🐑 ''Фермата 7: Време за пробуждане'' - тема 8 (24.10 - 31.10) 🐄

  • 53 713
  • 1 300
  •   1
Отговори
# 1 170
  • Мнения: 478
И хайде сега- Георги-фермер, Ивайло-пак ратай и дуелуст, по някакво чудо Стефан печели имунитет и Ивайло на дуел, победен от някой от своите...Ех, мечтии..

# 1 171
  • Мнения: 15 960
Аз на Мартина в промото нищо не й разбрах.

# 1 172
  • Мнения: 9 700
Е, Бенгън, това и е професията и в реалния живот. Изцяло в комфортната зона. Имам чувството, че само за това са я взели вътре, да им направо посудата на монасите. Ама няма да е лошо да се научи на нещо ново, а не само при глината.
Няма спор, че е така. Но и други неща е правила, не са само грънците.
Но даже и само те да са - труди се. Правенето на грънци е толкова работа колкото и тъкането на черги, боядисването, строителството и т.н. и т.н. ( по Бърканичков )
Всъщност, мисля, че няма големи скатавки през този сезон.
Отделно сравнително малко ги показват какво и как правят Фермерите през този сезон.

# 1 173
  • Мнения: X
Аз на Мартина в промото нищо не й разбрах.
Преса! Преса да се прилага на върлите противници, така че да не могат да дишат - предлага милата женица Мартинка на добринкото Ивайло.
Циганите се събраха... Повръща ми се от тия!

# 1 174
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Е, Бенгън, това и е професията и в реалния живот. Изцяло в комфортната зона. Имам чувството, че само за това са я взели вътре, да им направо посудата на монасите. Ама няма да е лошо да се научи на нещо ново, а не само при глината.
Аз им завиждам на монасите за съдовете, които Ралица им прави. Даже много им завиждам! Макар и искрано.


Snow storm, изключителен сценарий си написала. А, дано!

# 1 175
  • София
  • Мнения: 27 181
Oliboo,

и Иван и Андрей бяха шокирани.
Според тях за 7 години Ферми, толкова полярни лагери не е имало.
И не е било планувано, искали са друга да е играта и акцента в сезона, но нещата са се случили по някакъв много странен начин. Един вид много хора са си паснали като възгледи и мироглед и ей така от приказка на приказка и хоп готово. Никой не е го е правил нарочно, поне според думите им. Нещата са се случили по естествен начин.

Но катализаторът за всичко последвало е бил разговорът в тайната градина инцииран от Живка и след това разваления телефон от Теодора (но тук и с едно наум те да имат пръст в това Теди да разкаже всичко това, защото според мен тя трудно би чула думите им така ясно, казани и са е по-вероятното).

# 1 176
  • Мнения: 10 818
Още сутринта разбрах, че Ивчо е спечелил, ама с кеф си изгледах дуела. Много силна битка, достойно представяне и за двамата. Яд ме е, че Чавдар отпадна, ама сега пък ще посочи някой от „неговите” за фермер. Очаква ни интересна седмица. Искам Коцето да се маха вече, много ми е неприятно да го гледам.

# 1 177
  • Мнения: 3 066
Аз се надявам Ваня и Ивайло в битка за фермер на седмицата.

# 1 178
  • ново
  • Мнения: 5 964
Хайде другата седмица женски дуел и ТеТка да отлита за Америка, докато не са спрели полетите 😃 Пък може и Урко да вземе, да не е самотна.

# 1 179
  • Мнения: 5 133
Е гнусни злобни гадини  са Мартина и Ивайло. И Любчо. Такива хора в реала искам да са възможно най-далеч от мен. Токсични са.

# 1 180
  • Мнения: 7 710
Доволна съм, че Ивайло спечели

# 1 181
  • София
  • Мнения: 27 181
Георги/Ваня ще е изборът на Чочо.
За по-голям сеир ще гледаме викторина с Ваня - Иво. Иво както я обича... Малиий, още сега си представям какви ще ги реди.

# 1 182
  • Мнения: 1 864
Защоо като чуя Урко си представям Любо? Grinning Grinning Grinning Извинете ме, но не съм чел доста страници та ми е интересно нацелил ли съм образа или е някой друг.

Така като чух от промото май Ивчо става фермер, но това са МОИ ДОГАТКИ и не е никакъв спойлер.

# 1 183
  • София
  • Мнения: 27 181
Да, той е. Мери му го измисли.

# 1 184
  • Варна
  • Мнения: 17 960
Така като чух от промото май Ивчо става фермер, но това са МОИ ДОГАТКИ и не е никакъв спойлер.
И аз останах с такова впечатление. Wink

Общи условия

Активация на акаунт