Лидл 157 - Ноемврийска прохладна

  • 108 118
  • 2 273
  •   1
Отговори
# 2 220
  • Мнения: 35 199
За мен е почти невъзможно вече това предизвикателство- 30 лв за закуска, обяд вече6 + коледен подарък . Новото видео на Мона и мъжът ѝ
Скрит текст:

# 2 221
  • Мнения: 1 583
Овесени ядки с прясно мляко и банан, леща за обяд, а за вечеря, някоя намалена мръвка със салата от моркови и някоя книжка или по-дребна играчка за подарък.
Мога да се оправя аз и с много малко пари, винаги си правя сметката.
Имало е период в живота ми, когато доходите ми са били от по няколко хиляди лева месечно и само тогава не съм гледала цени и не съм си правила сметката.

# 2 222
  • Бургас
  • Мнения: 5 703
...

bradata, pinko, Благодаря и на двете че споделихте. Днес сутринта купих кафемелачката и  ви благославях. От толкова време я чакам  тази кафемелачка да я пуснат  Simple Smile))
Деситка, не че не е готино да ме споменават с добро, ама си се заблудила нещо - аз съм в Бургас и хал хабер си нямам за тази брошурка т.е. нямам грам заслуга за лелеяната кафемелачка Wink С кеф да си я ползваш пожелавам!

Ядосах се на лидълци в неделя и още не съм ги посетила оттогава - замъкнах с много мрънкане половинката, че да накупя мръвки за мезета, пък то... НИ-ЩО! Ама нищо и половина даже! И кексчета мраморни тц. Шампоани детски тц. Шийтаке тц. Торбички с ванилия - голямо тц, щото дори вече етикет нямат и май са отлистени... Термобельо за този сезон дечко има, дето още да му става, така че не се включвам в борбите този път Grinning

# 2 223
  • В полите на Витоша :)
  • Мнения: 1 333
Здравейте!

Бихте ли ми припомнили какви бяха отзивите за прахосмукачката против акари? Знам, че я пускаха и при откриването на магазина в Княжево и се коментираше доста, но тогава не успях да купя.

# 2 224
  • Бургас
  • Мнения: 5 703
Накратко - взимай!

# 2 225
  • Мнения: 9 496
Знам, че е въпрос на вкус, но все пак...как е кашкавала "наше село" /2кг/ на промоция, който е? (сравнен да кажем с Пилос от 750гр)? Rolling Eyes
Никога не съм взимала, а е доста и затова търся мнение..

# 2 226
  • В полите на Витоша :)
  • Мнения: 1 333

Благодаря ти за бързото включване! Взимам Simple Smile

# 2 227
  • Мнения: 20 239
Брадата, иди в петък - ще има патки, сьоНга....😎
Дано е останало и някое парче врат.

# 2 228
  • Бургас
  • Мнения: 5 703
Бе то и сега в огледалото има една такава, ама нейсе Grinning Grinning Grinning Утре ще се замъкна (ще каже човек че поне 10км имам до там...), че хлябът е на свършване, пък ще видим какво, що...

# 2 229
  • Мнения: 27 944
Какво означава, че блатът на пицата е като бисквита? 🤔Добра италианска пица трябва да има тънък и хрупкав блат, не като питка.

Мммм, след около 30+ пътувания в Италия, не се съгласявам с хрупкав. Stuck Out Tongue

Много твърд става блатът на Лидълската. Пекох я 10-11 минути.
И аз не помня да съм яла хрупкава пица в Италия. 😃 С тънък блат- да.
Лидълската пица Маргарита я харесват вкъщи, става "на солета" (на това ми напомня на мен), когато се препече...🙂

# 2 230
  • Мнения: 1 588
На мен по принцип повече ми харесват на Др. Йоткер пиците, отколкото лидълските, но тя и нашата фурна си е със собствено мнение, та може и за това да е така.

# 2 231
  • Мнения: 703
И нека да са 3 за щастие. Сетиха се и за мен най-накрая, че и аз съм човек, не само bradata. Stuck Out Tongue Winking Eye


Взех и четвъртата точка за книга. Чак днес се замислих, че досега можех да я имам, защото сметките ми са по около 50 лв., но в една сметка например има 6 бр кувертюр, който мисля да ползвам евентуално някъде преди Коледа и спокойно мога да си купя на няколко пъти. (Как е мн. число на кувертюр? Google ми показва това, с което може да се покрива спалнята. Thinking ) След дъжд качулка. Подсещам, ако има и други като мен.
Днес ми е много крив ден. Цял ден се чудя какво да е за вечеря, измислих го и о, изненада, броколите свършили, били намалени. Няма да ядем кюфтета от броколи.
Исках да купя за себе си момичешка шапка, от тези за големите момичета, де, но дори етикет нямаше. Добре, че бяха тези от картинката по-горе. Укротиха ми нервите, а вече мога и да не вечерям.

# 2 232
  • Мнения: 1 748
Мисля, че когато е за сладкарството - кувертюр е от м.р., но по-скоро така е получило гражданственост. Но и в двата случая означава покривало. Не ми се проверява в речник, който си спомня по-добре френския, може би ще каже.

# 2 233
  • София
  • Мнения: 485
Момичета, допил ми се е бейлис . Ама много!! Спомням си, че благославяхте някакъв аналог на него в Лидл и моля да споделите, че да го пробвам и аз. Знам, че стотици пъти е споменаван, но не се оправям с пустата търсачка.

# 2 234
  • Мнения: 1 748
Ето:
Скрит текст:
Много е хубав!

Общи условия

Активация на акаунт