Пушихте ли докато бяхте бременни?

  • 35 146
  • 570
  •   1
Отговори
# 555
  • варна
  • Мнения: 256
Няма опция за мен да гласувам

И аз съм така...Срам не срам Embarassed....,моето намерение да откажа цигарите съвпадна когато разбрах за бебко , но все още ми е трудно да не паля и сутрин с кафето си изпушвам една цигара. Надявам се до месец и аз да ги спра окончателно Praynig

# 556
  • Мнения: 658
момичета,това че на видеозона ви казват че бебо е в отлично здраве нищо не означава,увреждат се дробчетата му,което ще проличи чак когато започне да диша сам,а на видеозона това не може да се види така че не се успокоявайте а спирайте тези цигари,колкото и да ви е трудно.Дори да няма сериозни болести детето дробчетата са му слаби,това означава че всяка настинка ще се отразява там,болнаво дете ли искате?

# 557
  • Мнения: 1 483
От както разбрах,че съм бременна спрях цигарите.

# 558
  • Мнения: 1 080
когато видях теста бях толкова шокирана и изнервена, че ше ставам  майка, че изпуших сигурно цяла  кутия.
след това ги спрях от раз и до края на 4-тия не съм палила, обаче последния месец ми се случи пет-шест пъти да запаля - ужасно е. Чувствам се толкова виновна, ама някой път като много се изнервя и си дръпвам две дръпки и я изгасям.

# 559
  • Мнения: 6 274
Като комин  smile3530. Живи и здрави са ми и двете и дай Боже и третото . newsm17

# 560
  • Мнения: 1 062
Когато разбрах че съм бременна и двата пъти, спрях на същия ден в който направих тестовете.

# 561
  • Мнения: 966
спрех още преди да почнем с опитите

# 562
  • Мнения: 400
Спрях 2 години и половина преди да забременея, основната ми мислъл беше, че някой ден ща стана майка...и ще е ужасно да спра изведнъж тогава и ще е много по-трудно, а детенцето какво ми е виновно.
Честно казано ми е адски кофти, че има пушещи мами:(

# 563
  • Мнения: 22
И аз спрях да пуша в деня, в който разбрах че съм бременна.Е, признавам си че съм си дарпала от на приятелки цигарите ,но никога не съм запалвала цяла цигара.иИ чесно да си кажа понякога много ми се пуши, но се въздържам по някакъв начин.

# 564
  • Мнения: 658
И аз спрях да пуша в деня, в който разбрах че съм бременна.Е, признавам си че съм си дарпала от на приятелки цигарите ,но никога не съм запалвала цяла цигара.иИ чесно да си кажа понякога много ми се пуши, но се въздържам по някакъв начин.
ти сега бременна ли си или вече си родила

# 565
  • Мнения: 10
Да. Не можах да ги спра

# 566
  • Варна
  • Мнения: 558
Аз по принцип не пуша.

# 567
  • Мнения: 326
Спрях ги в момента, в който разбрах, че съм бременна. Не ми е ставало лошо от цигарите, но не съм си и помислила да запаля цигара, при положение, че вреди на бебка.

# 568
# 569

Общи условия

Активация на акаунт