Стилът ни според възрастта - лайфстайл тема за пораснали момичета - 40+, Ноември 2021 (Тема 16)

  • 68 632
  • 712
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 570
Hands Plus1 Томатина! Едва ли си пенсионерка. Пък и да си, това е свобода. Радвай се Simple Smile

# 706
  • Мнения: 39 351
Томатина, много си хубава за пенсионерка.

# 707
  • Мнения: 59
Благодаря.Не,не съм пенсионерка,но по-напред някой каза, че е клуб на пенсионера.На 53 съм,а темата е за 40,та затова.

# 708
  • Бостън
  • Мнения: 13 499
Ето най-новата пенсионерка...
Полина имала още една сестра в тази тема Simple Smile
Машалла!

# 709
  • Мнения: 2 077
Само красоти качвате  тия дни - нови и стари лица, дестинации и модни изкушения...

Добре дошла, tomatina

Ladoublej  - обичам добре издържаните, пълнещи окото и играещи с въображението цветни изделия от мода до аксесоари. Всичко ми хареса без цените!

# 710
  • Мнения: 2 769
Много хубави снимки видях в последните страници! Прекрасни сте, момичета Hug
Tomatina, красива си! Дай боже всекиму такъв вид след 50. Включвай се по-често.
Агент, много хубава сестра имам Grinning Да, като цветотип, форма на лице, начин на остаряването и образуване на бръчките ако щеш, че дори торбичките, наистина се припознавам много голяма степен. Само от ръста на разкошната Полина съм далече за съжаление Grinning

Обещавам довечера да пусна декемврийска тема... още малко домакинска работа ми остава и се заемам.

Последна редакция: нд, 05 дек 2021, 16:32 от Light Beam

# 711
  • Мнения: 4 514
Томатина, много си хубава! Удряш в земята доста по-млади правени и преправяни клонинги.

# 712
  • Мнения: 2 769
Забавих се и се надявам да не ми се сърдите Hug
Заповядайте в новата тема, момичета: https://www.bg-mamma.com/?topic=1391873.new#new

Общи условия

Активация на акаунт