Стилът ни според възрастта - лайфстайл тема за пораснали момичета - 40+, Ноември 2021 (Тема 16)

  • 67 788
  • 712
  •   1
Отговори
# 660
  • Бургас
  • Мнения: 9 400
Дез, убийствено елегантна си.Revolving Hearts

# 661
  • Мнения: 2 077
Що така замря темата ни?
Дез отдавна не се бе мяркала и сега пак ни срази с тоалети! Да не си пътувала нейде?

Сетих се как възникна темата, и ме напушва на смях. 😂
Как?

Тарти, много ми харесваш с роклята!

И като каза "рамки за очила" и се сетих, че си поръчах нови диоптрични очила, и днес се обадиха от оптиката, че са готови. Но те не са от ЧП, поръчани са миналата сряда. В понеделник ще ви ги покажа.
Ето ме с новите ми очила


Да, дойде декември..

Последна редакция: пт, 03 дек 2021, 22:19 от Pink Dress

# 662
  • Мнения: 7 898
Дано не си дала много пари за очилата. Избягвам очила с такива наносници, защото при продължително носене се отбелязват на носа и то трайно. Също така се чупят и изкривяват лесно. Като ти гледам стъклата си далекогледа и в такъв случай не ти трябват толкова големи рамки. Така малко приличат на рамки за слънчеви очила.

# 663
  • Мнения: 2 077
Да, далекогледа съм. Обаче, Савова аз исках да са големи, тъй като при малките ми очила ме дразни това, че вижам рамката и това ме влудява. Стеснява ми кръгозора. Дори и в оптиката ми казаха, че са големи и поне избрахме тази големина, която хем да задоволи моя каприз и хем да е възможно да се центрират стъклата.
Че се чупят или изкривяват лесно сигурно е така, внимавам с тях. Докато старите ми очила колко пъти падаха от поне метър височина и всякакви други сътресения са преживели са си здрави.

Последна редакция: пт, 03 дек 2021, 22:19 от Pink Dress

# 664
  • Мнения: 7 898
Тези гледай да не ги изтърваш и да не сядаш върху тях Simple Smile.

# 665
  • Мнения: 3 768
Харесват ми новите ти очила, по-големки са, но пък не се виждат толкова. Старите ти направо променят лицето, “рамкират, делят и т.н
Аз обожавам тънки или без рамки. Нямам диоптър, но съм имала 2 чифта silluet, както и да ср пише марката. Големи стъкла, само с наносник и страничната рамка. Няма по-удобни, леки, не ги чувстваш, не оставят следи на носа…
Аз без слънчеви не мога. Имам чифт в колата и едни по-прости за градината. Чифт хубави в чантата за улиците и за шофиране, че са антирефлексни. Дори непрякото слънцегреене ме насълзява.

# 666
  • Мнения: 1 306
И аз харесвам очила с големи стъкла и всеки път в оптиките ме уговарят за други, че не ми отивали. А аз продължавам да си ги харесвам.

# 667
  • Мнения: 1 295
Хубав петък , и спокоен уикенд ,момичета. Ето от мен  няколко визии от поредни дни.

Последна редакция: пт, 03 дек 2021, 21:06 от Lioness77

# 668
  • София
  • Мнения: 6 794
Очила без рамка състаряват много. Лъже се човек, че не се виждат, но фактът е съвсем друг. С 5 диотъра късогледство съм, нося очила от втори клас. Минала съм през какви ли не рамки, форми, моди, стъкла, качества, цени. От няколко години нося изключително лещи и се родих. Не ми тежи на носа, не се запотяват като влизаш в по-топло помещение, не ти стават на капки като вали, сутрин ставам и виждам веднага (нося такива, с които може да се спи). Очила имам, колкото да ми почиват очите понякога, но са висок клас, така или иначе. Много е важно да се открие оптика, в която си разбират от работата, защото няма да повярвате колко са некадърни на повечето места. И не говоря само за консултиране как ти стоят очилата. Много харесвам хора с очила, себе си също много харесвам. Но пък са ми толкова удобни лещите, че не мога да се върна трайно на диоптрични очила, поне засега. За сметка на това, навикът да имам нещо на носа е толкова дълбоко вкоренен, че почти постоянно съм със слънчеви.

# 669
  • София
  • Мнения: 38 431
Лъвицата е много цветна!
Аз съм си непрекъснато с очилата. Даже и на слънце. Трябва да си сменя стъклата, рамката ми харесва.

# 670
  • Мнения: 5 636
Рокстар, цветът на косата ти с розов подтон ли е?

# 671
  • София
  • Мнения: 38 431
Май има нещо такова.

# 672
  • Sofia
  • Мнения: 6 927
Клеми, лещите, с които може да спиш през колко време се свалят и на колко се подменят, ако е различно?

# 673
  • Мнения: 3 531
Аз май не се похвалих колко бързо свикнах с прогресив стъклата. Явно са направени добре и са ми ужасно удобни. Виждам чудесно на близо и далеч, не се изпотяват, хелиоматик са и рамката е стабилна - не ми убива никъде. За последните 5-6 години смених много рамки, но с малки изключение са все еднотипни. И скъпи, и за без пари съм купувала, никак не ме бива в пазенето. Изпускам ги, заспивам с тях, като ги сваля не помня къде и ги издирвам постоянно.
Скрит текст:
това са може би половината от наличните, последните са тези в ляво. Опитвам се да ги пазя, защото няма начин скоро да ги сменя при тези цени на прогресив стъклата и рамката беше цифра - Прада е

# 674
  • София
  • Мнения: 6 794
Клеми, лещите, с които може да спиш през колко време се свалят и на колко се подменят, ако е различно?
Ох, ами май на 3 дни макс. Мен не ме питай, аз не ги свалям и по месец. Подменят се на различен период, според производителя. 3 месеца май е най-дългото, аз и там съм рецидивист. Но фактът е, че засега нямам грам проблем.

Общи условия

Активация на акаунт