Лидл 157 - Ноемврийска прохладна

  • 107 799
  • 2 273
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 783
soul, благодаря Heart някакви малки стъпки правя, но вярвам, че винаги има смисъл, колкото и плахи да са те Simple Smile) А е супер, че тук в твое лице има човек, който обръща внимание на състава и му е важно Heart

П.С.- относно райската ябълка веднъж съм взимала преди много години, но именно стипчивостта й ме отказа да купувам и занапред.

Чудя се за стикерите като са толкова пунктуални и следват срокове, защото навсякъде не са изтеглени от “господството” на касиерите…

Един клю-клю въпрос, но наистина ми е интересно. В нашия филиал / а и вярвам и в другите/ служителите ги виждам както на каса, така и в магазина, зареждайки. Има една много симпатична мацка, която винаги е и из магазина, но никога на каса. Винаги ми е правило впечатление и се чудя каква е там ситуацията Simple Smile)

# 31
  • софия
  • Мнения: 25 454
За райските ябълки. В Лидл са от големите кръгли, а на пазара има малки сплескани. Не си спомням от миналата година има ли разлика във вкуса. Някой може ли да помогне? Thinking
Малките сплескани са от сорта, който идва леко стипчив и трябва да омекнат. Големите са сладки и като са твърди. Аз предпочитам твърдите.

# 32
  • Мнения: 1 326
Отзиви за Ел. четка за зъби от днес. Дали са съвместими главите с тази?

Трябва ми за децата

# 33
  • Асеновград
  • Мнения: 3 057
Отзиви за Ел. четка за зъби от днес. Дали са съвместими главите с тази?

Трябва ми за децата
От днес не е ли обикновена четката? Тази показаната е ултразвукова, и аз дебна за резервни глави за нея. Ако сте видели моля пишете.

# 34
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 226
Райската ябълка е готова за ядене и не е стипцива тогава когато е мека , почти на пюре. Яде се с лъжичка като и се махне отгоре дръжката. Аз ги обожавам. Купих си от малък плод зеленчук от провинцията 23 кг на цена от 2.80 лв/ кг.  Наредила съм ги в хартиените шайги една до друга на един ред и сега си ги чакам да узряват. Моите са от по дребните и сплесканите , но са много сладки. Имаше няколко готови които изядох.

# 35
# 36
  • Мнения: 10 159
Честит празник!
Брадичке, благодаря за темата!
Магнитите все още ги раздават и как зависи вероятно от филиала или касиерите.
ММ пазарува без децата, без да е питал каквото и да е, му дали на каса магнити.
През уикенда в друг град пазарувахме заедно- пак ни дадоха, без да питаме, но бяхме и с децата.
Re_ge, нави ме да взема и къдравия нож Fiskars, много добре реже домати.

# 37
  • Благоевград
  • Мнения: 2 861
Сутринта в нашия магазин касиерката раздаваше още от тези стикери. Вчера също ми дадоха доста.

# 38
  • Мнения: 703
Аз все пак погледнах набързо състава на лютеницата РС, но не ми излизат сметките. Чушките са 60%, патладжаните - 14%, доматите - 9.5%. Това са основните съставки. До 100% има още около 15. Някъде имат грешка според мен и вероятно при старите е било както съм го запомнила, около 25% патладжани. Новите дали са същите....

# 39
  • Мнения: 10 210
Аз явно все уцелвам сортовете нестипчиви и ароматни райски ябълки. Твърди и хрупкави или пък омекнали, винаги са били разкошни. Един продавач-интелектуалец Smiley на пазара ми обясняваше как сортът, който продава, се държи до ром, за да попиват плодовете аромат и т.н. Simple Smile

# 40
  • софия
  • Мнения: 25 454
И аз така, но купувам от големите и твърди. Малките сплескани ги подминавам.

# 41
  • Мнения: 10 210
Да, точно. Направо съм забравила вкуса на сплесканите. Забелязах, че вървят на по-ниска цена на пазара.

# 42
  • Sofia
  • Мнения: 21 624
Райските ябълки омекнали/ на пюре са много подходящи за десерти в чаша, аз прибавям слой от нея към чия мус, върху мляко с ориз или пък на салата може вместо соса от нар например. Иначе както спомена и друг - маха се капачето и се гребе с лъжичка... точно тия големите оставям да омекнат така и на щерката от малка ѝ е кеф да яде с лъжичка. Мама като се прибере от Сандански също ни носи една голяма лидълска торба за нищо пари... там си растат в парка даже.

Последна редакция: пн, 01 ное 2021, 13:41 от Morena

# 43
  • Мнения: X
И аз съм от Сандански, но у сестра ми (тя си живее там), не ядат райска ябълка и не я ползват за нищо друго кулинарно. Явно е до вкус.

# 44
  • Sofia
  • Мнения: 21 624
Азалия, да, изглежда, че райските ябълки като мангото - половината човечество ги харесва, останалите не. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт