Търся си такива ботуши.

  • 3 614
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 006
...и да не са много скъпи.


Всеки има различна представа за скъпо, нали знаеш...Въросните магазини на мен лично не са ми съвсем по джоба.Любимата ми търговска улица е "Граф Игнатиев".Там магазините за обувки специално май не са малко.Все се надявам да си намериш там желания от теб модел на по-нормална цена, а между другото виж и този магазин, за който споменах.Мисълта ми е, че няма смисъл да мааш гащи до бул."Мадрид", защото там има същата стока.Глей ся как те строих в две редици и ти начертах маршрута hahaha Защо ме караш да правя такива неща?!? Mr. Green И да се похвалиш,ок?

# 16
  • Мнения: 433
ама естествено че ще се похваля.а и аз обичам да "маам гащи" по улиците.не уважавам превозните средства-само в най-големия студ.а иначе за парите-ами около стотина лв плюс-минус.мисля че е прилична сума за обувки,които не се знае колко зими ще изкарат.сега отивам да се хоризонтирам и в близките дни мисля да се похваля

# 17
  • София, център
  • Мнения: 687
Готина тема, ще следя с интерес , че и аз съм в задъдена улица...

# 18
  • Мнения: 1 006
Чакай да ви метна в един мой любим магазин за обувки на Графа.Ся да се концентрирам и да си изписателствам пространственото обяснение. Crazy

Май този път ще ми бъде по-лесно, защото магазина е точно и първи след зеленчуковия пазар /от същата страна/, ако се движите от канала към "Раковска".Магазина е на ъгъла, има няколко стъпала, които са сравнително високи.Момичетата - продавачки са много любезни и Фърчат кат алтави. Laughing Цените са нормални - около 100 лв.  + ,  -   Laughing

# 19
  • Мнения: 1 063
Bлагодаря на всички още веднъж!  Hug
SUNFLOWER, мн. добре си го обясни!
Сега остана да открия моя модел!

# 20
  • София
  • Мнения: 3 328
Третият магазин "Диверсо" е на "Солунска", в частта й от дясната страна на "Витошка", като тръгнеш към НДК. Завиваш по "Солунска" и вървиш по десния тротоар - върти ми се в главата нещо като № 42.
На бул. "Граф Игнатиев" са на № 53 - тел. 02 988 25 16.

# 21
  • Мнения: 134
Момичета,
Аз си поръчвам чрез една приятелка ботуши и обувки от Виктория сикрет.
Тя си е тук в България, но има някакви си там клиентски номера и може да поръчва. Идват нещата за около две седмици максимум. Аз съм си поръчвала не само обувки, а и дрехи.
Някой ако иска ще дам координатите на моята приятелка и може да си поръча, ако иска.
На мен много ми харесват нещата на Виктория сикрет, защото нося 41-ви номер обувки  Embarassed и ми е адски трудно тук да си намеря нещо хубваво.
Успех с пазарите  Wink

# 22
  • Мнения: 1 006
Третият магазин "Диверсо" е на "Солунска", в частта й от дясната страна на "Витошка", като тръгнеш към НДК. Завиваш по "Солунска" и вървиш по десния тротоар - върти ми се в главата нещо като № 42.
На бул. "Граф Игнатиев" са на № 53 - тел. 02 988 25 16.

ОФФ :

Karimma, напраО ме сложи в джоба си с тези максимални подробности. Laughing Няма да се учудя, ако фиксираш и мерките на продавачките. Mr. Green

# 23
  • Мнения: 795
А някоя от вас купувала ли е обувки от 911,obuvki.com  или друг адрес? Не могат да се пробват и да се видят "на живо", въпреки че изглеждат страшно добре! Струва ми се рисковано!

# 24
  • София
  • Мнения: 2 161
Чакай да ви метна в един мой любим магазин за обувки на Графа.Ся да се концентрирам и да си изписателствам пространственото обяснение. Crazy

Май този път ще ми бъде по-лесно, защото магазина е точно и първи след зеленчуковия пазар /от същата страна/, ако се движите от канала към "Раковска".Магазина е на ъгъла, има няколко стъпала, които са сравнително високи.Момичетата - продавачки са много любезни и Фърчат кат алтави. Laughing Цените са нормални - около 100 лв.  + ,  -   Laughing
Знам го този магазин, срещу едно кафе се пада smile3521. И на мен ми е любим и има голям избор newsm10

Общи условия

Активация на акаунт