🐑 ''Фермата 7: Време за пробуждане'' - тема 8 (24.10 - 31.10) 🐄

  • 53 710
  • 1 300
  •   1
Отговори
# 1 140
  • Мнения: 3 066
И видимо отслабнал Чавдар.

# 1 141
  • Мнения: X
Да не говорим, че го оставиха да клати конструкцията, макар и да се усъмниха, че можела да падне. То едно да го разконцентрираш съперника,  друго не може и да се очаква от Ивайло, ама това беше опасно.
Да беше паднал! Той да беше паднал заедно с конструкцията.

# 1 142
  • Мнения: 630
И мен ме заболя главата от Теодора. Искам я на дуел, докато играе не говори толкова и да се маха. Как пък само тя е компетентна за всяка битка, никой друг нищо не казва.

Да бяха сложили алманаха при 14:14 поне. Липсва ми той.

Браво на Ивайло, исках да си ходи и беше на косъм, но Чавдар се провали в последната битка и ни остави тоя нагляр да го слушаме още заедно с Теодора.

# 1 143
  • Мнения: 2 558
Чавдар искаше да си ходи.
То цялото му тяло крещи "не съм сред свои хора".
И браво, че все пак направи зрелища игра.
И браво, че показа и възпитание поздравяваки Ивайло, който съвсем не заслужава.

# 1 144
  • Мнения: 8 578
Много хубав дуел. Браво.😀 Много ми е интересно дали Ивайло ще стане фермер.

Винаги съм се чудила защо като играят битка поотделно и двете агитки стоят и гледат. Би трябвало противниковата да я няма, за да не пречи на този, който се състезава и после да не дава жокери на своя човек.

# 1 145
  • Мнения: 9 700
С това клатене за мен лично повече сам си попречи и допълнително изхаби сили Ивайло.

# 1 146
  • Мнения: 15 960
Теодора вече да си я пращат все нея на дуели, такива знания и умения трябва да им се наслаждаваме всяка седмица, както беше Хепи Ванче.

# 1 147
  • Другата България
  • Мнения: 37 316
Тъй, тъй. Сега да си кажа.
Предполагам няма смисъл да пиша колко съм разочарована - много съм разочарована, от изхода на днешния дуел.
Който за мен е най-добрия за момента, най-мъжката битка, най-оспорваната такава, направо ми беше кеф да гледам Чавдар как се бори и как до последно не се отказа. На косъм, по ягодите, на косъм беше, чак не вярвам колко малко не му достигна...... Умората ли си каза думата, и той ли се пренави, чак не е за вярване защо и как умен мъж като него толкова време не можа да асоциира тези думи, а Ивайло се справи доста по-бързо, и то без да му подскаже някой.
Както очаквах, оказах се права за битката с гумата. Въпреки многократните повторки и опорки на Макс и Мориц как и тази битка била за Ивайло и на Ивайло, аз не мисля така. Защото три минути далеч нямаше да му стигнат да направи още два тура с гумата, видя се колко е зле с дишането, с концентрацията, а и не само. Видя се колко е зле с всичко, освен с арогантно поведение, самохвалство и неуспешно овладяване на нервни изблици, които при него са ежеминутно. Нито има техника, нито знае как да се владее дишане, като същевременно го съчетава с бързина и постоянство, какъв спортист е бил - , вероятно по . Чавдар го би и на търкалянето на гумата, и на реденето на предметите, ако тази игра беше на мястото на последната - за 5 точки, Чочо щеше да е победител. Тук прибавям и невероятния късмет на Ивайло да играе втори в индивидуалните битки, така Сълзата от Чикаго и Киро артиста имаха възможност да гледат играта на Чавдар, и после да му крещят какво точно да прави и как, видя се, че сам трудно се справя, панира се, спира да използва трите си мозъчни клетки и просто следва инструкции. Късметът беше на негова страна също, определено, сещам се и за това колко по-бързо от Чавдар намери брадвата, тази игра ако не беше този късмет с тъпатат брадва също беше на кантар. Изобщо - за мен победителят в дуела е Чавдар, а за поведението на двамата - надявам се няма човек, който да остана очарован от постоянните псувни, демонстративни мятания на каквото свари и където свари, арогантно поведение и самохвалство, самочувствие без покритие, ритането на таблото от злоба и безсилие, за изразите към Живка от рода на : "надгробната ти плоча ще ми пази сянка" и " ще ти ям житото на 40" дори няма да отварям дума. . А ако има такъв - разни хора, разни идеали. Аз се радвам, че нямам в реалното си обкръжение хора като Ивайло и никога няма да имам. Циничен, и същевременно трагичен. И искам да кажа на всички, които го отъждествяват с ЦСКА и Сектор Г - не, повярвайте, Ивайло не е представителна извадка нито на цЕсЕкарите, нито на Сектор Г. Там има много сърцати момчета, които нито имат такъв манталитет, нито такива ценности.
Нещо друго искам да добавя. Единственият плюс за околните, надявам се, за мислещите такива, във формата имам предвид, би следвало да бъде, че освен Джери оттук насетне "нашия Ивчо" няма мъж, когото да победи, поне от видяното, което показа днес. И ако има някой мислещ там, който наистина е влязъл да играе, а не да рекламира, демонстрира или прокламира някого и нещо, би следвало да се възползва именно от видяното. И да реди игрите с мисъл.
Голям плюс за Гошо - промених си мнението за него. Личеше си, че искрено помагаше, от сърце, искрено и страдаше. Въпреки че ако зависи от мен, тези подсказки би следвало да са забранени. Освен че крякането на хора като Теодора напряга неимоверно много, все пак всеки е отишъл да се бори сам, и следва да го прави сам. Или не точно?
Шоуто и скечовете на триото плеймейтки първоначално, а после пародията на тримата от запаса с брандовете на момичето на тате не можаха да ме впечатлят. Лора вече ми е тотално безразлична, напълно безразлична. Така обаче, както е безразлична, ще докюта и тя до десятката ми се струва.
Играта с пясъчния тунел е брутална, гадна и за мен трябва да я забранят. Крие непосредствен риск за здравето на участниците, аз само докато гледах Чавдар и сипещия се пясък в устата му ме стегна гърлото.

Последна редакция: сб, 30 окт 2021, 22:40 от Merri_An

# 1 148
  • Мнения: 528
Теодора извоюва първа и последно битка на Ивайло, но е много непоносимо кречетало. Съчувствам на мъжа и - сополи,сълзи,крясъци.

# 1 149
  • Мнения: 1 864
Ахх тази Теодора. Донякъде се виждам като нея - за на другите нещата мога да помогна и да дам добри насоки, но когато трябва за себе си да правя нещо блокирам яко. Това вярвам, че ще стане при нея на дуел.


Много ме е яд, НО дуела беше изключителен. Залагам за фермер Ваня/Георги.

# 1 150
  • Мнения: 35 112
И мен ме заболя главата от Теодора. Искам я на дуел, докато играе не говори толкова и да се маха. Как пък само тя е компетентна за всяка битка, никой друг нищо не казва.

"Дишай, Дишай" Simple Smile

# 1 151
  • Мнения: 630
И мен ме заболя главата от Теодора. Искам я на дуел, докато играе не говори толкова и да се маха. Как пък само тя е компетентна за всяка битка, никой друг нищо не казва.

"Дишай, Дишай" Simple Smile

А като им брои все едно са малоумни - “Едно, две, едно, две” 🤦♀ Ох, наистина никой участник не ме е напрягал така.

# 1 152
  • София
  • Мнения: 27 181
Мери, имаш един лайк и от мен
уф, ама виж сега специално за циганските клетви, малко се прекалява. В смисъл Ивайло е като едно куче, което много лае, но не хапе. Едва ли го мисли това сериозно. Убеден съм даже. Изпусна си нервите, защото Живка тръгна да го провокира както той обича. Поне видя, че не е никак хубаво, дано си промени малко мирогледа след този дуел... Но според мен много по-опасни са тези хора дето те гледат мило, а зад гърба ти, ти мислят най-лошото. Ивайло не е такъв. Хич не мисли, а каквото му е на устата го изстрелва със скоростта на светлината. И не подбира, а кара наред. Не знам дали не остана човек във Фермата на който да не казал нещо на въпреки.

И Чочо да беше победил нямаше да ме е яд. Да, стисках палци за Ивайло, ама не ми е някакъв любимец, далеч не. Но пък интересен персонаж за подобен формат. Нищо повече.

# 1 153
  • Мнения: 9 700
Това, което каза на Живка го прави много неща в мойте очи, само не и интересен.
Не съжалявам за Чавдар - беше фермер, показа си рогата и хвана пътя. Въпреки, че загуби спечелена битка.
И отново да си кажа - при следващия дуел на Ивайло отново ще съм в лагера на опонента му. Изключение бих направил само за Джери мисля.

# 1 154
  • Мнения: 1 596
Така се изкефих Grinning супер стана!
Теодора крякала, а Георги не, нали... хах

Общи условия

Активация на акаунт