Имате ли фобии?

  • 2 714
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 2 452
 Клаустрофобия - и никак не се справям, сериозен ми е проблемът с нея - и от прегръдка почвам да се задушавам и да се боря. И странно, но факт, предвид горното - агорафобия - ужасяват ме огромните открити пространства. Най-добре ми е на 20 квадрата с 1-2ма души компания Mr. Green.

 Също страх от земетресения - редовно гледам лапми и чаши, еле ако нещо помръдне губя ума и дума, сърцебиене получавам, ръцете ми се потят - чудо!

Последна редакция: вт, 31 окт 2006, 21:28 от mam4e

# 16
  • Мнения: 1 813
Преди седмица бях в пещерата "Дяволско гърло" .
Който е ходил ще ме разбере.
Когато изкачвах стълбата (тясна само за 1 човек и висока 150м строго вертикална без завои) бяхме в колона по един. В един момент сърцето ми започна да бие доста бързо,погледнах нагоре - безкрайно много хора,зад мен също,встрани пропаст.Чувствах се безпомощна - не мога да се върна назад, а докато стигна края имах чувството,че ще минат часове  #Crazy

# 17
  • Мнения: 6 417
И аз имам фобия от пеперуди-дневни, нощни, летящи, препарирани и нарисувани.  Shocked

# 18
  • Мнения: 834
Не е точно фобия, но са ми адски неприятни почти всички хвърчащи насекоми. Но земетресенията сигурно са ми фобия все се стряскам и гледам лампата, ама май и това не е фобия, а проблем с вестибуларния апарат така че.............

# 19
  • Мнения: 3 929
Имам страх от тесни, затворени пространства. Направо се ужасявам. Особено да заседна в асансьор. Буквално се задушавам. Идругият ми голям страх е от необятни пространства - океани, морета и големи вълни. Не съм ги преодоляла още тези страхове.

# 20
  • Мнения: 237
Ужасявам се от пътуване в самолет. Често сънувам как самолет катастрофира, интересното е, че виждам катастрофата, никога не съм вътре в машината.  Confused

# 21
  • Мнения: 1 424
И аз имам фобии,като цяло съм си голяма страхливка  ooooh!  Най-голям ужас изпитвам от мидицински манипулации,при които има болка  Confused Страх ме е от мъртавци,от тъмното,от смъртта....
Бъзла съм си...няма спор  ooooh!  Но все пак се опитвам да контролирам страховете си,доколкото е възможно  Rolling Eyes

# 22
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
В друга такава тема писах- насекоми; най-вече паяци и хлебарки.
И хвърчащи бръмбари и миризливки.

# 23
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
От паяци и всякакви такива пълзящи,направо съм ледена и дори детето психясвам!

# 24
  • ново
  • Мнения: 5 964
От почти всякакви насекоми и влечуги Sick - освен, че не се справям никак,ами и предадох всичките си фобии на дъщеря ми. Опитвах се да преодолея страховете си поне пред нея, но като видя насекомо, направо се смразявам ooooh!

# 25
  • Мнения: 161
страх от високото.просто си блокирам и нищо не е в състояние да ме помръдне.става ми лошо,краката ми се разтреперват.досега не съм могла да се справя с този проблем

# 26
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Високо, дълбоко, тясно, широко....зъболекар  Laughing ... разни гадинки-най-вече хлебарки

# 27
  • Мнения: 2 185
Аз изпитвам панически истеричен ужас от котки, предпочитам всякакви други твари змии , гущери, мишки-нямам проблем с тях, но  котките-малей страх.А иначе в break.com бях гледала клипче за едно момиче което имаше фобия от кисели краставички  #Crazy- всеки луд с номера си!

# 28
  • София
  • Мнения: 2 164
От високото. Страх ме е дори от терасата да се наведа (на петия етаж сме). Постоянно сънувам, че ходя на въже, което е много високо опънато и падам или че летя върху балон и пак падам. Мразя да нямам почва под краката си  Confused Два пъти съм се качвала на лифт, няма такива писъци  Mr. Green

Преди седмица бях в пещерата "Дяволско гърло" .
...
Значи правилно не съм искала да вляза.

# 29
  • Мнения: 410
То май няма хора без фобии Mr. Green
Моито си е огромна фобийщина от хлебарки.Тези гадинки са способни да ме изкарат от равновесие #2gunfire Спомням си като бях студентка в Благоевград(там хлебарките са огромни една вечер накарах едно гадже да помести гардероба,за да я убие.А докато той се потеше да мести гардероба,аз подскачах от легло на легло,сакън да не стъпя на земята,заради хлебарката hahaha

Общи условия

Активация на акаунт