Мнение за д-р Цанов от Медицински център "Закрила"

  • 9 059
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 575
Цитат на: kuki
Искам само да кажа, че д-р Цанов вече не е в МЦ Закрила. Сега практикува в 25-а поликлиника в Младост и във филиала й в сградата на Юниордент на Попа. Какво ли е станало в Закрила ...  Thinking


а, така ли? хм - явно са го поизгонили
аз ходих при него просто от здравна каса - за да получавам болнични и формалните прегледи - дааа, много е чаровен, но..............дотук Rolling Eyes
иначе определено човека иска да прави или поне да присъства на секцио с някой друг лекар, но дори и като втори хирург не съм чула добра дума , по-скоро обратното.
А иначе видеозончета обича да прави, което пък за бременните е супер забавление Stuck Out Tongue
скоро някъде по форумите тук четох , че бил и мамолог - ?!?! #Shocked

# 16
  • Мнения: 3 200
Цитат на: Asinka

скоро някъде по форумите тук четох , че бил и мамолог - ?!?! #Shocked


В Закрила мамолога също се казва Цанов, съвпадение на имената просто.

# 17
  • София
  • Мнения: 2 708
Цитат на: Asinka
Цитат на: kuki
Искам само да кажа, че д-р Цанов вече не е в МЦ Закрила. Сега практикува в 25-а поликлиника в Младост и във филиала й в сградата на Юниордент на Попа. Какво ли е станало в Закрила ...  Thinking


а, така ли? хм - явно са го поизгонили
аз ходих при него просто от здравна каса - за да получавам болнични и формалните прегледи - дааа, много е чаровен, но..............дотук Rolling Eyes
иначе определено човека иска да прави или поне да присъства на секцио с някой друг лекар, но дори и като втори хирург не съм чула добра дума , по-скоро обратното.
А иначе видеозончета обича да прави, което пък за бременните е супер забавление Stuck Out Tongue
скоро някъде по форумите тук четох , че бил и мамолог - ?!?! #Shocked


И аз съм по същата причина при него - само заради изследванията и болничните. Да ти кажа честно имаш късмет с видеозоните, на мен до сега ми е правил 3 а сега влизам в 8-и месец (т.е. толкова, колкото ми се полагат). Иначе наистина, в закрила има още един д-р Цанов, мисля че е мамолог, просто съвпадение на имената ...

Общи условия

Активация на акаунт