Парфюмни размисли и страсти (ноември 2021 г.) - 266

  • 60 137
  • 844
  •   1
Отговори
# 705
  • by the sea
  • Мнения: 628
Благодаря densi, и аз не съм фен на споменатите, но като го подуших тогава си рекох, ей на този човек щеше да му хареса. Ще рискувам.

# 706
  • Някъде там
  • Мнения: 4 818
Благодаря от Heart, на всички за мненията.
Поръчахме за подарък.



Този хубав ли е за поръчка на сляпо

Последна редакция: пт, 26 ное 2021, 09:15 от Искрица

# 707
  • Мнения: X
Този хубав ли е за поръчка на сляпо
Скрит текст:

Обикновен цветен, не особено атрактивен парфюм, малко тип Avon.

# 708
  • Мнения: 127
Момичета, боди спрейовете на Том Форд заслужават ли си

# 709
  • София
  • Мнения: 849
Здравейте момичета , от къде мога да купя  Baccarat Rouge 540?

хвърлете един поглед на първия пост в тази тема  https://www.bg-mamma.com/?topic=1381634.1065

# 710
  • Мнения: X
Днес дойде Kilian Adults от Скарлет. Беше импулсивна покупка, изпуснах любимия ми Noir на TF реших да се утешавам с него. А пък той май, май ще излезе попадение. Усещам много силна зряла смокиня, съчетана с някакви приятни зелени нотки, а през цялото време ванилията ту се появява, ту изчезва и парфюмът е някак хем сладък, хем много свеж. Ако трябва с две думи да го опиша - интересен, същевременно безопасен парфюм. Може да се носи по всякакъв повод - и на работа, и на среща, и за вечерно излизане. Любопитно ми е само как ще се развие в по-топло време. Имам усещането, че ще е по-красив на едни 10-15 градуса отгоре.

Освен това се сдобих с кестеновия Fall DKNY от размяна. За него съм със смесени чувства, в началото не ми допада, усещам някаква горчива нотка, от която сбръчквам нос. Но...по-нататък търпи развитие, горчивината изчезва и става много приятен. След 15/20-та минута от пръсването се улавям, че постоянно си душа китката и ми харесва. Луда работа Grinning Оставям си го засега и ще му дам шанс да се харесаме.

Последна редакция: пт, 26 ное 2021, 18:07 от Анонимен

# 711
  • by the sea
  • Мнения: 628
Дами и господа, как мина парфюмния black friday?
Любопитна съм кой какво си е подарил Innocent

# 712
  • Мнения: 5 228
Възползвах се от намаленията, но за други видове стоки, тъй като за момента съм парфюмно задоволена

# 713
  • Мнения: 1 575
С темата "Изпитани сайтове" ми е целогодишен ЧП Simple Smile .
Аз скромно си подарих Chanel за празниците в подаръчна кутия:

# 714
  • Sofia
  • Мнения: 6 935
Моите последни ароматни придобивки

# 715
  • Мнения: X
От намаленията си взех CH Good Girl Supreme, Narciso Rouge и Adults Kilian. Взех и коледни подаръци - Chloe Nomade Absolu за сестра ми, Quatre Boucheron за майка ми и два за ММ Grinning

Два поредни дни съм с Montale Intense Cafe и тъна в блаженство. Много го обичам на студено време.

# 716
  • Мнения: 1 129
Аз се сдобих с Memo Paris Lalibela.

Очарова ме при проба, но реших да изчакам, да видя дали ще продължа да го искам. Мина успешно теста и си го взех накрая Relaxed

# 717
  • Мнения: 8 462
Аз се сдобих с един YVES SAINT LAURENT BLACK OPIUM EXTREME. Не беше на примоция, но пък си го подарих с кеф.

Последна редакция: сб, 27 ное 2021, 13:50 от *Emia*

# 718
  • Мнения: 3 453
“Perfume is the mirror of your soul”
Frédéric Malle
само Carnal Flower. С парфюма ме запозна господинът от Салон Офлактив (много разбира от парфюми, има невероятен усет да препоръча парфюм и аромата да застане като втора кожа)

# 719
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 188
От намаленията,чакам:

Общи условия

Активация на акаунт