Майки, бъдещи и настоящи, прочетете ТОВА!Да бъдем по-добри!

  • 4 536
  • 103
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 992
Много е хубаво  Peace

Шоши, честит празник!  bouquet

# 16
  • Мнения: 1 986
  Много благодаря  bouquetСтрахотно е Hug

# 17
  • Мнения: 6 461
Да обичаме децата си Hug
За децата си заслужава човек де изживее пълноценно всеки един момент от живота си
Когато прочетох това се разплаках. Разплаках се от умиление. Днес е рождения ден на дъщеричката  ми и от все сърце благодаря на Бог ,че ме дари с това нежно и миличко създание.

ЧЕСТИТО  bouquet

# 18
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
                  Искам да бъда по-добра. Много ме трогна.  bouquet



                                     ura newsm59 newsm38 newsm59  ura Gift


                                       Честит Рожден Ден,Мария!

# 19
  • Мнения: 1 353
И аз искам да съм по добра.Шоши ЧЕСТИТ ПРАЗНИК  bouquet

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
И аз искам да съм по-добра,а днес много и се нервих че се събуваше на разходката през 2 минути,а после не искаше да яде.

# 21
  • Мнения: 1 104
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!
Наистина е много хубаво...

# 22
  • Мнения: 3 835
Благодаря ти, за тези найстина трогателни думи. Това е нещо, което всички знаем и чувстваме и в същото време, много често забравяме.

Честит празник  Шоши. 

# 23
Просълзи ме! Дано един ден и аз да стана толкова добра майка!

# 24
  • Мнения: 3 334
Страхотно е !
Трябва де не е само "тази сутрин "и "днес", а  в с я к а   с у т р и н,  в с е к и   д е н !
Толкова бързо лети времето,толкова бързо растат, че ако отложиш за утре , ще е късно!
Да бъдем по-добри!

 Peace

# 25
  • Мнения: 1 564
Всеки ден се заричам, че утре ще съм такава... Колко пъти се отметнах?!  Confused
Стана ми мъчно и гузно...  Cry
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
И аз така.Дори се разплаках като го прочетох сега.Гушнала съм и двете си съкровища и този път наистина им  обещавам,че ще бъда по-добра.

# 26
  • Мнения: 4 362
Дано не само днес бъда по добра,а постоянно  Praynig
Ще се старая докрай,а дъщеря ми като порасне нека сама да каже -добра ли съм била   Rolling Eyes 
Убедена съм в  едно-ще се мъча до край  да не повторя грешките на моите родители

Последна редакция: ср, 01 ное 2006, 19:23 от Дея

# 27
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Много хубаво казано!

# 28
  • Мнения: 8 917
Дано не само днес бъда по добра,а постоянно  Praynig
Ще се старая докрай,а дъщеря ми като порасне нека сама да каже -добра ли съм била   Rolling Eyes 

Hug Хареса ми  bouquet

# 29
  • Мнения: 2 677
Дано да бъда по-добра.  Praynig
Понякога децата ни се нуждаят от толкова малко, за да бъдат щастливи, а ние - потънали в сивото ежедневие, забравяме да им го дадем...  Cry

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК, Шоши!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт