Стилът ни според възрастта - лайфстайл тема за пораснали момичета - 40+, Ноември 2021 (Тема 16)

  • 68 604
  • 712
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 28 466
Пинк и аз си харесах чантичка от Ду Ду Blush
https://www.dudubags.com/en_it/square-leather-crossbody-bag-margot-dudu.html

# 616
  • Мнения: 3 771
Моите чанти от последните 7-8 години са Пикард.
https://picard-lederwaren.de/en
Но купувани на живо от летищата на Виена, Мюнхен. На Коледна разпродажба обикновено. Иначе са доста солени. Дори на летището в Мюнхен работи една българка, Ани, запознахме се Simple Smile не са най-прекрасните снимки.
Естествена кожа предпочитам.
Зелена, червена, синя, черно с пъстро. И имам за всеки повод. Една светло кафява/естествен цвят искам май.

# 617
  • Мнения: 11 003
Най-прекрасният и любим мъж в живота ми е Стрелец. Надявам се винаги да си остане все така щур, любопитен и да не го свърта на едно място.

Мислех да пропусна черния петък, но съфорумка ме подкокороса да си взема добавки на добро намаление и се възползвах от офертата Grinning

# 618
  • Мнения: 9 698
Честито на рожденичките! Да сте живи и здрави, девойки и все така очарователни.
Нищо не ме привлече от ЧП, имам няколко ваучера от моя РД, които си отлежават и чакат вдъхновението.
Имам си чуденка, ама май е за другата тема?? Поканена съм като +1 😂 на коледен обяд, организиран от компанията на ММ. Ще е в Роял Аскот, ще залагаме естествено и всичко се очаква да приключи около 5 следобед. Нямам муза какво да нося, бяхме там и през 2016 и всички бяха много разностилови, шарени и скучновати.
Ще го мисля…

# 619
  • Бостън
  • Мнения: 13 488
Ами, намалих си косата. Показвам във вид, който едва ли повече ще постигна сама Simple Smile.
E, със здраве, Пеп_си! Страхотно изглежда Simple Smile

G@B - еха, Роял Аскот! Нещо коктейлно!?! И шапка по стара кралска традиция!?!?

А ако има нещо, по кето да разпознаете стрелеца, освен по Директноя подход, разбира се Wink е готовността да пътува. Един познат Стрелец преди години казваше: разбираш ли, те краката ми сами тръгват …
Тъй, тъй... а не е като да не си обичам дома и да не се чувствам удобно в него. Но има нещо толкова свежо и ново да си на път, независимо накъде пътуваш! Да ми е жив и здрав ММ да продължава да ми се връзва на дивите идеи и най-накрая да се съгласи за Индия (той ходи, но на мен не ми дава)!

Агент, на профилната ти снимка си се курдисала Hug в някаква рамка! Къде е това?
Това е снимка от ваканцията ни в Норвегия, фоайето на хотела в Осло. Според мен се получи нелошо с тази рамка в кадъра. От тази ваканция имам поне 3 снимки, които харесвам и на които се харесвам, което е чудо нечувано за мен Simple Smile

Нищо не си купих от ЧП както обикновено, ако не броим 2 рамки за очила, които ми стояха в кошницата от месец - идентични са на тези, които нося в момента - италиански, които намерих в кварталната оптика в Младост през Юли - любов от пръв поглед, но различни цветове! Апропо - в тази оптика (супермаркет ХИТ) редовно попадам на много приятни модели на нелоши цени. Естествено, нямам база за сравнение какво се продава по другите оптики в София.

# 620
  • Мнения: 2 077
....ММ да продължава да ми се връзва на дивите идеи и най-накрая да се съгласи за Индия (той ходи, но на мен не ми дава)!
Ами прав е!
И аз като жена, не бих отишла в Индия!

И като каза "рамки за очила" и се сетих, че си поръчах нови диоптрични очила, и днес се обадиха от оптиката, че са готови. Но те не са от ЧП, поръчани са миналата сряда. В понеделник ще ви ги покажа.

# 621
  • Мнения: 3 771
Агент, така си е. Ние се преместихме в къщата си година след като почнах да пъувам по работа . Имам пред вид - всяка втора седмица - away full week. Последноте 2 години съм grounded и си наваксах Simple Smile хубаво е , когато можеш са балансираш. Моят мъж не е по пътуванията .

Аз не стигнах до Индийския ни бизнес. А преди година го и продадохме. Спотайвах се Simple Smile. Но 2 дами от моя екип ходиха на одити. Културният шок е голям.
Моя близка има сватове там. РазпрАвяше ми е за индийската сватба в Калкута, в охраняван хотел.
Но пък стигнах до Виктория, Канада, вероятно също място, до което никога няма да отида пак. Моя приятелка , която живее там беше супер щастлива , защото бях първият к близък човек отишъл на гости. Дори сестра й живее в Торонто, което е няколко часови зони и няколко часа полет away.

# 622
  • Мнения: 2 835
Голям мерак имах за Индия като дестинация. Много четох, с много хора били там говорих и стигнах до извода, че не е моето място. Знам само, че в нея или се влюбваш завинаги и се връщаш отново и отново, или си пожелаваш никога повече кракът ти да не стъпва там. Аз си дадох сметка, че не бих понесла културният шок, "ароматите", хигиената, храната и всичко останало.
Сега "точа ножа" за Африка, ама така както гледам скоро няма да ме огрее с всички тези ограничения и изисквания при пътуване.

И последно по темата за ноктите.
За мен най-красив изглежда маникюр, който следва огледално и се доближава максимално до формата на основата на нокътя. Много ми е нежно и женствено.
За моите нокти, форма на ръката и цвят на кожата, това са вариантите, които харесвам:
Скрит текст:






Последна редакция: пт, 26 ное 2021, 23:16 от Sysly

# 623
  • Мнения: 2 270
Ами изкуших се и аз в крайна сметка Simple Smile. Намалили са бялата козметика която използвам и си взех крем и околоочен серум. И някакъв подхранващ косата серум също (като я подстригах сега искам да расте бързо пак Simple Smile.
Dez, след преболедуване и моето обоняние беше намаляло и много се дразнех, че не си усещам всички компоненти на парфюмите, а аз от години ползвам не повече от 5-6 вида. Реших си проблема хардуерно и си взех никога не подушван парфюм, така че каквото и да усетих от него, възприех че е достатъчно Simple Smile. Че и ми хареса.

# 624
  • Мнения: 10 011
Pep_si, да ти е честита Ботега! Много ти отива новата прическа, браво на теб, че си се решила.
Много красиви коси видях и на Агент и MarietaYo. Май и на мен ми е време за някакво освежаване. Ще го мисля.

И аз съм по пътуванията, и подобно на Sysly изпитвам любопитство към Индия, но имам резерви и гледам към Африка. Дори курса за йога учители изкарах в Ирландия вместо Индия, не посмях да пътувам сама до там, добре че индиецът имаше и европейски вариант.
Бих искала да видя Виетнам и Близкия Изток, но за последното не знам колко е реално с този Ковид.

Обичам да се събудя в непознат град, с мисълта че ме чака нещо ново. Не си купих билети вчера обаче, имам идеи за обзавеждане и пергола за терасата. Новодомец съм и тепърва си правя гнезденцето мое.
Нещо такова ще е:

Последна редакция: сб, 27 ное 2021, 08:09 от Dez

# 625
  • Мнения: 3 771
О, чудесен заместител на пътуването е обзавеждането и оправянето на дома, Дез!
Много е приятно като пътуваш и в края на седмицата да почнеш да мислиш как ще се прибереш у дома, къде ще ровнеш в градината и т. Н.
За мен ГРАДИНАТА И ГРАДИНАРСТВАНЕЪО, са това, което ме спасяват също. Като затова пръсти в земята, буквално се приземявам. Забравям за секунда всичко свързано с работа, проблеми, и т.н
Проблемът е, че ми свърши двора Simple Smile
Сега ще отида за теменужки днес. Дългата и топла есен не умаря летните цветя, но днес ще е последния ден на 2 саксии бегонии Simple Smile
Ето вчера снимах от спалнята приятните есенни червени цветове

# 626
  • Мнения: 28 466
Ето го моето палтенце, има и колан!
И аз обичам да пътувам, многооо!

# 627
  • Мнения: 2 768
Честити да сте ни всички прекрасни рожденички! Много скорпиони и стрелци имаме явно Hug

За маникюра - с твърди нокти съм и всеки лак ми е траен. Повече от три-четири дни не издържам с един, обаче. Много бързо израстват моите и новия нокът в основата ми вади очите.

От ЧП си допълних запасите със серуми - за лице и очи, и един околоочен. Парфюми взех за подаръци. За мен само една малка бутилчица от новия Jimmy Choo, имам нужда от различен от наличните ми аромат от време на време.
И вълнени пуловери .... един в бяло, рокля в цвят тийл и жилетка в горчица. Нямам нищо против комбинирането на дебел мек пуловер с дънки, дори обичам да ходя така. Важно е дънките да са подходящите. С поли и панталони също ги нося често.

# 628
  • София
  • Мнения: 13 662
Миме, много джиджано е палтенцето. Да си го носиш с кеф.

# 629
  • Мнения: 28 466
Миме, много джиджано е палтенцето. Да си го носиш с кеф.
Мерси, имаше го и в синьо, но няма моя номер. Беше голямо, това е 38, но на снимката изглежда огромно. Stuck Out Tongue Winking Eye

Общи условия

Активация на акаунт