кога започнахте с конфитюрите и сладката?

  • 1 555
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 042
Моят син е на 2г.1м. и още не съм дала.
Peace
и поне до 3г няма да дам. След това в детската градина може и да му дадът.

# 16
  • София
  • Мнения: 15 220
Още не съм давала. Но в къщи такива неща изобщо не се намират-аз не ям, мъжът ми-също. Просто няма сладка и конфитюри у дома.

# 17
  • Мнения: 6 461
На Тошко давам когато приготвям палачинки.Но по принцип съм забелязала ,че не проявява интерес към конфитюрите и сладката.
На Пламен му е още рано за това .

# 18
  • Мнения: 509
Яде ги в палачинки и кифлички още от 2 годишна.

# 19
  • Мнения: 1 464
Въобще не ядем такива неща

# 20
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Още не съм давала конфитюри и мармалади

Последна редакция: чт, 02 ное 2006, 19:29 от doniboni

# 21
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Около 2-рата годинка с палачинки или кифлички Peace

# 22
  • Мнения: 832
Давам му кроасани със сладко - ягоди и кайсии.

# 23
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Още не съм давала конфитюри и мармалади
И аз!  Peace

# 24
  • Мнения: 532
Не бих й давала поне до 2 годинки.Не намирам особено полезни вещества в тях.Те са главно захар,а аз предпочитам да давам пресни плодове.

# 25
  • Мнения: 5 183
Не яде такива неща, не съм му предлагала всъщност. Виждал е баща си да похапва сладко от ягоди. Винаги има такова сладко у нас, а понякога от смесени горски плодове. Съпругът ми си пада по слади4кото. Томи не е проявил интерес до сега, но и аз не се "натискам"  Wink

# 26
  • Мнения: 7 640
айде сега, не били полезни конфитюрите Crossing Arms
Първо- зависи с колко захар и с какво са приготвени, з-то аз особена разлика между готово пюре и конфитюр не веждам, освен в подслаждането.
Второ- ако мажете филия с два пръста сладко- много ясно, че не е добър вариант.
Трето- снаксове и зрънчовци- суперпопулярни сред майките и децата за закуска, по-различни ли са?

# 27
  • Мнения: 193
Благодаря за отговорите, мами. Като наблюдавам реакциите на детето, няма опасност да се пристраси. Домашните конфиъюри на баба му са от касис и не са с много захар, но  като цяло реших да се въздържа от този вид закуска.  Hug

# 28
  • Мнения: 6 390
както и шоколада, няма да давам докато поне до 3 години, ако зависи само от мен никога
и аз така  Peace Grinning

# 29
  • Варна
  • Мнения: 1 241
Не съм давала и не мисля да давам. Гледам да сведа сладките и захарта до минимум, поне докато имам контрол над храненето на малкия.

Общи условия

Активация на акаунт