Black Friday/Черен петък – 2021 г.

  • 228 562
  • 3 777
  •   1
Отговори
# 2 745
  • Мнения: 3 214
Получих си поръчката от Манго Аутлет и съм доволна. Можело е да взема и най-малкия номер от всичко, но и така е ок. Най-вероятно дъщерята ще носи това, което ми е възголемичко. Но и да не, може да бъде носено и от мен. Качеството е супер, съпоставено с цената, която платих - 98 лв. за 12 артикула + безплатна доставка (бяха 13 артикула на цена 105 лв., но единият беше изчерпан и общата сума падна под 100 лв. ; въпреки това доставката ми беше безплатна).

# 2 746
  • Мнения: 248
Благодаря а за съветите, хора! Те ни доставиха една пратка със скъсана опаковка, но вътре нямаше проблем и я приехме. Ще ги ръчкаме значи.

# 2 747
  • Мнения: 3 413
Глупавите Уаикики от 28.11 стои статус “получена” 🙄

# 2 748
  • Мнения: 752
Аз още си чакам Мохитото....
От емаг най-после в
Европът са ми взели пратката... като знам колко чаках да я вземат не ми се мисли колко ще чакам да я докарат.... Confused

# 2 749
  • София
  • Мнения: 1 869
Моето манго и то ще идва най-накрая, бях се отчаяла, че много си преминаха обявения срок за доставка.

# 2 750
  • София
  • Мнения: 10 309
Глупавите Уаикики от 28.11 стои статус “получена” 🙄

Моята е от 26ти със същия статус Wink

# 2 751
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 283
Аз сега получих СМС за About you, една раница чакам, която поръчвах два пъти, заради намалената цена на другия ден. На всичкото отгоре са ми пратили и код за намаление от 20%, защото не са могли да откажат доставката на първата раница, която исках да откажа още на следващия ден - извиняват ми се, че са ми я пратили, вместо да я спрат (аз не я взех). Не мога да ги разбера тези хора, ама като са решили да дават код, че им е зле логистиката, нямам против.

# 2 752
  • Мнения: 20 168
Че какво им е на логистиката, експедитивни са и явно пратката е тръгнала вече. Това да не е Лили. 😄

# 2 753
  • Мнения: 3 729
Моята Ина в профила стои изпълнена на 5 декември, а при мен ни вест, ни кост. Ще мина през офиса на куриера да видя дали пък случайно не е при тях, ама не ми се вярва.

# 2 754
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 283
Че какво им е на логистиката, експедитивни са и явно пратката е тръгнала вече. Това да не е Лили. 😄
Да, бързи са. Просто е тъпо, че не може да се откаже пратка, която не е изпратена и опцията е да не е взема от Еконт, които им я връщат. Работа и за тях и за Еконт, а накрая аз получих код за намаление Kissing Face .

Лилито 10 ден мълчание, те и 15 ще станат като гледам. И после с чиста съвест ще пия една студена вода.

# 2 755
  • Мнения: 68 647
Девети ден е днес....

# 2 756
  • Където морето целува небето...
  • Мнения: 2 652
Аз чак сега успях да взема един пакет от Озон. Пишеше в поръчката, че ще имам подарък книгоразделител, който беше отразен и в самата поръчка с цена 0 лв. Е да, ама няма нищо, освен поръчаните от мен артикули. Така или иначе ги харесвам и ще продължавам да ги позлвам, защото са ми много удобни за книги и помагала.
Приключих с всички подаръци и вече нищо не чакам.

# 2 757
  • Мнения: 36 484
Да не е изпаднал или да се е пъхнал в някоя от книгите - аз имах книгоразделител - хубав е, но е малък - 17 см.

# 2 758
  • Където морето целува небето...
  • Мнения: 2 652
Да не е изпаднал или да се е пъхнал в някоя от книгите - аз имах книгоразделител - хубав е, но е малък - 17 см.
Имам три книги, като и трите прерових. Другото са кутии с пъзели. Кашонът беше перфектно подреден и запечатан, Отварях чак у дома. Явно са забравили да го мушнат книгоразделителя.

# 2 759
  • Варна
  • Мнения: 10 790
И аз чакам книги от Озон, имам и разделител подарък, та да видим дали ще е там Grinning

Иначе от Синсей днес получих поръчката си от 26/11, без преглед е, но всичко е наред.

Остават ми другарите Уайкики с поръчки от 26/11 и 29/11

Общи условия

Активация на акаунт