🐑 ''Фермата 7: Време за пробуждане'' - тема 8 (24.10 - 31.10) 🐄

  • 53 749
  • 1 300
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 3 072
По някой път се замислям дали изобщо конфликта между Живка и Мартина изглежда като този на Надя и Милена от предишния сезон??

# 556
  • Варна
  • Мнения: 17 967
По някой път се замислям дали изобщо конфликта между Живка и Мартина изглежда като този на Надя и Милена от предишния сезон??
Не, Милена нямаше никаква подкрепа. А тук доста хора харесват Живка, а има и такива които са  в нейния лагер очаквайки я да ги защити - визирам Ралица, Ваня и Георги.
Мартина има също хора които я харесват.

# 557
  • Мнения: 529
Чета , чета в темата и често се появяват мнения   " аз не съм за противната Живка" .  Мисля си много странна тенденция във форума  на фона на общото неодобрение на лагера на готините , проверявам -един и същ потребител Simple Smile 
И аз да заявя, че Ивайло и Кирил са ми изключителни дразнители. За Ивайло направих грешка да поразгледам фейсбук профила му : потвърждение на тв образа и пълно недоумение  как съществуват човечета , които гордо публикуват ваканционна история, която се изразява в снимки на пълна, непозната жена на плажа и подигравателна разсъждения  тюлен или делфин е . Кирил ми е много самонадеян , арогантен, груб - далеч от картинката за артист  отдал се на природосъобразен живот с финната си женица . Нелицеприятен мъж с високи елитарни претенции , които не кореспондират с ругатни и припяване на чалга.

# 558
  • Мнения: 3 453
Има хора, които се извиняват,  но не го чувстват, просто изиграват извинението. Някои толкова добре го изиграват, че дори могат да убедят всички колко са искрени. Такъв типаж ми е Живка. Тя може да изиграе всичко. Натиска си копчето и готово.
Кому е нужно, ако човек не го чувства? Пак да вметна, в случай, че има неразбрал, не понасям Мартина, но Живка е плътно след нея, ако не редом до нея. Викна си подкрепление, за свидетели ли, що? Ако имаш да казваш нещо, дърпаш човека и си говорите на четири очи. Не пред свита, не докато чартаеш някакви въображаеми линии на земята до теб, а си вдигаш главата, гледаш в очите и заявяваш мнение. Защото другото е мишкуване. 
Мартина е нагла до безобразие.  Най-рядко коментирам изключително неприятните за мен участници. 
Колкото до поведението на Кирил, малко лирично отклонение от мен. ММ притежава такова волско спокойствие, такава уравновесеност,  че би му завидял и дзен будистки монах. Нищо не го вади от равновесие, освен моя милост, със същия тон, същото бавно говорене, като на малоумен, също както Ваня. Какво да кажа,  имам си моите моменти, макар и рядко. Та в такива моменти този хрисим човек се побърква до неузнаваемост и качва октавите. Мисълта ми беше, че всеки си има бутони, които при натискане го взривяват. И това не го прави лош човек, а човек, реагирал на ситуация според собствения си праг и граници.

# 559
  • Мнения: 15 960
Обаче Цветка много обича последната дума да е нейна - каже си репликата и веднага напусне сцената с танцова стъпка, сакън някой да не й отвърне. Все тя да е похлупак. Добре, че Виктор май се усети и спря да се излага, че щеше да е Даню №2.

# 560
  • Мнения: 9 700
Очаквам Ивайло да избере Чавдар за противник, ако е последователен. Така си мисля, че ще стане.
И да загуби дуела от него.

# 561
  • Мнения: 3 072
Ако утре Ивайло избере Чавдар за свой опонент сега колкото и да не харесвам Ивайло си мисля че ще победи Чавдар. Чавдар колкото й да се заканва на него, не мисля че ще има шанс да го победи. А иначе за тримата мъже очаквам Георги, Чавдар и Стефан.

# 562
  • Мнения: 224
Живка е чудна.
Мартина е много неприятна. Смятам, че тя и приближените й вътре фалшиво вярват, че ще бъдат харесвани навън. Мнозинството са, правят смешки, пасат трева (Цвети и Коцето), много са силни на арената, бля, бля, бля. А в действителност са много заблудени. Само за Пламен ме е яд, че попадна там. И все пак си има доза избор с кого да прекарваш времето си. И да, това, че тя не гласува по-скоро беше бонус. А това, което аз видях в реакцията й, е, че тя е ядосана на продукцията, че така лошо са постъпили с нея. А бе тия не знаят ли коя е шефката? Grinning Ще я наказват те! Та, тази ситуация съвсем кара Мартина да загуби почва под краката си. Надявам се за още, защото е супер дебелокожа и явно трябва много, за да лъсне и за тези вътре.
Теодора ми прави впечатление, че нещо много взе да се върти около Живка и явно пак иска да стига до нея. Нестабилната и емоционалност все още ме дразни жестоко, защото е маскирана в псевдо духовност и смирена доброта. Innocent
Цвети просто няма аналог. От самото начало вкъщи обяснявам какво ми е мнението за нея - моите хора не бяха съгласни. А тя го потвърди. Такава претенция, такъв фалш, такива джучки, като говори и една специфична фейк интонация. Блякс ми е.
Лора и тя се оказа, че не блести. Надявах се, че като досега е мълчалива, ще бъде умен и интересен играч. А тя така си противоречи. Какво значи аз съм свикнала някой да ме гушка? Thinking
Факт - Ваня не трябваше да се къпе в тази вода. И на мен не би ми било приятно, а тя не го направи като провокация. Но ако за други може, а само на нея й се скара Мартина, не е готино.

# 563
  • Мнения: 2 115
Цвети и Лора са хубави и добре изглеждащи момичета. Хайде сега стига женска злоба.
Това е съдбата на всяка що годе красива жена вечен хейт и завист от други жени.

# 564
  • Варна
  • Мнения: 17 967

Мартина е много неприятна. Смятам, че тя и приближените й вътре фалшиво вярват, че ще бъдат харесвани навън. Мнозинството са, правят смешки, пасат трева (Цвети и Коцето), много са силни на арената, бля, бля, бля. А в действителност са много заблудени. Само за Пламен ме е яд, че попадна там.
Добре,  де . Едно предаване ли гледаме?
Нито групата на Мартина е мнозинство, нито Пламен е там

П.П.
Пък Коцето хич не пасе трева.

# 565
  • Мнения: 3 083
Цвети и Лора са хубави във фермата , на фона на Мартина и  другите женички.
Навън , в " живия живот " бих казала симпатични.
Наистина ли някой би завидил  на Цвети за нещо 🙂?  Освен за чизмите де...

# 566
  • Варна
  • Мнения: 17 967
Наистина ли някой би завидил  на Цвети за нещо 🙂?  Освен за чизмите де...
Очакваш някой да си признае ли? Rolling Eyes

# 567
  • София
  • Мнения: 15 232
Млада е. Хубава е. Ето-аз й завиждам. Малко. Благородно, де. Simple Smile

Питам се- кога изядоха цяла коза тези хора? Нали я заклаха преди 2 дни? Днес- петел. Защо реват, че нямат храна?

# 568
  • Мнения: 709
Как може да завидиш на човек, който ти е противен с държанието си? Ако ще и Мис на всички времена да е, водещото ми е какво има в главата си, не как изглежда. Всички физически белези и преимущества във външия вид, губят своята ценност като си кофти човек.

# 569
  • Мнения: 224
Цвети и Лора са хубави и добре изглеждащи момичета. Хайде сега стига женска злоба.
Това е съдбата на всяка що годе красива жена вечен хейт и завист от други жени.

Пхахахах, да. Негативното мнение се обяснява с женска злоба. Пък и аз не съм казала, че не са хубави. Цвети има много хубаво лице, Лора от самото начало ми е симпатична. Прочетете отново моето мнение по-горе, за да видите, че обяснявам позата на Цвети колко ми е неприятна. Wink

Хексе,
Как да не са мнозинство? В момента са 16 учаастници.
Мартина - Любо, Цвети, Лора, Кирил, Ивайло, Теодора - 7-на човеци
Коцето, Стефан, Виктор и Пламен са по средата - 4-ма човеци
Живка - Ваня, Чавдар, Георги и Ралица - 5-ма човеци

Последна редакция: чт, 28 окт 2021, 01:09 от Mysterious_Former

Общи условия

Активация на акаунт