Безмилостен град / Актьорите преди и след сериала - Тема 8

  • 13 009
  • 751
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 936
Привет! Честит празник и винаги да сме будни и умни за новото и все напред да гледаме.







Снеже, 💖

# 16
  • Мнения: 2 449
Честит празник и от мен Simple Smile
Снимчица с пожелание за хубав месец и успех на сериала и Озан


Като гледам рекламата на грошовете, се радвам на избора на Озан. Това нямаше да го издържа, дори и заради него

Последна редакция: пн, 01 ное 2021, 15:51 от 6brn

# 17
  • Мнения: 8 936
Честит празник и от мен Simple Smile
Снимчица с пожелание за хубав месец и успех на сериала и Озан


Като гледам рекламата на грошовете, се радвам на избора на Озан. Това нямаше да го издържа, дори и заради него

Ти представяш ли си че можеше да е джипси
Боже опази!



Синан и ръцете на Озанджъм 😭💘

# 18
  • Мнения: 2 449
Да разбирам ли, че тази вечер чакаме официален плакат?

# 19
  • Мнения: 8 936
Да разбирам ли, че тази вечер чакаме официален плакат?



Иде афишааа 🤩👌

# 20
  • Мнения: 8 408
Айде, чакаме афишчето с нетърпение.

Гедже ще има ли общо със смъртта на жената на Ердем или ни подвеждат във фрагмана?

 

# 21
  • Мнения: 2 449
Можеха да се постараят повече

# 22
  • Мнения: 8 936
Можеха да се постараят повече



Не е зле оф и ЕрДже и ГеРай ми харесва....



# 23
  • Мнения: 8 408
На мен афишът ми харесва. Хазал и с двамата си отива, но с Озан повече.

# 24
  • Мнения: 8 936
Еййй , как не се спряха бее аман от непрежалимата аман та бъктисах вече ако не едната другата ще ми сложат
Само такива "умници" да не бутнат сериала. Агитаций да вкарат Сера в Мисафир...

# 25
  • Мнения: 2 449
Не казвам, че плакатът е лош, а че липсва въображение. Използват факта, че актьорите са хубави.

Хазал в декемврийския Вог


Диди, Сера да я комбинират с Берко - нали бяха любовта на века, защо я навират на Озан?

# 26
  • Мнения: 8 936
Колежката е много красива както винаги....
Ще краси новата корица на Воуг





Бори злато , че мен ме съмнява ,че дори Берко дали я иска вече за партньорка някога.
Голямата талантка и създателка наш Озан нали е алък може и пак да се навие.

# 27
  • Мнения: 8 408
Много е хубава Хазал. Heart Exl

Оф, тея луди, Сера ще ми вкарват. Партньорка като слънце му слагат на Озан, те Сера... Това да не е концерт по желание.

# 28
  • Мнения: 2 449
Диди, мило, в случая не зависи от него, а и да зависеше, надали щеше пак да я носи на гръб. Все се сещам за една негова реплика за подготовката на някои от колегите и си мисля, че сред тези колеги, за които споменаваше, е и Сера. Освен дърво, друго не виждам какво може да играе.
Права е Снежи, партньорка като слънце са му намерили, че и Гюнеш са я кръстили. Simple Smile
Хайде Сера да прави някъде римейк на любовта си с Берко. С кеф няма да ги гледам (имам хрема и съм зла) 🙃

# 29
  • Мнения: 8 936
Аз нямам против да си партнират ,но имам против да спъват кариерата на Озан защото е по добър актьор от въпросната актриса няма нужда да я носи под ръчичка във всеки проект.
Това за мен е болна фантазия и въображение.

В туитър има коментар с орязан Буура и писали:Виждам положението на Сомера от сега



Невъзможния ШИП :ГеРай / ГирДже/ ГеджГир и тн....

Общи условия

Активация на акаунт