За тези, които четат любовни романи № 40

  • 54 006
  • 751
  •   1
Отговори
# 150
  • Бургас
  • Мнения: 7 309
Привилегированите

# 151
  • София
  • Мнения: 30 142
Изтеглих си Тижан. На втора глава я затворих за по- нататък .
Скрит текст:
Гафът с Дрейвън, толкова ли никой пък да не го е видял? Преди да излезе книгата,сигурно я четат доста хора. Да не е нещо в нашия превод?
Аз съм я изтеглила отдавна, ама защо така не мога да я започна, не знам. Нещо не ме "тегли" историята, а и отзивите тук не бяха много добри.
Отзиви за Малъри Кроу да има някой (Fractured Farrells)?

# 152
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 664
Прочетох буквално на един дъх Тайният мъжки клуб за любовни романи и започнах Книжно братство под прикритие. Хареса ми първата, втората леко ме натоварва с това мее ту Sad

# 153
  • Мнения: 4
Здравейте любители на любовни романи!
Искам да направя подарък на приятелка хубав и завладяващ любовен роман (тя обича много такъв тип книги), но понеже не съм им фен, търся вашите предложения. Много ще се радвам да ми помогнете в избора. 🙂

# 154
  • София
  • Мнения: 30 142
Здравейте любители на любовни романи!
Искам да направя подарък на приятелка хубав и завладяващ любовен роман (тя обича много такъв тип книги), но понеже не съм им фен, търся вашите предложения. Много ще се радвам да ми помогнете в избора. 🙂
Завладяващ за всеки означава различно- съвременен, исторически; лека романтична история или с крими елемент. Варианти много.

# 155
  • Мнения: 4
По скоро съвременен

# 156
  • София
  • Мнения: 28 559
"Мъглите на Серенгети". Но не знам точно кога ще излезе на български.

# 157
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 807
"Мъглите на Серенгети". Но не знам точно кога ще излезе на български.
Излиза на 17.12. Може да се поръчва вече


Цитат
Горди сме да ви представим първата книга, с която бележим началото на издателство "Горгона".
Пригответе се за една история, която ще ви разтърси из основи и дълго ще остане в мислите ви! Емоциите ще ви връхлитат като вихрушка и няма да ви оставят до самия край! "Мъглите на Серенгети" събира в себе си чистата магия на Африка и суровата реалност на модерния свят! Това е история за две сърца, свързани от един трагичен следобед, които заедно се учат да живеят отново!

🌎 Очакваме ви за предварителни поръчки на www.gorgonabooks.com
📬 С безплатна доставка до офис на Спиди.
Убежище на Нора Робъртс.
Бих ви препоръчала и други заглавия, но ги няма налични в хартиен вариант.

# 158
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 832
"Мъглите на Серенгети". Но не знам точно кога ще излезе на български.
Прогнозната дата е 17.12.21 г.

# 159
  • Мнения: 704
Прочетох "Кралството на прокълнатите" от Кери Манискалко и страшно много ми хареса. Сега едва се удържам да не започна втората част на английски, но съм решила да чакам българското издание, само дано да е скоро.

# 160
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
Четвъртата на Девни Пери за Мото-клуба чета. Всичко добре, обачеееее таз женица яко ми лази по нервите ..

Мъглите и аз я поръчах, да видим ..

Тижан - не е моето, много плоско ми седи ..

# 161
  • Бургас
  • Мнения: 7 309
Аз ще започна да чета тази серия,докато чакам да качат из нета на Девни Пери новата книга
https://www.goodreads.com/series/191679-dirty

# 162
  • Мнения: 225
Прочетох"Егоцентрикът" на Ви Кийдлан, много ми хареса,както и "Обяснение в омраза", леки и увлекателни са и двете книги.

# 163
  • Мнения: 348
Здравейте любители на любовни романи!
Искам да направя подарък на приятелка хубав и завладяващ любовен роман (тя обича много такъв тип книги), но понеже не съм им фен, търся вашите предложения. Много ще се радвам да ми помогнете в избора. 🙂
Книга на Колийн Хувър. На който и да съм я препоръчала, не съм чула оплаквани. ("Най-доброто в теб", "Девети ноември", "Никога повече", "Може би някой ден" и т.н.)

# 164
  • Варна
  • Мнения: 2 312
Други книги, които събирам. Вече си представям как чета трилогията по празниците Stuck Out Tongue



ОЧАКВАЙТЕ НА 30.11.2021

Омагьосващият финал на трилогията „Змия и гълъб“.

Лу е прекарала целия си живот в бягство. След съкрушителния удар, който е получила, е време да се прибере у дома и да вземе онова, което ѝ принадлежи по право.

Но това вече не е момичето, което приятелите ѝ познават. Не е онази, която е пленила сърцето на един ловец на вещици. Над нея се е спуснал мрак и този път ще е нужно повече от любов, за да се спаси...

"Брилянтен дебют, в който има всичко, което обичам." - Сара Дж. Маас

Общи условия

Активация на акаунт