Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа... през ноември

  • 74 082
  • 2 570
  •   1
Отговори
# 2 385
  • Пловдив
  • Мнения: 40 723
Привет!

Ени, ма мноу сте рАботни...браво!
Янче, ти си царицата на сладкишите! Ма давай и рецепта...ако не е сложна, де Simple Smile Не, че ще тръгна да я правя...само събирам и аз.

Фил, ма стягайте се, де...как ще се давата така!

# 2 386
  • София
  • Мнения: 18 695
Добра е диетата, аз тая дума не я обичам, начин на хранене е туй.

Фил, да кажеш после.

# 2 387
  • Мнения: 7 219
Докато се натуткам да стигна до компа, то станало добър ден.
Сладките на Янчето изглежда чудно!
Фил, палчета за вас, всичко ще е наред.

Много странно време. Топло, мокро. Излизах преди малко, ама защо ли да си взема чадър. Дъждът ме намокри, така че седмица ми тръгна по вода. А, дано Simple Smile

# 2 388
  • Мнения: 18 420
Dobri, бургерите ги правя така - запичам хлебче във фурната, телешки бифтек/кифтЕК на грил тигана, като обърна да се грилова от другата страна, слагам отгоре резен чедър да се разтапя; отстрани на кИфтеците карамелизирам лук; ползвам сос барбекю и един жълт сос (има го на всички марки). Долно хлебче - сосове- кюфте-айсберг-лук- кисели краставички-сосове-горно хлебче. За мен вместо хлебче, блат за пица от тиквички. Не е много подходящо обаче за обяд в училище, заради сосовете, а и месото, ако се направи както трябва, не е точно сухо.

Сладко да не виждам, че нямам удържане напоследък.

# 2 389
  • France
  • Мнения: 12 507
Ще ви кажа, къде да бягам

# 2 390
  • София
  • Мнения: 10 320
Фило, що туй? Бях рязбрала, че ви минава. Тююю.
Ай да се пофалиш с негативизъм на тестовете.

# 2 391
  • София
  • Мнения: 18 695
Аз се Шегувам, че видях втората черта и на тия години🤣
Моля се мм да се запази само.

# 2 392
  • France
  • Мнения: 12 507
От снощи с благоверния имаме мега главоболие. Аз повръщах към 3,30. От доста време не ми беше държал главата над wc-то. Не ми липсваше това усещане.

# 2 393
  • София
  • Мнения: 9 532
Фил, дано са негативни!

Вирусът доведе щерката до деградация. Ще се оплаквам ГНУСНО, така че пропуснете, ако сте гнусливи.
Кихна. Има носни кърпи до себе си колкото за целия китайски народ. Но тя използва ... ръкава си. При въпроса ми "защо" повдигна рамене и отговори небрежно"обърках се". Ама не може ли ръката ми да се обърка и да й подпали Д- то?!  Такава гнус не е правила от бебешката си възраст. Май не помня и тогава да си е бърсала носа с ръкав. 🤯

# 2 394
  • Мнения: 10 880
Добър ден станало :0

За всички, които харесват катерици, ето го ултимативното видео Simple Smile Гледайте го непременно, ние у дома си го гледаме периодично вече цяла година, има и втора част междувременно Simple Smile



Добри, бургерите както е писала Попи, с тази разлика, че хлебчето не го запичаме във фурната, а в тигана направо. Със сосовете трябва да внимаваш, за да може да се яде лесно.
А кюфтетата трябва да са дебели, за да не изсъхнат, ако са телешки.

Времето хич не е предразполагащо за разходка...

# 2 395
  • Мнения: 1 443
Привет!
Фил,дано ви подмине гадината.
Панде,ми объркало се детето, де Joy

Усещам някакво напрежение и ми е свито.Ръцете ми треперят и имам сърцебиене.Тва да не са паник атаки?Няма причина да се чувствам така..Ще лапна едно мента,глог,валерианче..

# 2 396
  • Мнения: 10 880
Елифче, забравих одеве да пиша, с кисело зеле я направихме патицата, пълнена с ориз.
Не стана мазна, но аз и не сложихме друга мазнина освен малко зехтин в плънката, а и то зелето носи на по-мазно. Но според мен не стана и мазно.

# 2 397
  • София
  • Мнения: 10 320
Ули, мерси, че ме подсети за тези катерици. Обожавам ги. Дъщеря ми ги показа лятото и умрях да се хиля с тях няколко дена.

# 2 398
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 821
Днес вече сме с предупреждение за оранжев код. Проливните дъждове си продължават. Миналия ден улиците бяха побеляли от градушка, имаше и съборени дървета. Днес още град не е валяло, ама не е късно. Реката е критично висока, в някои квартали/градчета е преляла, има и свлачища. И е студено.
Бисквитките се правят много лесно, от замесването до опичането са около 20 минути. Излизат малко бройки - 16-18 от доза и са само с три съставки: течен шоколад, яйце и брашно. По рецепта е с нутела, аз ги правих с течен шоколад, какъвто имах у дома.
Как се приготвят: https://www.cookwithasmile.com/%D0%BD%D1%83%D1%82%D0%B5%D0%BB%D0 … 0%B5%D0%BB%D0%B0/

# 2 399
  • Мнения: 6 468
Привет, мрънвет!
Бяхме с миУтУ къмто В. Търновото. Преди малко се прибрахме, а после съм на тръстика. Мрънкам за което.
Аз малко като настъпана ходих.. заради килеша естествено, но ми мина. Квот такоа. Здрав е, другото ще го окърпим.

Фил, да не слагате короните викам, че при вас край няма, ве..

Другите коронясани чета, че бивате.

Тук у наща околия 22 градуса и ураганен топъл вятър.. не е на добре работата. Сменя се времето, чака ни студ.
Опвам малко снагА.. да се настроя психически за тръстика.
На вас хубав ден!

Общи условия

Активация на акаунт