Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа... през ноември

  • 74 099
  • 2 570
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 259
Ули, не се предреждай, аз и топъл хляб имам, само пастета чакам Grinning

# 91
  • Мнения: 12 987
Жаки, в онзи уред, дето ти го рекламирам варя ориза. Има програма, идеален става Simple Smile


Оффф, ай едвам ме нави! Кой беше модела шГо поръчам още преди Коледа! Ще кажа, че разради ориза на децата съм принудена😅🤪🤪🤪

# 92
  • Мнения: 10 885
Е, как, няма да оставиш децата без ориз, я.
Изчакай черния петък, сигурно ще направят намаление, че са им скочили цените.
Instant pot duо evo plus е моят, ама гледахме онзи ден с ММ, че нов и по-умен са пуснали. Той се вайкаше, че трябвало да го купува сега, защото "everything is better with Bluetooth", ама се оказа, че не реже лука сам и се отказа Simple Smile
Ще ти пиша като кажат, ще намаляват ли или ги последвай във фейсбука (или да му викам мета вече?) ако искаш.

# 93
  • Мнения: X
Кой каза ТОПЪЛ ХЛЯБ? Гадина!

# 94
# 95
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
хиени!
няма да си играя с вас пък!
от стреса и пътуването бях свалила две кила. познайте кой си ги върна за няма два дена.

# 96
  • Мнения: 1 895
Да ми е жива и здрава свекърва ми, редовно ни снабдява с полузаготовки и цели заготовки /директно за ядене/ и какво ли не още... не си я давам!!! Ей-сега да й се обадя и да й кажа - искам торта за утре,  и ше я направи.

Свърши ми петлитровката вино и питам ММ - ся кво да пия /с цел да не объркам нещо/ и той ми сочи две бутилчици розе - за тебе, вика, съм го донесъл, от най-тъмния и прашен ъгъл на мазето. Отварям го - то не е розе, а червено... ама на две години, ама отлежало, ама се плъзга, ама вкус, ама аромат... оххх...направо си ги прибрах двете бутилчици, мои са си!

В тоя студ, девойки, как може за храна да говорите!!! Мен само пиенето ме топли...

# 97
  • Мнения: X
хиени!
няма да си играя с вас пък!
И аз! Ама Ного са гадни!
Мързелота, като каза червено вино, влюбена съм в Асеновградската малага.

# 98
  • Мнения: 3 687
Хайде добър ден и от мен.
Октомври беше егати шибаният месец, дано ноември да е по-добър. 💩🤯
Дано, ама надали...

# 99
  • Мнения: 1 895
Мързелота, като каза червено вино, влюбена съм в Асеновградската малага.

Не съм го пила. Цял живот все на домашни съм карала... първо на дядо ми, после на баща ми... сега и на ММ...
Навремето, като студенти, все се влачехме по хижи за 8-ми декември. От мен се искаше само пиене, нищо друго. И носачи се намираха да го влачат, и храна да ми осигуряват... само да донеса каквото искат...

П.П. И моят оптимизъм нещо никъф го няма...

# 100
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 835
Дами

Wink

# 101
  • Мнения: 12 987
Ули, ти майка, ти баща! Ко видиш намаление веднага ме сигнализирВай Целия китайски народ у нас ще те благославя! 🙏
Бащата и той яде мн ориС. Аз суши много обичам, но не съм намерила кето вариантът му:Simple Smile)

Кога ще е тиз чер петък, да кажете да не го опущя! Дотогава ще си го правят в тава🤪😅

# 102
  • Мнения: X
О, Яна, аз изобщо не слизам от нея.
Сега сериозно, огромна благодарност към Сирос и Ули, защото с карамелизирани бялата част на праз лука и повечко ябълки, пастетът минава на съвсем друго ниво. Гениални добавки са.

# 103
  • Мнения: 12 009
Т.е. не фламбира дроба, а зарзавата? Я пиши подробно, каква я свърши. 🐖🐷🐗

# 104
  • Мнения: 12 987
О, Яна, аз изобщо не слизам от нея.
Сега сериозно, огромна благодарност към Сирос и Ули, защото с карамелизирани бялата част на праз лука и повечко ябълки, пастетът минава на съвсем друго ниво. Гениални добавки са.


Имаме ли точна и подробна рецепта с тези допълнения?! Ша го правя, кво да ви правя ?!😅🤪❤

Общи условия

Активация на акаунт