Спам тема(Ноемврийско Будителски Спам!) - от 01.11. до 30.11.21г.

  • 28 315
  • 2 036
  •   1
Отговори
# 2 010
  • Мнения: 9 859
Добро утро!
Пак дойде това време от годината, дето не знам какво да обличам. Като тръгна сутрин е студ и докато изходя разстоянието до работа вече умирам от жега, събличам се в движение и си мъкна  якето в ръчичка.
Аз си получих новата преса вчера, чакам сега още 3 поръчки и съм готова за тази година

# 2 011
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Само аз ли мразя Коледа? Втриса ме от мелодраматични коледни филми. Добре че ги дават през лятото.

# 2 012
  • Мнения: 11 393
Само ти....Blush

# 2 013
  • Мнения: 6 403
Норе, редовно съм кат теби. Че и преди работа кат обиколя двора с патешко ходене - зарад листата и ... бая се загрявам. Grinning

Зи, направи си сладки. Кат ти замирише на фкусничко и ще заобичаш Коледа. Grinning

# 2 014
  • Мнения: 13 082
Не е само тя Joy Мразя Коледа точно толкова силно колкото мразя сняг.

# 2 015
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Аз мразя студ и се крия от вятър. Леда и снега не ги мразя много, макар че още помня някои падания и въргали. Joy

# 2 016
  • Мнения: 6 403
Току-що се сдърпах с 1 божи човек, да го наречем. Тръгнал да ме наставлява, да ме съди ... ехооо, нали само бог съди, ти къде се бъркаш? И тва при условие, че бях максимално внимателна и любезна при обслужването. Така е, работата с клиенти е тежко психическо натоварване. Понякога, де, не винаги. Grinning
В таз връзка: мернах във Философията на дитето тест за кариерно развитие. Мисла, че ако го напрая, ше ми каже да стана овчарка. Лошото е, че ми се и ходи. Joy

# 2 017
  • Мнения: 11 393
Днес във Варна е страхотно времето. Слънчево.

# 2 018
  • София
  • Мнения: 10 595
И тука е хубаво.
Ще мия фурна Disappointed

Само аз ли мразя Коледа? Втриса ме от мелодраматични коледни филми. Добре че ги дават през лятото.
И Холдън мрази Коледа. Може да се съберете.

# 2 019
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Тук цял ден едно слънце хапе.

Добре, че на работа вървят Spotify и Tidal, че иначе как ще си случам чалгийката:

# 2 020
  • Мнения: 15 363
Днес във Варна е страхотно времето. Слънчево.
Не споделям това мнение. Wink УмрЕх от студ. Бррр. И един леден вятър. Още по бррр. Вчера беше отврат заради гадния дъш, ама и днес не лъжеше, нищо, че беши сухо и имаше слънце, хапещо слънце, нетоплещо слънце. Бррр.

Между другото центъра не са го украсили още. И елхЪ нЕма. Що тъй. Друга година сякаш по туй времи беши нагиздено.

Ох, трябва тема да мисля. Някой не иска ли да ме смени?! Дано успея.
Прибрах се преди малко, мих посуда, трябва да скалъпя нещо за ядене. И те така.

# 2 021
  • София
  • Мнения: 10 595
Давам насока, Джасте, за неядящите спамъри пияндета Joy
Оп, оп, закусих, да не кажете нещо!

# 2 022
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 864
Декемврийски спам: Честита Нова година, прати колет със сланина! Joy

Имам питане. Кой от вас пазаруваше от ebag? Доволни ли сте, заслужава ли си да се поръчва от тях?

# 2 023
  • Мнения: 20 014
Не съм подавала носле навън неска. Нема секи ден ми се радва света, я.

И аз не обичам Коледа. Наложих си да правя празник единствено заради дъщеря ми, за да се чувства уютно и добре. Ного яки меденки пека. Стават за ядене и след 3 месеца. Grinning

# 2 024
  • Мнения: 6 403
Бо, давай рецептата. Ти ги изхвали и ся ... требе се пробва. Grinning

Аз пак решавам задачи. Ама от друг раздел. Не праили днес тест на комбинаториката. Ши праят петък на тва другото - триъгълник и трапец.

Оплаках съ. Готова съм за новата тема. Joy

Общи условия

Активация на акаунт