Какъв цвят на косата е модно този сезон?

  • 3 114
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 583
Ииииии, вие на майтап го обърнахте! Лошо няма, ама зелено хич не ми отива!  smile3534 Дайте сега сериозно!
ми то не е майтап. защо да не ти отива?ти сега да не си представяш тревисто зелено Mr. Green. става дума просто за мек тъмно заленикав оттенък на кафяво, кестеняво и русо. Peace

# 16
кестеняво със сивкав (опушен) отенък... Simple Smile

# 17
  • Мнения: 765
 Понеже в момента съм в Италия , реШих да си накупя списания и да погледна какво се слу4ва в модният свят тук . Попро4етох това ^ онова и колкото и ску4но да зву4и кестенявите отенъци са на мода . Под кафяво не разбирай само тъмното , а вси4ко в тази гама . Ки4урите не се по4итат много . Аз бях руса , но се направих неЩо като пепеливо  светло ^ кафяво...абе естествено. На мен ли4но ми се струват  малко безли4ни тези цветове , но изискват много по^малко поддръжка и са удобни за зимата .

# 18
  • Варна
  • Мнения: 2 378
барабалекс, благодаря за инфото. Както съм си сега оранжева... как ще я докарам кафява, а пък естествената ми е една тъмна, та чак скучна.  #Puppy dog

# 19
  • Мнения: 9 093
Какво ще кажеш за наситено кафяво, от тези естествените цветове, които предлага Гарние?

# 20
  • Мнения: 5 362
Какво ще кажеш за наситено кафяво, от тези естествените цветове, които предлага Гарние?
Много са хубави.Наистина стават много естествени нюанси.Но най-важното е да ти отиват на самата теб.

# 21
  • Мнения: 1 212
Сега са модни всички прически с цветове в зелената гама #Silly
Нека всички дружно се озеленим, в името на модните тенденции Confused

шегувам се, разбира се Mr. Green

  202uu

 hahaha Joy

Брей, пак съм демоде с моето лилаво...тя фризьорката хубаво ми каза жената ама аз -  не та не !  Wink

# 22
  • Мнения: 1 212
А сега сериозно да споделя :
Wellaton / не съм сигурна в правописа../
имат също 3 сравнително нови нюанса на кафяво ,от които съм много доволна!
Но четейки по - подробно темата определено ме заинтересувахте с тези зелено - кафяви гами ... #Crazy Laughing
Може ли някой да даде линк или мостра на цвят да видим за какво става въпрос точно ?

# 23
  • Мнения: 1 424
Модерно е това,каето ти отива  Peace

# 24
  • Мнения: 1 318
Моят фризьор твърди, че сега на мода са наситените тъмни цветове. На мен така или иначе ми ходи тъмно, защото съм със светли очи и бяла кожа - пак съм в крак с модата и спазвам правилото, че което ми отива, е модерно Party

# 25
  • Мнения: 1 101
Модерно е това, което ти отива!  Wink
Съгласна съм  Peace
Все пак този сезон са модерни различните тонове на кафявото.

# 26
  • Мнения: 9 093
Даже и аз взех да се замислям дали да не вкарам малко промяна...
Косата ми е руса изцяло, чудя се дали да не направя кафеви кичури или да я направя на два пласта, единия кафяв, другия да си остане рус...Какво мислите? Сполучливо ли би било? Кожата ми е много светла, с румени бузи съм и съвсем тъмен цвят не ми отива, затова търся нещо такова средно... newsm78

# 27
  • Мнения: 765
Даже и аз взех да се замислям дали да не вкарам малко промяна...
Косата ми е руса изцяло, чудя се дали да не направя кафеви кичури или да я направя на два пласта, единия кафяв, другия да си остане рус...Какво мислите? Сполучливо ли би било? Кожата ми е много светла, с румени бузи съм и съвсем тъмен цвят не ми отива, затова търся нещо такова средно... newsm78
Аз направих неЩо такова , от наситено русо минах на светло кестеняво и като взе да се поотмива цвета стана много приятен  , естествен , но и матиран , неЩо като тъмно русо и ми отива , а лицето ми съЩо е светло .  Ки4урите са добър вариант , но не са много актуални ве4е , но ако не се реШаваШ на пълна промяна се направи на ки4ури в светло кафявата гама . Така мисля аз  Sunglasses

# 28
# 29
  • Мнения: 2 952
леки кичури върхуестествена  основа , ако е кестенява косата , също и сеетло кестеняво , меко, топло и леко червеникаво боядисана коса ...и върху това приливащи кичури светли....пластове  с бретон Peace

Друг  е въпроса какво ти отива ....ама това  сега върви .... Simple SmileАз си направих  светли кичури , дискретни , леки върху моя  цвят - кестеняв ....харесвам се  Party

Общи условия

Активация на акаунт