Стара Загора 17 - Вечните щастливи усмивки...

  • 11 861
  • 281
  •   1
Отговори
# 240
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
На  Jade кю-то и светна червено .    Mr. Green   Хапчице запази и стая в този хотел и пази мъжете около теб .   Joy  Jade пристигааааааа   Joy

# 241
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 925
Бе вие не виждате ли, че държа поведение напоследък. То човек да не се кротне малко...
Май ви лисват закачките ми с мъжете ви Wink
Наистина не ми остава време за това, щото от много шегички сега се чудя как да ги вмествам всичките в графика си  Mr. Green

Хапке, донеси малко рекламни материали от Курхаус и внимавай с холандците, че с тази тяхна страст към летенто, токувиж те отнесъл някой  Wink Пък и ако вярвамe на великата мъдрост (It does'n matter if a man has a Seven Forty Seven Jet... if he doesn't know how to land it!), кацането е по-важно  Mr. Green


П.П.: И гласувах за теб още преди да подканиш тук. Аз в Клюкарника влизам веднъж на 2 месеца, ама този път улучих.

# 242
  • Мнения: 619
Честит рожден ден на Ивката!Да е здрава и силна и да ви радва много!

# 243
  • Мнения: 6 243
Chestiti rojden den na Ivkata!!!
Da e zhiva i zdrava i mnogo da slusha mama, tate i malkoto bebe.

# 244
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Ей, Хапката... У Холандия чак отиде и оттърване от теб няма...
Ник`ва почивка... "Бай Брадър вижда всичко, ша гласуваш, щот щъ изплющя"...
Имаш три гласа от мен...

# 245
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 368
Ааа и аз дадох моя височайши глас...основно заради онази торта шоколадовата Mr. Green Още ми е в ума Crazy

# 246
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Днес по обяд...?

# 247
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
Къде и колко часа?  Laughing Да дойда и аз,ако е преди 13 че тогава имам работа

# 248
  • Мнения: 280
Благодаря много за пожеланията!
А да ви кажа и нещо забавно за Ивката-сутринта я питах кой какво и е подарил,да видя дали е обърнала внимание в трапаната и дали е запомнила.И какво ,моля ви се разбрах-бебето,дето е в корема на мама и то било подарък за рождения и ден!!!

# 249
  • Мнения: 16
...на това отгоре ни почнаха и коликите...давам Еспумизан, ама пак по два часа през деня и 2 часа нощно време ревем...
Някой от вас мами и татковци да е чувал да се дава зехтин против колики?

Аз лично за зехтин против колики не съм чувала, но от доста мами чувам, че помагали капки "Бейбинос". Ние ползвахме Sab Simplex, но нямаше голяма полза, а от Еспумизана пък въобще. Аз съм на мнение , че между Sab-а и Еспумизана, Sab-а са по добри. Ако искаш пробвай "Бейбинос", че от доста мами чувам, че помагат повече.

# 250
  • Мнения: 1 064
Благодаря на всички за пожеланията! Hug

А относно коликите, ще пробвам и аз Бейбинос-а...дано имат по-голям ефект...на моя мъж в "Па-па" са му предлагали някакви капки против колики "Долче мама" или нещо такова...за тях имате ли отзиви?!?... newsm78

# 251
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Аз предлагам да се видим на 12:30 на кафе Бел Вю...
Ако ще сме без колички този път, разбира се... Това е кафето в Търговски център Европа, на втория етаж, сещате се нали...? Над магазина магазина на М-Тел...

# 252
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 925
Там нали не ни побираше?

# 253
  • Мнения: 753
за коликите: при дани, 19 май, след 12 -я ден се свиваше на топчица от тези колики, еспумизан, бейби...., нищо.....моя приятелка от софийския форум ме посъветва за чая на HiPP за храносмилане или детски чай, и стана чудо при дани, всичко спря моментално. Страшно съм доволна : чаят от лайка, анасон и копър, детския има и други билки. При моето бебе помогна!
успех!

# 254
  • Мнения: 16
Aз съм пробвала и чая на Hipp и нямаше никакъв ефект, а другия детския не съм, така че за него незнам. А за капките от "па па"  аз лично не съм чувала нищо.

Общи условия

Активация на акаунт