Кашлица при бебе на почти 3 м.

  • 422
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 146
Здравейте мами
Ще се опитам на кратко да разкажа за проблема. Имам бебе на почти 3м и кака на 5г. Незнам от къде но каката се разболя после аз и накрая малкия. Изведнъж в Неделя сутринта започна кашлица прегледах го и казаха ако се влоши да отиваме в детско отделение с багажа да ни приемат. В понеделник бяхме при личната той вече кашляше наистина много влажна кашлица изписа ни Аугментин и ентерол и така до вечерта вече се чуваше да хрипти доста и отидохме да ни приемат.Вливаха му пак от същия антибиотик и урбазон. На следващия ден получи разстройство като беше акал 10 пъти и се наложи да му сложат глюкоза. За 2 дни нещата се нормализираха спря разстройството и днес ни изписаха  като продължаваме с Аугментина още 4 дни. Притесняваме това, че той все още така хъри ако мога така да го нарека и като се изкашля спира и не се чува. Иначе спи спокойно не кашля през нощта. Правили сме рентген няма нищо и кръвни изследвания всичко е наред. Вече съм доста изнервена незнам какво да си мисля ще отмине ли това хърене трябва ли да се притеснявам. Утре ще се обадя на педиатърката му да видя какво ще каже но моля ви се кажете някой бил ли е в подобна ситуация и какво сте правили?
Стана малко объркано дано съм успяла да обясня. 🙂

# 1
  • Мнения: 7 775
А секрет пусна ли някой на бебето преди антибиотика?

# 2
# 3
  • Мнения: 7 775
Преди даване на антибиотик е задължително да вземете секрет, вземете го сега.

Общи условия

Активация на акаунт