крем или флуид

  • 11 203
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Мерц ,ползвам аз струва 22лв и аз съм много доволна за зимата .аз не мога да го слагам лятото както са споменали другите защото ми е много мазен,но за есента и зимата е стахотен.По принцип флуида би трябвало да се нанася върху дневния крем,така поне съм чела,но на мен ми става много мазно.Абе  както ти е най-удобно.

# 16
  • Мнения: 2 498
Определено се чувствам по-добре с флуид. Такъв е изборът ми и за зимния сезон. Преценила съм си, че текстурата ми трябва да бъде лека и флуидна, за да се чувствам комфортно, без усещането, че съм се нахлепала с крем.

И аз с чувствам идеално с флуид....кремовете ми идват доста тежки...

# 17
  • София
  • Мнения: 3 328
Гледай на каква основа са, тъй като някои презервативи се късат именно заради това.
На мен би ми хрумнало да нахлузя презерватив само върху твоята горна глава, примерно. За да спреш да ръсиш простотии. Имай го предвид, като си избираш крем за лице.
По темата - Хепидерм на Л`Ореал, с помпичка, за суха и чувствителна кожа, е много добър за зимата. Доколкото знам, също е флуид.

# 18
  • Мнения: 372
Karimma Grinning 
Аз точно този флуид за суха кожа на Хепидерм ползвам в момента (и съм мн. доволна!) и всъщност за него се чудех дали ще е подходящ за зимата... Хепидерм-а обаче го има и като крем, така че ако флуида се окаже лек като захладнее, ще си взема и варианта му като крем или пък на Авен-колд крема, който също май е много хвален Wink 

  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт