вдигане на тежко по време на бременност

  • 17 801
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 671
На мен докторите ми бяха казали, че най-тежкото, което мога да нося е дамската ми чанта  Wink. Е, от време на време и аз мъкнех торби или вдигах тежки неща, но като цяло избягвах. Не рискувай докато си бременна!

# 16
  • Мнения: 1 243
Не вдигаи тежко опасно е Naughty,гледаи повече да си почиваш Heart Eyes



# 17
  • Мнения: 5 103
Аз дигах тежко, но ти си се пази опасно е.

# 18
  • Мнения: 1 101
Не е желателно да вдигаш тежко  Peace

# 19
  • Мнения: 3 334
Наистина момичетата са те посъветвали да бъдеш  по-внимателна.Пази се повече,защото белите стават за секунди WinkРелаксирай и се наслаждавай на състоянието си,защото имаш само още 4 месеца и след това ще ти липсва Simple Smile

# 20
  • Мнения: 4 621
Позната картинка Peace
Ограничи се във вдигането на пазарските чанти и на детето.
Peace

# 21
  • Мнения: 11 004
Сериозно - внимавай много!  Shocked
Преди да забременея правех много тежък фитнес, но сега избягвам да вдигам каквото и да е, нищо че съм силна и здрава. Ако толкова ти се налага да носиш покупки, носи в раница на гръб - само да не е във висящи от ръцете ти чанти!  Sad

# 22
  • Мнения: 1 986
 Не "дърпай дявола за опашката" Confused-пази се,за да не съжаляваш после Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 508
Спри да вдигаш тежко и много внимавай! От това се получава разкритие. Моя приятелка беше като теб - с по-голямо дете и без помощ в домакинството и в 6тия получи 3см. разкритие и се наложи да лежи доста

# 24
  • Мнения: 6 461
Не е желателно да се вдига тежко по време на бременност .

# 25
  • Мнения: 191
Спри да вдигаш тежко моля те пази се.Обясни на сина ти,че е по-добре за бебето да не го вдигаш,понеже го боли или нещо такова...а пазара го остави на половинката,не е нужно ти да мъкнеш тежките торби.Нали има мъже за тази работа.

# 26
  • София
  • Мнения: 625
Напълно те разбирам! И аз по цял ден съм сама с детето! Пазарски чанти не вдигам, но дъщеря ми тежи 13 кг. и няма начин да не я вдигна поне няколко пъти в деня! Засега нямам проблеми! Да се надяваме, че всичко ще бъде наред и занапред! Пожелавам го и на теб!  bouquet

# 27
  • Мнения: 9 990
Tъй като съм в същото положение-работя/там вдигам и се навеждам/, вдигам детето/налага се-когато пресичаме оживена улица, да я пренеса през кално място и т.н./нося си пазара, не от зор да се движа обаче пеша, а защото се налага/ако не напазарувам аз-гладни ще стоим-таткото се прибира нощем, а детето трябва да вечеря все пак/.
Та ми е много досадно някой като ми каже-спри да го правиш-ами съседката ли ще дойде да го направи?М?Щом се чувстваш добре-не се толкова притеснявай, просто бъди по-внимателна и не напрягай мускулите на корема при тези движения.Има щадящи пози-вдигай в приклекнало положение на тялото, за да уравновесиш тежестта, която поемаш.
За протокола да ти кажа-че една бременност вече си изкарах по този начин, че даже и преносих, фугирах плочки на термина си, мих прозорци.Вярно е, че работата не свършва, но да не я пипаме съвсем означава пълен хаос и празен хладилник.Щом си и с детенце-ясно ми е много добре как е положението.Ясно ми е как се обяснява на малко дете каквото и да било относно това, защо няма да го носиш-невъзможно е.Ясно ми е и това с пазаруването-всички казват-мъжа ти да носи, ама никой не знае той кога се прибира...
Успех ти желая Hug

# 28
Аз не работя и избягвам да вдигам тежко Peace

# 29
  • Мнения: 353
Ох,болна тема и за мен ooooh!!Мъникът е 15кг и все за нещо се налага да я вдигам,да не говорим,че ме срита на няколко пъти в корема ненадейно.Чак се чудя,ще устискам ли докрая newsm78 и това ме депресира допълнително.

Общи условия

Активация на акаунт