Стилът ни според възрастта - лайфстайл тема за пораснали момичета - 40+, Ноември 2021 (Тема 16)

  • 68 663
  • 712
  •   1
Отговори
# 645
  • София
  • Мнения: 38 621
Да се похваля. Нещо ми прищрака и почнах да си купувам по-готино бельо. Бордо, синьо, зелени гащи, на които трябва да им търся сутиен...
Черно дантелено също...

# 646
  • Мнения: 9 774
G@B - еха, Роял Аскот! Нещо коктейлно!?! И шапка по стара кралска традиция!?!?
Агент, разсмя ме Simple Smile За мое щастие дрескодът няма да изисква шапки. Миналият път имаше доста мъже по дънки и риза.
Поръчх една рокля на Reiss. Супер намалена. Ако не се харесам съм набелязала още няклоко.


На мен вероятно ще седи доста под коляното.

PS Добавям една снимка за Агент-ката 😘 Никой не снимаше, нямаше селфита и съвсем дискретно щракнах само едно фото.
Скрит текст:

Последна редакция: нд, 28 ное 2021, 19:00 от G&B

# 647
  • Мнения: 4 524
1. Све, имаш страхотна коса!
2. Копче, сподели, моля те, откъде ти е туниката.
3. G&B, чудесна в роклята, просто чудесна.

# 648
  • Русе
  • Мнения: 1 850
Много благодаря, момичета, за мненията и съветите!

# 649
  • София
  • Мнения: 9 525
Ето я 😊:

Последна редакция: пн, 29 ное 2021, 09:33 от kopche

# 650
  • Мнения: 3 814
Kopche
На теб стои най - добре!!!
На модела е много дълбока извивката под мишницата. Не бих я взела, ако не бях видяла теб Simple Smile

Ето моята екипировка за съботна разходка

# 651
  • Мнения: 5 701
Све, прекрасна коса и от мен!
Копче, супер си!

# 652
  • София
  • Мнения: 13 862
G&B страхотна е роклята.

# 653
  • Мнения: 4 524

Много добре си я съчетала с колана, много хубаво ти стои. И на мен не ми хареса на модела, че е много изрязана под мишницата, но с блуза отдолу ще стане.

# 654
  • София
  • Мнения: 9 525
Kopche
На теб стои най - добре!!!
На модела е много дълбока извивката под мишницата. Не бих я взела, ако не бях видяла теб Simple Smile

Ето моята екипировка за съботна разходка
Екстра си Мариетка! Simple Smile

Аз също никога нямаше да я купя, ако не бях погледнала моделите по долу в страницата. Тука даже обяснявах това: https://bg-mam.ma/p/1355027/43737519
Винаги в страницата на HM ми харесва това, че можеш да видиш една дреха как стои. Аз също бих качила моят си аутфит на Инстаграм ...ако имах такъв. Nerd А, да! Отделно отмъкнах последната бройка тогава - XS.Laughing

McKitty, точно дори с бяла тънка жилетка бях в петък вечер. Идеално си стана!

Последна редакция: пн, 29 ное 2021, 09:35 от kopche

# 655
  • Мнения: 10 014
Какви красиви коси и прически видях, туниката на Копче, роклята на G&B...🤩
Прекрасни!
Сетих се как възникна темата, и ме напушва на смях. 😂

Днес съм в хоум офис:

# 656
  • София
  • Мнения: 9 525
Dez, Woowwww! Много елегантен тоз твоя хоум офис, бре! Yum То сако, то чепик на леопард, то бял панталон!!! Видео хоум офис ли правиш? Отивам да се срамувам в ъгъла с моя клин и домашни чехли! Smiley

П.П. Алиен Годес ли е това?  С кокоса? Новия?

Последна редакция: чт, 02 дек 2021, 16:52 от kopche

# 657
  • Мнения: 447
Много си готина Дез 😀

# 658
  • Мнения: 10 014
Two Hearts
Dez, Woowwww! Много елегантен тозю хоум офис, бре! Yum То сако, то чепик на леопард, то бял панталон!!! Видео хоум офис ли правиш? Отивам да се срамувам в ъгъла с моя клин и домашни чехли! Smiley

П.П. Алиен Годес ли е това?  С кокоса? Новия?

Благодаря ви, момичета!

Копче, Флора Футура е това, извънземния кактус. Страшно много го обичам. Two Hearts
https://www.fragrantica.com/perfume/Mugler/Alien-Flora-Futura-48304.html
Видео хоум офис съм, да. Вярно, от кръста надолу не се вижда, но аз се виждам, и си припомням какво имам, и как ще го нося напролет.
Лоуфърите, ризата и сакото са ми от пролетния локдаун, и още не съм ги разхождала навън.
Edit: Забравих, че имам колан, който пасна идеално. И е същия цвят като ризата! Къде съм спала, да не се сетя досега....

Последна редакция: чт, 02 дек 2021, 14:14 от Dez

# 659
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 439
Аз с нещо прозаично от тези дни.

Скрит текст:



И от едно излизане преди месец

Скрит текст:

Нова декемврийска тема няма ли да има?

Общи условия

Активация на акаунт