

  • 30 888
  • 745
  •   1
Отговори
# 735
  • Галифрей
  • Мнения: 4 127
Сцената с Драго и Лора много ми хареса топ ❤❤😘 Песента много ми хареса знаете ли как се казва??

# 736
  • Пловдив
  • Мнения: 1 053
Да, много хубава сцена.

Ива ще рови в телефона на Калин.
Скоро Сандо ще даде фира.

# 737
  • Мнения: 5 755
Ива защо реши, че Лора й е по-важна от Калин не мога да разбера, отново реши да прецака нещата между тях. Иначе са ми отврат и двамата, особено като започнат да се целуват.

# 738
  • Мнения: 9 484
Егати акцията 😄 влязоха, поразгледаха и до там 😃

# 739
  • Мнения: 14 786
Ей тия дъртаци са опасни! Как изиграха куките. 😂
Айде вече и Сандокан да го разобличават,че ми писна. Дано с него да разкарат и Гери. 😆
Драго и Лора бяха топ наистина! Получи им се.

# 740
  • Бургас
  • Мнения: 6 323
Нямам думи за тъпотията на Ива, не, че е от днес, но това е самото дъно.Ако Калинко разбере не знам по кои подове ще спи този път.

# 741
  • Пловдив
  • Мнения: 1 053
Акцията си беше в техен стил. Всичко си го направиха както не трябва 🤣

Ива е логично да помогне на Лора. С един куршум два заека. Помага на Лора, защото е наясно, че те ще заминат, за да са надалече и да се наслаждават вече на живота.
Калин ще стане нормално ченге, а не какъвто е сега- обсебен. И вълкът сит и агнето цяло.
А тоя тъпак Йосифов няма да се усети, че Ива е къртица 😉

# 742
  • Другата България
  • Мнения: 37 295
Да.
За пръв път от онази сцена, след която Лора се оказа бременна.
Добър епизод.

# 743
  • Мнения: 9 051
Уж беше много обширно и ще трябваше още хора пък за 5 мин и обиколиха 😁
Ива размисли доста и реши, че ѝ дължи на Лора тази помощ, заради грешките с Драго в миналото, така мисля.
Симо го съжалявам в момента с това момиче, но утре вече ще се реши и казва на баща ѝ.
Сашо и Гера са ми направо противни, постоянно я игнорира, използва когато му е нужна и ч@ка когато го засърби..и тя е насреща винаги, патица е тя за мен.

# 744
  • Галифрей
  • Мнения: 4 127
Тримата глупаци 😂

# 745

Общи условия

Активация на акаунт