Гадни малки бръчици

  • 3 242
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 164
Стефани, не ни дръж в напрежение, а бързо давай телефона Laughing
а това чудо на козметиката само от дистрибутор ли можеш да се снабдиш Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 3 268
Който има интерес с удоволствие ще му го дам.в 1 опаковка има 60 капсули.Пият се две сутрин и две вечер 15 дни.После се почива 15 дни .За да има окончателен и траен ефект се вземат 6 пъти по 15 дни с почивките между тях.Цената на 1 опаковка е 34 лв.

# 17
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Расте ли д..то от тоя природен естроген?  Rolling Eyes Щото от неприродния расте и още как...  Mr. Green
Аз лично съм решила за себе си да си хакна след време малко ботокс в мимческите покрай устата, щото много ме дразнят, а няма как да ги залича, всяка усмивка ги задълбава все повече... ooooh!

# 18
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Стефани, и мен ме заинтригува Flutter
Дай наистина някакви координати - тук или на лични, както прецениш.
Аз грижи си полагам непрекъснато, но работният ми режим е... майка плаче, грамофон свири Tired - с други думи спя малко, само с кремовете не става вече Confused.
Имам си и смеещи се очи, навика да свивам вежди си го нося от малка, сега с тия бели нощи... трудна работа.
Че ще играе ботокса по някое време е ясно, ама ако мога поне до към 45 г. да отложа тоя момент, няма да е лошо Peace

# 19
  • Мнения: 293
резултатите от природният естроген звучат мн примамливо, а и Стефани изглежда зашеметяващо, не знам дали от туй чудо  Wink , но аз не бих се бъркала в хормоналните си процеси (било с 'природа' или не).

Ще си карам на кремчета... сега пробвам нещо ново, ако има резултат скоро - ще докладвам Simple Smile

# 20
  • Мнения: 3 268
Благодаря на Чесън за комплимента,на едва ли е от таблетките.От тях обаче наистина ми се уголеми бюста и някои малки бръчици изчезнаха.Като цяло изглеждам по-свежа.Ако ви интересува,това е сайта им www.onius.net

# 21
  • Мнения: 750
Благодаря на Чесън за комплимента,на едва ли е от таблетките.От тях обаче наистина ми се уголеми бюста и някои малки бръчици изчезнаха.Като цяло изглеждам по-свежа.Ако ви интересува,това е сайта им www.onius.net

Яяяя, че полезна информация! А и тази фирма ми почтидо блока ... След като почнах да пия Гинко Билоба с магнезий, що да не взема и от това!
На стари години ще се окажа хем умна, хем красива!  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 372
Честно казано, никак не ми се струва разумно просто така някой по своя преценка да започне да се блъска с витамини и минерали, а особено пък и с природен естроген newsm78 Това ми изглежда точно като стимулантите и анаболите, които приемат някои спортуващи... Нито хормоналните средста, нито дори витамините и минералите е редно според мен да се пият просто така - по лична, непрофесионална преценка и "на око"... Аз поне страдам от леки хормонални смущения и си представям какви ли последствия може да има, ако приложа гореописания метод за разкрасяване и подмладяване ooooh!

# 23
  • Мнения: 3 268
Честно казано, никак не ми се струва разумно просто така някой по своя преценка да започне да се блъска с витамини и минерали, а особено пък и с природен естроген newsm78 Това ми изглежда точно като стимулантите и анаболите, които приемат някои спортуващи... Нито хормоналните средста, нито дори витамините и минералите е редно според мен да се пият просто така - по лична, непрофесионална преценка и "на око"... Аз поне страдам от леки хормонални смущения и си представям какви ли последствия може да има, ако приложа гореописания метод за разкрасяване и подмладяване ooooh!
Наскоро бях на контролен преглед при моя гинеколог и като си говорехме за разните му неща,свързани със здравето ми,той ми каза,че е добре на моите години да започна да вземам естроген на таблети.Аз съм на 40 години.Казах му ,че вземам Пуера и го питах дали е чувал за такав билка.Каза,че я знае и е един добър избор.Има и други фирми,които предлагат естроген на таблети и той дори ми изброи няколко.Та относно притесненията на estelle 79 мога да й предложа да се консултира с лекар,за да е спокойна.

# 24
  • Мнения: 293
мда, първо - лекар. Аз вече предложих на мама да го пита.. че е без яйчници, оперирана от какво ли не.

Но за нашата възраст (31), напълно подкрепям estelle Peace

# 25
  • Мнения: 372

Наскоро бях на контролен преглед при моя гинеколог и като си говорехме за разните му неща,свързани със здравето ми,той ми каза,че е добре на моите години да започна да вземам естроген на таблети.Аз съм на 40 години.Казах му ,че вземам Пуера и го питах дали е чувал за такав билка.Каза,че я знае и е един добър избор.Има и други фирми,които предлагат естроген на таблети и той дори ми изброи няколко.Та относно притесненията на estelle 79 мога да й предложа да се консултира с лекар,за да е спокойна.
[/quote]

Благодаря за предложението, но нали и аз точно това казах - че е необходима консултация с лекар преди да се приемат подобни продукти (чието въздействие нито започва, нито свършва с търсения козметичен ефект, а се налага и по здравословни причини, но едва след една определена възраст). Аз обаче съм на 26 и определено ми е още рано за лифтинги и природен естроген... Naughty

# 26
  • Мнения: 3 268
На 26 ти просто нямаш проблем с каквито и да е бръчки,мила.Наслаждавай се на младостта,достатъчни са ти само хидратантни кремове. Peace

# 27
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Стефани, благодаря за инфото  bouquet
Изчетох всичко внимателно, ще се консултирам и с лекар все пак - защото както съм на 39, тепърва замислям да бременея и да раждам Rolling Eyes
За мой късмет до момента хормонални и други проблеми не съм имала, дано да е така и за в бъдеще Peace

# 28
  • Мнения: 372
На 26 ти просто нямаш проблем с каквито и да е бръчки,мила.Наслаждавай се на младостта,достатъчни са ти само хидратантни кремове. Peace

Така е, точно затова споменах, че ми е рано за силни продукти. Но от това не би следвало да се омаловажава мнението ми по този въпрос Wink Както и да е. Просто исках да изразя безпокойството си относно призива към приемането на подобни препарати, чиято произволна употреба определно крие рискове за здравето във всяка възраст и особено при жени с хормонални проблеми или например бременни... Хубаво е, че ти все пак си се посъветвала с гинеколога си, но нека просто и другите го имат предвид преди да си закупят хормони от аптеката/фирмата до блока им, нали?  Stop

# 29
  • Мнения: 750
... Хубаво е, че ти все пак си се посъветвала с гинеколога си, но нека просто и другите го имат предвид преди да си закупят хормони от аптеката/фирмата до блока им, нали?  Stop

Поучителният ти тон и леко заядливия намек нещо не ми допадат, но все пак ти благодаря за загрижеността!  Wink

Общи условия

Активация на акаунт