Всякакви въпроси относно пералнята - тема 12

  • 27 849
  • 741
  •   1
Отговори
# 720
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 294
Maxima препоръчвам.

# 721
  • Мнения: 2 964
Леле ! Това по-зле и от течен .

# 722
  • Мнения: 2 398
Аз да попитам, защо не препоръчвате турските прахове и гелове за пране. Аз не съм вземала, но много мои познати ги хвалят.
Та ми стана чудно  защо

# 723
  • СИ
  • Мнения: 4 406

Няма течен прах , невъзможно е да има . Научете се , казва се гел . Турския гел не става . Изобщо геловете не са много добри . Вземи си прах , ама не турски . Ариел официален внос за цветно , ако искаш ароматен, също и Омо за бяло .


Турския става, но зависи кой. Техният Турсил много става. Не се сещам точно кой от всичките.

# 724
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 294
Леле ! Това по-зле и от течен .
Защо пък да е зле?! Много хора го хсресват, вкл и аз. Какви са тези генерални заключения
Масовката също не е кой знае какво.

# 725
  • Мнения: 2 964
Леле ! Това по-зле и от течен .
Защо пък да е зле?! Много хора го хсресват, вкл и аз. Какви са тези генерални заключения
Масовката също не е кой знае какво.
Напиши в Гугъл Сано , ще ти излязат стари мнения от темите тук . В обобщение- дозировката трябва да се умножи по 3 най-малко , за да пере поне сносно , състава му е по-зле и от на Рекс и Бонукс.

Няма течен прах , невъзможно е да има . Научете се , казва се гел . Турския гел не става . Изобщо геловете не са много добри . Вземи си прах , ама не турски . Ариел официален внос за цветно , ако искаш ароматен, също и Омо за бяло .


Турския става, но зависи кой. Техният Турсил много става. Не се сещам точно кой от всичките.
Турсил е Рекс демек нисък клас.

# 726
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 294
Ами на мен добре ми е изпирал, излизали са петна, прането е било чисто. В момента съм в чужбина и пера с тукашни марки, на едни не харесвам аромата, на други- изпирането. Хората около мвн, пък, са доволни от тези, които аз не харесвам.
Всеки има различни критерии, едни харесват една марка, други- друга, трети не могат да си позволят висок клас прахове. Аз изхождам на база личен опит и нямам лоши впечатления.

# 727
  • Мнения: 175
Благодаря, ще я почистя задължително!
Почистващи препарати:
https://www.emag.bg/search/%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%BF%D0%B0%D1%80% … PV6oaAnCzEALw_wcB
Това е "тежката артилерия", използва се веднъж годишно. вътре има две дози за две почиствания:
https://www.emag.bg/pochistvasht-preparat-hg-248-za-peralni-i-sy … earch-Action=view

Има и други препарати на пазара, като тези, които са на прах, са по-добри.
Благодаря, ще купя препарат.
Почистих пералнята на програма “mr clean” с високи градуси, за сега няма миризма.
Благодаря още веднъж!

# 728
  • СИ
  • Мнения: 4 406

Турсил е Рекс демек нисък клас.


Тц. Рексът е полски или чешки, нещо такова. Все е Хенкел в крайна сметка. Аз сякаш не виждам някаква голяма разлика между Турсил от Турция и Ариел от България. И жената беше силно скептична към Турсила. После го хареса и ако има възможност купуваме от него. За парите си е много добър. Така или иначе гледаме да перем по-често дрехите и не са захабени или много мръсни. И какъв ще е препарата, май не е от такова значение.

# 729
  • Мнения: 2 964
Има си тема за перилни препарати , тази много се разводни.

Турсил е Рекс демек нисък клас.


Тц. Рексът е полски или чешки, нещо такова. Все е Хенкел в крайна сметка. Аз сякаш не виждам някаква голяма разлика между Турсил от Турция и Ариел от България. И жената беше силно скептична към Турсила. После го хареса и ако има възможност купуваме от него. За парите си е много добър. Така или иначе гледаме да перем по-често дрехите и не са захабени или много мръсни. И какъв ще е препарата, май не е от такова значение.
Не се коментираше Ариел ,а Персил.
Турсил си е Турсил , все нисък клас .
Турския Рекс /Турсил/ е 1:1 с Рекс . Нито Рекс е произведен в България , нито Турсил в Турция .

# 730
  • СИ
  • Мнения: 4 406

Турския Рекс /Турсил/ е 1:1 с Рекс . Нито Рекс е произведен в България , нито Турсил в Турция .


Турсилът е на 100 процента правен в Турция. Поне този, който се продава там. Хенкел имат огромно производство в Турция. По-точно във фабриката в Анкара. Много е голяма, ако не и най-голямата им.

# 731
  • Мнения: 175
Така или иначе гледаме да перем по-често дрехите и не са захабени или много мръсни. И какъв ще е препарата, май не е от такова значение.
Някои многочленни семейства не гледат в тази насока, но навярно сте прави. Спокойна вечер Ви пожелавам!

# 732
  • Мнения: 4 445
Здравейте! Имам нужда от съвет относно хубавото изпиране на препарата от дрехите. Пералнята ни е нова, АЕГ, пробвах Персил и Ариел бебешки, Савекс капсули и течен, сега Бочко сензитив, който е уж 100% разтворим, но нито един от тях не се изплаква добре. Настроила съм пералнята да пере с допълнително плакнене, но пак като я отворя има пяна по вратата. Някои дрехи (на малкото дете, което се изприщва от остатъците от препарат) пускам на още едно плакнене след като са минали 2 плакнения и в пералнята се пени толкова, все едно съм сложила препарат. Бельото на алергичното дете плакна в леген и пуска препарат до 5тото плакнене поне. Не слагам много препарат в пералнята точно заради изплакването...1 капсула или 30-тина мл течен на пълна пералня. Дайте ми съвет къде греша или препоръчайте препарат, с който няма да имам проблеми, че от това препиране на чисти дрехи свят ми се вие вече.

# 733
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 294
Бочко не е вашият препарат.
Може би е добре да се консултираш с детски дерматолог, който да препоръча специализиран препарат за вашия случай.
Може да пробвате Фрош, Greennatural и всякакви подобни за чувствителна кожа и без аромати и оцветители.

# 734
  • Мнения: 2 964
Купи си от ДМ Денкмит Ултрасензитив  прах

Общи условия

Активация на акаунт