💪"Игри на волята: България" - сезон 3, тема 10 (01.11. - 07.11.2021)

  • 76 022
  • 1 782
  •   1
Отговори
# 1 650
  • Мнения: 3 502
И аз не мисля, че Елизабет допринесе за победата на Кремена. От продукцията си бяха решили кой ще продължи, така че ако случайно Милена беше била, щяха да нагласят играта по друг начин. Примерно с неща за копаене, които на едната да са на по-плитко.
Същата щеше да е играта, просто предимството на Красима щеше да е десет сантиметра вместо десет метра. Simple Smile

# 1 651
  • Мнения: 9 700
И аз не мисля, че Елизабет допринесе за победата на Кремена. От продукцията си бяха решили кой ще продължи, така че ако случайно Милена беше била, щяха да нагласят играта по друг начин. Примерно с неща за копаене, които на едната да са на по-плитко.
Тъй като Продукцията не успя да организира битка между Елизабет и Красима, в която последната да загуби, все пак трябваше да направят така, че поне на думи Елизабет да е отстранила Красима от ИВ. Ако Кремена си беше избрала Неделчо за помощник и той бе победил на пъзел (защото не се съмнявам, че щяха да дадат предимството на Кремена), нямаше да се получи желания ефект: "Красима, благодари на Елизабет затова, че си вън от "Игри на волята". Истината е, че Елизабет няма общо с отпадането на Красима, колкото и да ѝ се иска. Официално я победи Кремена, и пак официално - видът предимство го избра Продукцията.
Факт е, че Елизабет спечели предимство за Кремена.
Останалото е така. Официално я победи Кремена, и пак официално - видът предимство го избра Продукцията.
Излиза, че има маааалко общо с Елизабет отпадането на Красима

# 1 652
  • София
  • Мнения: 5 551
Факт е, че Елизабет спечели предимство за Кремена.
Останалото е така. Официално я победи Кремена, и пак официално - видът предимство го избра Продукцията.
Излиза, че има маааалко общо с Елизабет отпадането на Красима.
И в предната елиминационна битка, в която участва Кремена, тя имаше предимство - то не допринесе за нейната победа. Кое е по-важно за постигането на победа - наличието на предимство или видът предимство?

# 1 653
  • Мнения: 2 083
Предпочитам Мани пред Елизабет ❤

Твърдо. Онзи ден си мислех чие присъствие колко мога да изтърпя. И си викам - да ми предложат примерно 2-3 дни ол-инклузив на българско, гръцко или турско море в компанията на неприятен участник. Мисля си - да, ако е Паулина или дори Мани - ще приема офертата, минусите се компенсират от плюсовете.   После си викам - добре но какво правя ако Ралица иска да вдига мизата и да се пазари. Реших, че мога да кандисам да е Елизабет само ако предложат Бора-Бора.

# 1 654
  • Мнения: 9 700
Факт е, че Елизабет спечели предимство за Кремена.
Останалото е така. Официално я победи Кремена, и пак официално - видът предимство го избра Продукцията.
Излиза, че има маааалко общо с Елизабет отпадането на Красима.
И в предната елиминационна битка, в която участва Кремена, тя имаше предимство - то не допринесе за нейната победа. Кое е по-важно за постигането на победа - наличието на предимство или видът предимство?
Едното е невъзможно без другото.
Няма значение какво би било предимството, ако го няма.

Иначе те разбирам прекрасно какво казваш и си права.
Жалко за предаването, този сезон мина всички граници на нормалното...

# 1 655
  • Мнения: 3 510
Игрите за предимство на елиминация за мен поне нямат място там.
Идеята на предимството е играта за оставане да не е предопределена. Все пак наистина забравяте, че Игри на волята на първо място е шоу, не Олимпиада. А дори и на Олимпиадата понякога най-добрият има малшанс и не става първи.
Красима до някаква степен сама си е виновна. Нищо против Миленка, голяма душичка е, но физически е слаба. Каквато и игра да беше дадена, Елизабет щеше да я бие. Красима имаше на своя страна един от най-силните хора, не просто в племето, а в цялата игра - Морунов, а постъпи толкова глупаво, избирайки Милена.

# 1 656
  • София
  • Мнения: 5 551
Едното е невъзможно без другото.
Няма значение какъв е видът предимство, ако няма наличието на предимство.
Яйцето или кокошката. Игра на думи: наличието на предимство няма значение, ако е като това, което Кремена получи в първата си елиминационна битка или едно от многото предимства за отбора на Бойците, които Мани "стопи". Видът не се избира от Елизабет. Тя дори не беше доброволец да стане помощник на Кремена, ако това беше Неделчо, този спор нямаше да съществува. Не съществуваше, когато последният спечели предимство за Мани в битката срещу Стоян. Ралица не каза, че Неделчо е победил Стоян. Предимството има значение само и единствено, ако не може да бъде наваксано.

# 1 657
  • Мнения: 6 901
Soney, дори на Малдивите да ме пратят, няма да взема Елизабет със себе си. Мани и Паулина по ще ги изтърпя, но малката лигла никога.

# 1 658
  • London
  • Мнения: 6 732
Красима нямаше вяра и на Морунов ....тя там вярваше само на Милена последните дни. Та аз лично я разбирам защо избра нея. Пък и ако беше избрала Морунов щеше веднага битката с Елизабет да е на изометрия, греда, нещо за баланс и по-женско и бам същата работа.

# 1 659
  • Мнения: 9 700
Аз лично оправдавам избора на Красима.
От всички в племето вярва само на Милена, нормално е да се опре на нейното рамо.

# 1 660
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Предимството е според участниците в елиминацията и техните помощници. И това ако не е ясно, здраве му кажи!

# 1 661
  • София
  • Мнения: 11 721
И аз не мисля, че Елизабет допринесе за победата на Кремена. От продукцията си бяха решили кой ще продължи, така че ако случайно Милена беше била, щяха да нагласят играта по друг начин. Примерно с неща за копаене, които на едната да са на по-плитко.
Същата щеше да е играта, просто предимството на Красима щеше да е десет сантиметра вместо десет метра. Simple Smile
Да, но тогава Красима щеше да победи 100%, така че щяха да измислят друго. Кремена нямаше шанс, ако не беше това огромно предимство.

# 1 662
  • Мнения: 6 901
Кремена победи само и единствено заради абсурдното предимство. Това е факт. Ако Милена беше била Елизабет, играта щеше да е измислена в полза на Кремена, продукцията щеше да се е подсигурила. А предимството за Красима щеше да е някакво мижаво.

# 1 663
  • Мнения: 3 510
Еми значи в тестето си, Красима е имала само лоши карти, ако разбирате. Като цяло Милена срещу Елизабет е свирен мач, каквато и да беше играта.
Иначе не виждам причина Тупарев да иска да изгони Красима и да задържи Кремена. Сюжетните линии около Красима са доста по-интересни за шоуто, отколкото тези около Кремена.

Последна редакция: сб, 06 ное 2021, 20:28 от Blackbling

# 1 664
  • Мнения: 6 901
Но Кремена не е силен конкурент на мишленцата.

Общи условия

Активация на акаунт