Безмилостен град / Актьорите преди и след сериала - Тема 8

  • 13 111
  • 751
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 2 449
Снимка на Озан с фен по пътя
Пеликанът се снима как яде, Озан се снима с фенове. Както се казва, кой за каквото е учил 😎

# 736
  • Мнения: 9 551
Един ден и три часа та смятали най-вероятно тя си смята защото едва ли Озан гледа в колко часът ще са там,че ще им отнемело 1 ден и три часа.Направо можели в Европа да идат за толкова време ами булка отиваш в Анадолската част все пак изумявам се от това моме всеки изминал ден,но не е приятно.

Това момиче беше ДженДжерка когато се запознахме днес ми казва най-голямата ми грешка беше това.
Аз пък сега ще пробвам да гледам без да шипвам Дженк с мадамите да видим ще успея ли?
Обича Пелинай уважаваме се знаейки,че не я харесвам е това си е...
Много добро видео ,но много има още да учи с Вегаса.

# 737
  • Мнения: 27 892
Гифче с мойте ГеджГир сте донесли. Тешекюр.
Да си поплача. Sob
Продуцентите да мислят и не се мотаят. Този път с железен договор да не ги бутат.

Нова снимка с Ози и фен.
Пеликана си хапва.
И като стана на въпрос.
Влюбените гълъбчета не са ли били някъде в чужбина заедно.
Оф сега слушам пак за локдауни.

Ще се опитам  да гледам повече от ЗИ докъдето издържа.
Бъркам им имената като почват еднакво.
Това че преспа с героинята на Бахар не трябваше да става.
Добре си играе картите.
Дениз Уур  във Фериха ми харесва ,ролята и в ЗИ е противоположна.
Мислех си че може да стане нещо между нея и Агях. Само шамари раздава и горделива.

# 738
  • Мнения: 2 449
Като би казала една бивша зам.-председателка на парламента, математиката не е силна страна на характера на Пеликана. Как го сметна този ден и 3 часа и как точно си представя стигането до Амстердам, че ми е интересно. Аз съм пътувала Брюксел-София с автобус заради един вулкан и беше нещо като 40 часа.
Не знам дали Озан е мечтал да играе Джемре, ама Пеликанът го докарва на кофти комбинация между Джерен и Джемре. "Умна" колкото Джемрето и джаста-праста като Джерен. Все се сещам за великата реплика на Дженк към Джемре - Баща ми се шегуваше. Няма да паднат визите, ако го повтаряш. Ей този Дженк ми липсва, с чувството за хумор...
Феми, Сехер (героинята на Дениз Уур) е такава досада, че заедно с ядящата баба ме спират да гледам ЗИ без опция за превъртане. Иначе да, ако Агях не беше умрял, като нищо щяха да се окомплектоват. На няколко пъти имат доста многозначителни моменти.

# 739
  • Мнения: 9 551
От Ози : Вай и г-жа Бюлент е тук

https://www.instagram.com/stories/modolunay/2732646467559895583/

ПП:Мисля,че прави сравнение с Бюлент Ерсой / певец който стана певица в тяхната страна и има страшен глас.
Иначе АгСех 100 /100 щеше да стане.В това и аз съм повече от сигурна ако Фикрет не беше напуснал сериала,но тогава и края на Дженк щеше да е друг.

Сера - Нови




Бахо




Бахар е казала,че ако спрат Игра на съдбата ми не би простила на зрителите
Хвали Йойкю Карайел,че е достатъчна за цяло кадро.
Много и липсвало да гледа Сарп
А Мерич била толкова крехка,че човек нямало как да не я пожали



----



Бори, нали не избираше Ози нито едната и не беше въпрос.На това му викам внимавай какво си пожелаваш....

Фенски мераци Иляйда / Озан / Серкай

ПП:Иляйда и аз я искам за Озан мисля,че много би му паснала,но повече искам Несли или Айча да съм чиста пред съвеста може и Афра една от трите.А иначе за Хазалче искам да снимат филм,че да не мислим за рейтинг
Озанчо голям карък в това отношение,но аз ги видях как съботираха сериала с кампаний - ДА ВКАРАТ СЕРА
Амън вече! Авшар да напише трети сезон и да ги вкара да играят белким се кротнат тези бесове значи...
Страшно е положението за психодиспансер ама и бетер него

Дженк

1 епизод - Чуй ме! Чуй ме вече!



2 eпизод -  Готова ли си за завръщането на сина си във вкъщи?








https://vk.com/video-203262439_456239308

# 740
  • Мнения: 2 449
Озан вкултурява Пеликана - завел я е в музея на мозайките Зеугма, в Антеп. Била съм там - наистина е впечатляващ.

# 741
# 742
  • 'Шоуто' на Дженк Карачай
  • Мнения: 150

Сера - Нови



Добре изглежда тук.


А Мерич била толкова крехка,че човек нямало как да не я пожали


Диди, къде снима моята любимка в момента?! И хич не е крехка, ами изящна  Smile
И понеже виждам ,че в момента си на линия, бих искала да те помоля за нещо  Hands Pray
Знам, че имаш богат архив от ЗИ.Търся една снимка зад кадър, която неволно съм изтрила.Ако случайно я имаш, моля те да ми я метнеш в темата предколедно.
Скрит текст:
Ааа.... снимката е от парадното стълбище в градината,по което Озан и Фикчо слизат,обърнати са един към друг и са с доста странни усмивки.Период - някъде в края на 2019- началото на 2020. За жалост не си спомням с какво са облечени Thinking

----

[

# 743
  • Мнения: 2 449
Щастлив Пеликан

# 744
  • Мнения: 9 551
Щастлив ще е много ясно
Ето един Гирай и започвам да правя нова колиба ама вие си пишете

# 745
  • Мнения: 27 892
Дидко ,разреждам поста да пуснеш новата колиба. Изморена от работа и правиш тема.
Много  ви натоварват сега по празниците.

Ще пиша още ама после.
Разсейва ме пича от Хавай 5 . Като гледам и новите снимки на Ози за 112  .  Загледах се и в ръцете му на колажа със Сера и селфито с Пеликана.  Въх ,какви ръце ,какви вени ,какво чудо. Ако имате в близък кадър давайте насам гифки и снимки с ръцете и как докосва.
Ех ,ако имахме щастието да ги видим така с моята любимка. Едно докосване поне. Heart Eyes
Айде ще измислим и филма само да са отново заедно. С пердета без пердета.  
Ози и Афра тц.  Айча по става. Тя е по темперамента.
Това е според моя вкус. Афра не ми е убедителна в играта.

Последна редакция: пн, 20 дек 2021, 22:25 от femmi2

# 746
  • Мнения: 9 551
Пишете спокойно!
Довечера ще пусна тема.

# 747
  • Мнения: 2 449
Пеликанът мрънка, че отиват към Адана. Там също има разкошни мозайки, освен храна (за нея). Подозирам Озан в културен туризъм и явно е договорил с Пеликана мозайки срещу снимки или нещо такова.
Не знам на кого Озан е обещал да отиде до музея Зеугма (името означава мост), но се беше отбелязал, че е там като потвърждение. Буура говори за археология във видеата си. Може и с него да е говорил.
Пеликанът се е снимала на същото място като Озан. Дано поеме поне малко култура, че всеки път ме изумява със своята елементарност

# 748
  • Мнения: 9 551
Пела е от Адана отива да запознае Озан с родата малкото ....

# 749
  • Мнения: 2 449
Пела е от Адана отива да запознае Озан с родата малкото ....
О, боже. Те са известни в цяла Турция като най-тъпите. За тях разказват вицовете, които ние разказваме за чукчи. Там са богати земевладелци и носят панталони с дъна до коленете. Дори снимах един.
Календар с Озан за оправяне на вкуса

Общи условия

Активация на акаунт