Есента почти отмина, ОКТОМВРИйчетата чакат баба зима!

  • 10 896
  • 281
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 270
честит рожден ден на Ивчо

честито и на Яни/на патерица/

# 61
  • Мнения: 285
Ивчо, честит рожден ден, малко голямо момче! Бъди здрав и достоен палавник!

Момичета, за срещата - ние ще сме там, без таткото (както си бях признала преди не знам колко време беше).
Аз лично съм истински благодарна на Ани и бабка Жабка, че се нагърбиха и организираха нещата. Аз нямам време и възможност да проучвам и да обикалям клубовете и съм щастлива, че въпреки пасивността ми, ще има среща и ние с Вики ще дойдем на нея. Според мен 2-3 дни преди срещата не е моментът да се сетим, че имало и по-евтин или по-незнам си какъв вариант. Те 100 пъти ни питаха къде искаме, искаме ли плата, подаръци, и т.н. Рожденият ден ме кефи точно такъв, какъвто е планиран и организиран от Ани и бабка Жабка. Чакаме с нетърпение да ви видим всички!!

# 62
  • София
  • Мнения: 1 320
Мандарински, да ти е жив и здрав малкия чаровник! Пожелавам му едно безгрижно детсво и всичко най-най!!! Весел празник!!!    bouquet


Да финиширам спора само ще кажа последно и повече няма да се занимавам.

Меги, да имах го желанието и съм го направила с голям мерак и то не за да сте ми благодарни или да ми се чуствате длъжни или каквото си там искате. И не видях някаде да се оплаквам!!! Това, което написах бе продиктувано от постинга на Мира и няма да скрия, че ми стана обидно не само заради мен, а и заради повечето от вас. Тя можеше да ми пусне на лична, не е ли така и да решиме проблема, не сме малки, но не.... После пък и станало смешно, че ти, Пипи и незнам си кой още се хвърлил да смята и пресмята.... Ми т'ва за мен си е неблагодарна работа, защото хем не доволства, хем се опитваш да я облекчиш финансово и пак угосия няма! Аз на който каквото съм имала съм си го казала на лични. В постинга си тук може да съм била малко крайно, но всичко си има граници. Няма повече да говоря, защото могат да се кажат още неща, но е безмислено както Гея каза да си скапеме темичката! И ти за какво точно се угорчи, че съм си казала нещата такива каквито са? Не може 20 човека да се съобразяваме и да чустваме неудобно, защото еди какво си, като има и други хора, които не са в цветущо финансово положение, но нали все пак целта е да се видиме, това не е всеки ден. Приключвам, просто няма смисъл да се нервирам за неща, които не зависят от мен.
Пипи , с теб се разбрах на лични и смятам ще ме разбереш. Храня добри чуства не само към теб, а към цялото ти семейство и най-малко съм целяла да те обидя.
Не искам и другите да се сърдят, може и да не съм права, може в яда си да съм казала и по тежки думи, но тук когато някой каже нещата в прав текст повечето го приемат много лично и се получават ей такива спорчета.

Извинявам се още веднъж на всички, повече по темата няма да говоря!

# 63
  • София
  • Мнения: 1 254
Мами, благодаря ви за страхотните пожелания! Празника мина супер, бях резервирала един детски парти клуб. Имаше много гости и много игра с какичките. Разбира се, много подаръци  Simple Smile
Снимки ще ви кача по-късно.

Добре бе, Мандаринка е сама, няма на кой да разчита и е само с едно майчинство, а направили проблем, че са и много парите! А да ви кажа тя има най-много право да претендира. Мандарински, не го казвам с лоша умисъл, не се сърди, давам го за пример. Дрински, на нея не и ли трябват пари, умотала се е и тя в едни плащания покрай апартамента, ама каза ли нещо!? Пипи, къде беше като се оранизираше всичко, пък сега ще плащаш!

Не се сърдете за острите думи!

Лек ден!!!
Ер-ка не се сърдя, права си! Честно казано вчера и аз се замислих, че няма кой да ме докара до там и с таксито всичко ще ми излезне доста солено... Даже исках да се отказвам, но се сетих, че може би брат ми ще ме докара и ще дойда.
Много искам да ви видя и чакам с нетърпение неделята.
Поздравления за организацията, не всеки би се справил. Не се сърди и ядосвай за разправиите, без тях не може. Не може да се угоди на всички, още повече като сме толкова много.
Много ви целувам всички!

# 64
  • Мнения: 1 187
ЧЕСТИТ ПЪРВИ РОЖДЕН ДЕН на чаровния Ивчо

Желая да расте здраво, игриво, щастливо и талантливо момченце и да радва всички около себе си.  Hug

Слънчавия Яни е просто супер момченце вече. Хиляди топли целувки  Heart Eyes

Момичета, нямаме си вече бебенца... Имаме мънички дами и принцове. Времето лети неусетно бързо. Поне за мен  Tired

# 65
  • Мнения: 67
ЧЕСТИТ ПЪРВИ  РОЖДЕН ДЕН ИВЧО!  Бъди здрав и весл изпълвай дните на мама с много радости усмивки. Желаем ти безгрижно и слънчево детство.

# 66
  • Мнения: 2 494
Нямам нито време, нито желание повече да говорим. И най-малко аз искам нещо да се крие, затова и не пиша на лични, а тука, мисля, че не съм направила нищо лошо,че направих списъка и сметката и не сме на 15 да се разправяме за глупости. Просто исках да помогна, а да ви кажа, мисля, че форума е за да си споделяме и подкрепяме, т.е. в случая да помогнем на Мирка, ако можем! Надявам се всичко да е Ок и да няма после това онова.

Аз също чакам с нетърпение неделята да отпразнуваме заедно рождените дни на слънчицата ни!!!!!!!!
   bouquet

# 67
  • Мнения: 378
Здравейте,

[b]Честит Рожден ден  и на Ивчо Пивчо - най малкият октомвриец стана на  1 годинка . Да е много живо и сладко дете, да радва мама, да я слушка и да си станат най добрите приятелчета след време........ [/b]

Злато - зло да те забрави, че аз забравих да честитя първият ти взет изпит- дано все така по вода да ти върви и да е лесно, пък и все 5-ци и 6-ци да изкарваш!!!!А кога ще го видя аз тоз хубавец Тони - в един квартал сме и все не можем да се уговорим да се видим

Момичета- ами на нас хремата почти ни отмина - вече не текат сополки, не е кашлял - ама той така и не започна да кашля, само на моменти усещам че има сополки- ама не му текат. Та има всички шансове да сме добре за неделята!!!

опс - малкият взе мишката в свои ръце - така че чао до после.....





# 68
  • Мнения: 2 494
Зори, ще се радвам да дойдете в неделя!!!
Йони също е здрава засега, но аз не смея да се похваля  Praynig
Пак ни мъчат зъбите, ужасно е от днес почвам е хомеопатичното, дано помогне!
Кламерче, мило, съжалявам, че и Криси се налага да пие антибиотик! Пожелавам ви скорошно оздравяване на двете принцеси!!!!!!!

Утре ще ходя да говоря с директорката на яслата, че напоследък ми върви да ме заплашват, шефа първо сега и директорката  Rolling Eyes, ама ще взема вече да се стресна, а  Mr. Green
Казва, че ако не ходим 1 месец ще ни отпише, а доколкото знам, няма право щом нося бележка. Та утре ще видим! Аз най-рано напролет ще я дам и ще си търся работа, вече съм решила макар и трудно зимата да прекараме вкъщи! Няма нищо по-хубаво от това да си до детенцето, колко много ми липсваше през този месец, не ми се иска да се сетя  Cry  Blush  Hug
Ло, оправи лентичката на Ема, излиза че е на 2 седмици  baby_neutral Трябва да избереш лентичка вече до 2 годинки, а не до 1!!!

# 69
  • Мнения: 122
smile3518, макар, че ви се извиних все още се чувствам ужасно. И двата ми постинга бяха насочени към Р-ка, но не с лоша умисъл. Съжалявам, че тя така тълкува думите ми./може би си права за личното съобщение, но аз рядко го използвам и може би затуй не ми е минало и през ум да ти пиша там/. Знаете ли, след създалия се спор по моя вина не съм сигурна дали ще се впиша сред вас на срещата. Все пак ще дойда, дори и за да не прекарам друга мама. Пари намерих /свеки ми върна един заем, който и бях дала преди няколко месеца и за който бях забравила/. Знам си аз, че като стигнеш до дъното и изведнъж нещо става и нещата се оправят, но не очаквах до неделя това да стане. Мерси от цялото си сърце на тези, които ме разбраха и се опитаха по някакъв начин да ми помогнат /не си мислете, че не го оценявам, но сега ще е още по трудно да се избере схемата за плащане/ Ако сте съгласни и в знак на помирение, нека да остане тази на организаторката Peace

Освен събитията които ме споходиха тук мога да се похваля, че изгубихме и цифровия си фотоапарат, барабар с кабела към него и 2 памети по 16мб. много ме е яд. Не толкова за апарата, понеже не правеше кой знае какви снимки, а че без фото не мога да живея. Не само в неделя няма да имам, но и нали съм във финансова криза Wink, май в скоро време няма да се сдобия с нов

Единствената хубава новина е, че децата ми са живи и здрави /да чукна на дърво/. и станах леля на едно момиченце - Румяна, 3250, 48см. Като знам аз колко много исках момиче, сега нямам търпение да я видя, но ще трябва да изчакам поне 40те дена.

оффффф майчета, аз съм ужасно свит човек и понякога се държа не като на 15, а като на 10 год. Вярвате или не, но ми е ужасно трудно да ви пиша. желая ви лека нощ

Последна редакция: пт, 03 ное 2006, 08:00 от miramax

# 70
  • Мнения: 2 494
Мирамакс, ЧЕСТИТО ЛЕЛЯ!!!!!!!!!! Да е здрава и щастлива малката Руми!!!!!!!!!
За схемата на плащане, Ок както кажете и по колкото!
Аз мисля, че сред толкова много жени няма как всеки с всеки да е приятел, но пък да не те харесваме чак, ей няма такива неща!!!Знаеш, че аз не съм близка с теб, но те харесвам! Радвам се, че в неделя ще се видим! Радвам се да видя всички щастливи майки с малки щастливи дечица!!!
Нека отпразнуваме с усмивка най-прекрасното нещо в живота ни - рождените дни на слънчицата!!!!!!!!!!
Лека от нас!!!!!!!!!

# 71
  • Мнения: 5 332
Хей, Мирка ! Дай по-ведро  Hug! Честито ти племенничка   ylinfant!   Какви са тези 40 дена, та ти си леля - марш на гости  newsm68  newsm47!

# 72
  • Мнения: 122
хей Меги, за 2 път днес ме зарадва с думите си  bouquet
Аз от край време се готвя да ви покажа и моят жокей. Той, както ще видите се грижи и за хигиената на кончето, но май не му се отдава особено. забравих да кажа, че жребеца му е подарък от тати за рождения ден http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=17056&AlbumId=69892

# 73
  • Мнения: 1 930
Мира  Hug,
Моля те не си и помисляй да се чувстваш ужасно. Всеки от нас си има свой характер, свое мнение . Познавам те и те ценя, по никакъв начин не бива да се чувстваш подтисната. Убедена съм, че много мами те обичат. Най-милото нещо, което никога няма да забравя е цветето за всяка една от нас на 8 март. Направи го единствено ти, нито една друга мама, а значеше толкова много.
В никой случай не ти говоря врели некипели или ти се лигавя. Просто се ядосвам как една майка като тебе, дето мина през какво ли не би могла да се чувства по подобен начин.
Ти мъжка майка ли си или какво, ааааааа Crossing Arms.
Честита племенница, да ти е жива и здрава!


Мандаринка, чакам снимки с нетърпение, да знаеш  Wink

# 74
  • София
  • Мнения: 203
bdbaloniЧРД на Ивчо-Пивчо! Да е жив и здрав, голям късметлия, и много да те радва, Мандаринка!  bdbaloni

Общи условия

Активация на акаунт