Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа... през ноември

  • 74 089
  • 2 570
  •   1
Отговори
# 2 055
  • София
  • Мнения: 9 534
Мисте, покрай твоя пост и а се размечтах за вталено палтенце цвят бордо.

Малката Панта в добавка към вируса завърза херпес на устната и ечемик на окото. Веселбата не спира. 🥴

Сложих кашкавалите да стягат във фризера. След час-два започва шоуто. Дано изкарам поне две нормални парчета, че да прилъжа детето да хапне!

# 2 056
  • Мнения: 18 442
Birdflower, не е само до парите за тестовете. Няма такива количества тестове по складовете. Защо сега се търсят е отделен въпрос.

# 2 057
  • Мнения: 12 004
И аз реших,че за Андрюс става дума.В Мол Пловдив им е дамския магазин.Свеки има рокли! от там 😂
Това сега, как да го разбрам, м? Stuck Out Tongue

# 2 058
  • Мнения: 7 234
Ох, сега ще ми се смеете, обаче аз сама не мога да стигна до МОЛ Пловдив Simple Smile Ходила съм в него всичко на всичко сигурно 1-2 пъти. Напълно неориентирана съм в онзи район, нито с кола, нито с друг транспорт знам как да отида. МУ е безкрайно доволен от този факт Joy

Да, Попи, и това го има.
Изобщо не изглежда като да полагат някакви адекватни усилия да осигурят връщането на децата на училище.

# 2 059
  • Мнения: 6 290
Аз,заедно с булката на племенника,се смяхме.И на теб ти е позволено 😁.Иначе е пенсионерка,работеща(надявам се вече да не е 😬)

# 2 060
  • Мнения: 12 004
Бърди, тоя МОЛ е единственото място в Пловдив, до което стигам сама. От околовръса - пет светофара. На петия се свива на дясно. Друг въпрос е на връщане, дали не съм се пообърквала....

# 2 061
  • Мнения: 1 893
Класната на малката учтиво ме осведоми, че чавето напоследък си развалило успеха по почти всички предмети, и то защото, представете си, чело книга под чина по време на часовете... ми как няма го развали. За протокола - 3 клас е. Похвално, че чете, ама... сега й подготвям задачки по математика за след малко Smiling Imp , после учене по ЧО Smiling ImpSmiling Imp и после тренировка Smiling Imp Smiling Imp Smiling Imp

Тя и майка й навремето я правеше тая простотия, ма като ме хванаха и мене, спрях... то няма на кого да се метне детето.

# 2 062
  • Пловдив
  • Мнения: 40 762
И на мен ми е ясно, че никой не ще в клас, ама...

Мързелота беее...ам как така? Smiley въх! Без думи съм...не за успеха, ами заради желанието за четете...и то в училище.

# 2 063
  • Мнения: 6 290
Бърд, като дете много съм играла в района на мола.Роднини живеят наблизо,и кажи-речи всяка седмица бяхме там.Бяха тревясали голи пространства и малки нивички...За презастрояването няма да отварям дума,но доста след като го застроиха отидох.Не можах да позная мястото 🤐

# 2 064
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 045
...
Мързелота беее...ам как така? Smiley въх! Без думи съм...не за успеха, ами заради желанието за четете...и то в училище.

ами като ти говорят само глупости какъв избор имаш? четеш и бягаш в някоя по-приятна вселена.
браво на детето. а даскалицата е чавка задрЕмала! четящо дете е като летящо прасе, всички знаят за него, но не са го виждали. тя го вижда и се надува.

другарки! твърдо съм решила - ще се развеждам с вас.
бутате ме по нанадолнището, започнах да готвя преди време заради вас, сега и започнах да меся... още малко и съвсем ще пропадна и ще започна да гладя! Боже, упази!
та докато е овреме да взема да се зАпра викам, а?

никой не пита защо, но да си кажа.
подведена от вас започнах да мисля какво да готвя за вечеря.
докато мислих преслушах шкафа -  пет картофа и два лука, хладилника - сирене, яйца, кисело мляко, малко зарзават; фризера - някаво месо, друго месо и трето месо. неразпознаваеми, защото миУтУ ги е прибирал, а на него джокер му не трЕбЕ, он 'сичко си знае! и се запънах.
реших да намеря рецепта в нета, зер там всичко знаят и може би ще има рецепта с надпис "всичко налично в кухнята на света Добри". нЕмА!
метнах едното месо в тенджерата под наБлягане и забравих за него. довечера да се опрвя половинът.
настъргах картофите и със сирене, подправки, малко шунка ги сложих на топло във фурната.
дотук добре, ама сме свършили хляба.
ще заложа малка питка, думам си, ама с мая, че содена нещо не ме тегли.

а когато аз направя нещо с мая, то е произведение на изкуството - гледат го от разстояние и не смеят да го пипнат. то не е и за пипане де. та в търсене на рецепта с мая, попаднах на .... тъ дъннннн! сливенски милинки!
веднага се метнах и я направих. аз разликата между сливенски и ямболски милинки не знам, но това става за ядене. проверих го няколко пъти.
Wink и се обадих на любимия да купи хляб.

# 2 065
  • Мнения: 2 258
Добри, от три дена само готвя. Днес за капак и баница направих. Лекувам депресията с готвене и вкусно ядене.
Поне нещо хубаво да има.

# 2 066
  • Мнения: 12 004
Добре, ще прощаваш, но днес ти почна с манджата Stuck Out Tongue Closed Eyes

Ваичка, това е моята терапия. Кажи за кукъра, как е?

# 2 067
  • Мнения: 5 701
Леле ,Добри, страхотно изглеждат!Аз същия проблем имах като теб,но го превъзмогнах благодарение на глутеновата ми непоносимост! Преди да стана неразделна част от тази тема не умеех дори кекс да направя,а в последствие месех козунаци по няколко рецепти и даже ставаха за ядене Stuck Out Tongue Closed Eyes .
Баба има рожден ден днес! Почерпете се за нейно здраве!

# 2 068
  • Мнения: 2 258
Сирос, дотук съм много доволна. Въпреки че ще трябва май малко по-често да готвя, но пък за момента каквото пробвах стана по-вкусно, отколкото в тенджера или на фурна. Снощи например направих невероятно свинско с бира и риган, задушено и след това леко запечено Simple Smile

# 2 069
  • София
  • Мнения: 9 534
Мързелота, браво на детето!

Моето сутринта госпожата го смъмри по моя вина.
Сега тя докато е болна присъства онлайн в часовете. А аз стоя на дивана и наблюдавам колко внимава. Та в час по български език сме. Госпожата диктува думи, на които да запишат думи за проверка на правописа. Микрофонът на Малката Пандичка е включен, защото току-що тя е казвала дума за проверка. Госпожата казва нова дума. Думата е Бъбривка, но аз чувам ... Пръдливка. Спонтанно извиках "е сериозно ли е това" и се задавих с току-що отпитото кафе. Госпожата направи забележка на щерката, че е с включен микрофон. Детето ми метна гневен поглед и записа думата в тетрадката си. Тогава разбрах колко съм повредена.

Сис, да е здрава и щастлива баба ти още много години!

Общи условия

Активация на акаунт